US Marines – ساخت یک دریایی – استخدام های جانبی (قسمت 1 از 2)

US Marines – ساخت یک دریایی – استخدام های جانبی (قسمت 1 از 2)

[ad_1]

مراحل زیر را برای تبدیل شدن به یک دریایی قطعا نمی't آسان است. وجود دارد کاملا از چیزهایی که ممکن است متقاضی را از طریق آن را به bootcamp. هنگامی که یک متقاضی می رسد به bootcamp او هنوز با چالش هایی که دریایی. آن's همه جدا از این روند در ساخت یک دریایی.

آن همه شروع می شود با همکاران. همکاران یک دریایی است که از طریق کارگزینی's مدرسه برای تبدیل شدن به یک دریایی همکاران. همانطور که از ماه جولای سال 2006 در منطقه غرب (تمام متحده وست تگزاس) تا به حال 1,061 استخدام. در ماه جولای غربی استخدام منطقه's ماموریت بود به قرارداد 2,398 متقاضیان که به طور متوسط به 2.26 قرارداد (تعداد متقاضیان است که به کمک طلب کردن) در هر کارگزینی. 2.26 هر کارگزینی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از, اما آن نیاز به دریایی همکاران صرف ساعت های بی شماری در تلاش برای به دست آوردن یک فرد برای تبدیل شدن به یک ممکن است متقاضی با استفاده از تکنیک های بسیاری است. از 164 تماس های تلفنی ساخته شده توسط همکاران او و یا او را به طور متوسط حدود 1 متقاضی را از آن 164 تماس (164: 1). دفتر ترافیک زمانی است که یک فرد پیاده به سوال در مورد سپاه تفنگداران دریایی. دفتر ترافیک 3: 1. منطقه بوم است که همکاران می رود به مراکز فست فود و رستوران ها و مدارس و غیره … را امتحان کنید و ایجاد ارتباط با افراد به بحث در مورد سپاه تفنگداران دریایی. منطقه بوم است 11: 1. بازدید صفحه اصلی زمانی است که همکاران می't دریافت نگه دارید و بر روی یک فرد به طوری که او یا او می رود به فرد's خانه را به تماس. صفحه اصلی بازدید 12: 1. اینها فقط چند روش که استخدام سعی کنید مردم را به پیوستن به سپاه تفنگداران دریایی. با این روش کارگزینی میزان موفقیت تنها در حدود 35 درصد برای ماه جولای سال 2006 ، پس از سال مالی (1 اکتبر 2005 – جولای 31, 2006) دریایی استخدام از غرب همکاران منطقه که شامل سه منطقه 8, 9 و 12 منطقه تماس نزدیک 76,500 افراد و تنها قرارداد 14917 با کمتر از 20% میزان موفقیت. به تازگی دریایی سپاه استخدام منطقه خود را در زمان استخدام به فضا بدنام وب سایت است که عملا هر کس's توجه به امید به رسیدن به یک کل جدید پایه از افراد است.

با تمام استرس هایی که در زندگی از همکاران استرس در خانواده می تواند ساخت تا. با ساعت های طولانی و زمان زیادی صرف شده است و دور از خانواده. به عنوان همکاران شما از دست بسیاری از لحظات ارزشمند خود را با کودکان از جمله بیس بال بازی ها, رقص باله, مدرسه و حتی جشن های تولد. برای همکاران آن را بسیار افسرده, اما برای کودکان, آن می تواند ویرانگر! آنها شروع به فکر می کنم پدر و مادر است که's, استخدام, وظیفه می کند't می خواهید به اطراف آنها و یا که آنها don't آنها را دوست دارم دیگر. بسیار افسرده!

در این مرحله کارگزینی's ازدواج است که بر روی یخ نازک. معمولا از همکاران خسته است از زمانی که صرف و دور از خانواده. او کسی است که برای گوش دادن به کودکان گریه می کند بیش از پدر خود; آن می تواند تلفات در مادر که در حال حاضر سمت چپ به منظور بالا بردن کودکان به تنهایی. هنگامی که همکاران در نهایت به خانه می آید در اواخر شب او بسیار خسته است, کودکان در حال خواب و می خواهد استدلال می کنند. همه که می کند این است که اضافه کردن استرس به ازدواج است. با همه ازدواج استخدام در منطقه غرب بیش از نیمی از آنها به طلاق به پایان رسید. “در سال 2004 2,235 تفنگداران دریایی استخدام طلاق با توجه به دفاع نیروی انسانی مرکز داده است. این به ارمغان آورد و نرخ طلاق در سپاه تفنگداران دریایی تا حدود 65 درصد, 20 درصد بیشتر از نرخ متوسط در ایالات متحده با توجه به DMDC” (LCpl R. درو, 2005).

گرفتن یک متقاضی در دفتر می تواند یک سردرد برای همکاران. شما بچه ها که تنزل و کاملا بی احترامی استخدام. نه به ذکر است پدر و مادر از بچه ها همیشه آسان فروش. آنها با شدت بهم زدن درب در استخدام در صورت تماس آنها قاتلان, قاتلان کودک و ابراز نفرت خود را نسبت به آنها. به علاوه این واقعیت است که وجود دارد's a جنگ رفتن تنها hiders این وضعیت است. استخدام نیز در مواجهه با نژادپرستی بسته به جایی که آنها مستقر هستند و رنگ پوست خود را. حال در مواجهه با این کارها فقط به نام چند می تواند تلفات بر کسی. من فقط می توانید تصور کنید در تلاش برای فروش دریایی سپاه تحت این شرایط. نه به ذکر آنها باید به خانه بروم و مقابله با یک مبارزه ازدواج.

هنگامی که آنها در نهایت ممکن است متقاضی به دفتر کارگزینی باید آغاز فروش مجدد از سپاه تفنگداران دریایی. این است که با پیدا کردن آنچه که فرد می خواهد از زندگی. آنها پیدا کردن اگر آنها می خواهند ملموس یا ناملموس اهداف برای حضور در دانشگاه و یا فقط می خواهم به دور از خانه. هنگامی که همکاران می یابد, چه متقاضی بالقوه نیازهای او چرخ دنده فروش زمین در اطراف آن نیاز دارد. که باعث می شود آن را آسان تر را امتحان کنید و رساله دریایی سپاه.

همکاران می توانید صرف ساعت های بی شماری در تلاش برای متقاعد کردن یک فرد برای پیوستن به سپاه تفنگداران دریایی. بسیاری می گویند که فرد و تمرکز بر روی شخص دیگری.” اما برای همکاران حرفه ای خود را بستگی دارد بر روی آنها ساخت ماموریت خود را هر ماه. در جذب وظیفه شما می توانید یک قهرمان برای 15 ماه اما به عنوان به زودی به عنوان آنها یک ماه بد آنها از قهرمان به صفر است. به نوبه خود این باعث می شود برخی از استخدام به فراتر از منطقه خاکستری مانند ایجاد نادرست دبیرستان دیپلم گفتن متقاضیان به دروغ در مورد صدمات قبلی که در ابتدا رد صلاحیت آنها و یا تلاش برای کمک طلب کردن بچه های مبتلا به اوتیسم, فقط به نام چند. یکی از افراطی ترین داستانهایی که من شنیده بود از ارتش. متقاضی به حال اختلال کمبود توجه (ADD) و فقط می تواند't حفظ هر چیزی. به نوعی این بچه رفت و به ارتش bootcamp. زمانی که او وارد bootcamp او تا به حال برای گرفتن ASVAB. نیازی به گفتن نیست, این استخدام شکست خورده فراتر از باور است. بیا برای پیدا کردن خود و همکاران به حال کسی دیگری را به آزمون برای او قبل از رفتن به bootcamp. زمانی که متقاضی در بر داشت قبل از واجد شرایط او باید آزمون ASVAB. ASVAB است و نیروهای مسلح حرفه ای استعداد باتری است که یک سری از آزمایشات طراحی و توسعه توسط وزارت دفاع است. “ASVAB در اصل طراحی شده برای پیش بینی آینده تحصیلی و شغلی, موفقیت در مشاغل. پس از معرفی آن در سال 1968 ASVAB شده است موضوع تحقیقات گسترده ای. متعدد اعتبار مطالعات نشان می دهد ASVAB ارزیابی توانایی علمی و پیش بینی موفقیت در طیف گسترده ای از مشاغل “(حرفه ای اکتشاف, 2004).

اگر متقاضی عبور ASVAB او در نظر گرفته شده است برای انواع خاصی از مشاغل بسته به اینکه چگونه به خوبی آنها در امتحان است. اگر متقاضی عبور نمی کند ASVAB آنها باید صبر کنید 30 روز قبل از مصرف دوباره آن را. و اگر آنها موفق برای بار دوم آنها باید صبر کنید 6 ماه قبل از مصرف آن را برای بار سوم. دریایی سپاه یک تن از شغل ارائه کرده است. آنها می تواند طیف وسیعی از سطح بالایی از هوش به ساده تنها طبخ. برخی از افراد مطمئن هستند که آنچه که آنها می خواهند انجام دهید بنابراین اجازه دهید در نهایت اجازه دریایی سپاه تصمیم می گیرید که چیزی است که من توصیه نمی.

متقاضیان باید در حال حاضر با تصویب فیزیکی و رفتن را از طریق یک پس زمینه کامل بررسی است. هدف از DOD استانداردهای پزشکی است که به اطمینان حاصل شود که پزشکی پرسنل واجد شرایط پذیرفته شده را به نیروهای مسلح ایالات متحده عبارتند از:

(1) از بیماری های مسری است که به احتمال زیاد خطر افتادن سلامت از دیگر پرسنل.

(2) رایگان از شرایط پزشکی و یا نقص فیزیکی که نیاز به زمان بیش از حد از دست داده و از وظیفه لازم برای درمان یا بستری شدن در بیمارستان و یا به احتمال زیاد منجر به جدایی از ارتش برای پزشکی unfitness.

(3) از نظر پزشکی قادر به تکمیل رضایت بخش آموزشی مورد نیاز.

(4) پزشکی سازگار به محيط نظامی بدون ضرورت از منطقه جغرافیایی و محدودیت است.

(5) از نظر پزشکی قادر به انجام وظایف بدون تشدید موجود نقص فیزیکی یا شرایط پزشکی.

در طول بررسی زمینه های زیر بررسی می شود: سابقه رانندگی; شماره امنیت اجتماعی; سابقه اعتباری; سابقه کیفری; آموزش و پرورش; سوابق دادگاه; کارگران' جبران; ورشکستگی براده و شخصیت مراجع است. آنها همچنین ممکن است صحبت کردن با همسایه ها و کارفرمایان گذشته در مورد آنها و بررسی به سوابق پزشکی خود را اموال و مالکیت مواد مخدر نتایج تست کنید و ببینید اگر آنها're در هر sex مجرم لیست.

هنگامی که تمام نیازهای برآورده متقاضی قرار داده شده است در تاخیر در ورود برنامه که بدان معنی است که آنها فقط در حال انتظار برای رفتن به bootcamp به دلایل مختلف مانند آنها نیاز به پایان دبیرستان و یا انتظار برای به دست آوردن آزادی مشروط و به صورت جزئی جرم . در حالی که در تاخیر در ورود برنامه بسیاری از متقاضیان آغاز شد که افکار دوم. آنها تعجب می کنم اگر تبدیل شدن به یک دریایی بود و حق انتخاب. بسیاری از دوستان تمایل به تماس با آنها را احمق که مایل به پیوستن ارتش به ویژه پس از جنگ وجود دارد در جریان است. و با همه فشارها در زندگی یک نوجوان تبدیل شدن آنها به ترس و دیگر نمی خواهید به توان دریایی. هنگامی که این اتفاق می افتد, آن را تبدیل به یکی از بزرگترین سردرد و تنش برای همکاران. در حال حاضر همکاران باید در پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن متقاضی با انگیزه است که't ساده ترین چیزی که به انجام است. در این مرحله شما باید استخدام رفتن عمیق به آن منطقه خاکستری. روز قبل از متقاضی رفتن به bootcamp است که معمولا صرف با عزیزان. متقاضیان صرف زمان خداحافظی با خانواده و دوستان است. در شب او است تا با همکاران خود گرفته و به یک هتل برای شب برای نهایی روند. صبح صرف صبحانه با دیگر متقاضیان و خود را نهایی مدارک و بلیط هواپیمایی. که بعد از ظهر متقاضی باعث می شود آن را به فرودگاه هواپیما خواهد شد که در نظر گرفتن آنها به Marine Corps Recruit Depot (MCRD), سن دیگو کالیفرنیا, که در آن تحول واقعی آغاز می شود.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟