Stopovers در دبی

Stopovers در دبی

[ad_1]

زمانی که در حمل و نقل از طریق خلیج فارس آیا شما تا به حال یک توقفگاه بین راه در دبی در راه خود را به مقصد اصلی? که در آن شما را شگفت زده رو به رشد جدید کلان شهر از دست داد اما بدون یک برنامه برای کشف شهرستان ؟ راه های بسیاری وجود دارد که شما باید یک زمان بزرگ در دبی در حالی که در یک توقفگاه بین راه و ما را در ارائه یک تعداد کمی از آنها در زیر پاراگراف. در اینجا چند پیشنهاد و راهنمایی –

 • کوتاه stopovers – ترافیک در دبی بدنام است برای آن کندی بنابراین اگر شما فقط چند دقیقه به فراغت آن ممکن است بهتر است به سرمایه گذاری در خارج از فرودگاه. وجود دارد چند سخاوتمندانه منصوب انتظار سالن خوب وظیفه-رایگان خرید و رستوران ها شامل چندین غذاهای در فرودگاه. شما همچنین می توانید کتاب یک اتاق را به صورت ساعتی در یکی از فرودگاه دبی هتل های پنج ستاره دبی هتل بین المللی واقع در داخل فرودگاه و در خواب یا چرت زدن در طول زمان تعیین شده که شما وجود دارد. فرودگاه Wi-Fi فعال است بنابراین شما می توانید لپ تاپ خود را در هر نقطه در فرودگاه. فرودگاه حتی یک سالن ورزشی در مورد شما می خواهید به کار کردن و یک سالن زیبایی که در آن شما می توانید یک سنتی عربی تاتو حنا.

 • اگر شما می خواهید به گام از فرودگاه مطمئن شوید که شما باید حداقل پنج ساعت در دسترس است چرا که شما باید حداقل 90 دقیقه قبل از پرواز عازم ناحیه دور دست. اگر شما هر گونه شک و تردید در مورد زمان نمی عبور از نهر دبی. این آبراه بزرگ تنها چند پل پوشا از آن و در ساعت عجله و یا ویژه تعطیلات آنها می تواند تبدیل به ماجرا را برای ساعت در یک زمان. شما نیاز به ماندن در سمت شمال شرقی نهر که دیره, حومه شهر واقع شده است در شمال فرودگاه اگر زمان هر نوع عامل در برنامه های خود را برای سفر هوایی.

 • مهم نیست که چگونه کوتاه زمان شما هنوز هم می توانید خرید بروید! دبی معروف است برای آن عشق خرید و فرودگاه لود شده با همه نوع از فروشگاه ها و بوتیک و عملی کسب و کار. دبی جشنواره مرکز نزدیک ترین مرکز خرید, اما هم وجود دارد گزینه های دیگر در دسترس است. Wafi City یکی دیگر از بازار فقط 10 دقیقه فاصله از فرودگاه که در آن شما می توانید خرید طراح لباس و مرکز شهر ديره دارای اروپایی franchises. اگر شما به اندازه کافی شما می توانید طلا و ادویه Souks از دیره (“السوق” عربی است برای بازار). در اینجا شما می توانید سوغاتی و بسیاری دیگر از محصولات جالب.

 • بازدید ایرلندی روستا در نزدیکی فرودگاه. این واحه Irishness است دوبلین با مضمون رستوران با میز پیک نیک خوب, میخانه, مواد غذایی و رکوردهای گینس در ضربه بزنید. تنها ده دقیقه از فرودگاه ایرلندی ایجاد کرد که یک چیز عجیب و غریب است که دسترسی به آن آسان و کامل از فعالیت های سرگرم کننده.

 • لذت بردن از نمایش از جنگل آسمان خراش ها در امتداد جاده شیخ زاید. این سفر می تواند انجام شود در یک تاکسی. جاده ها 12-خط بزرگراه و باعث می شود برای یک درایو. شما حتی می توانید با عبور از بلندترین ساختمان در جهان در اینجا برج دبی! فقط باز برای کسب و کار در سال گذشته برج دبی زیبا و باریک بین المللی نقطه عطفی واقعا هیبت الهام بخش در اندازه آن است.

 • منطقه قدیمی شهر Bastakiya نیز جای خوبی برای بازدید هنگامی که شما باید مدت زمان محدود در دبی. فقط قدم زدن در اطراف برای دیدن windtower خانه ها و دریافت به دانستن دبی به عنوان آن بود در گذشته. کافه ها و گالری های اینجا همیشه ارزش یک دیدار است. این bastakiya است که در سراسر نهر دبی از فرودگاه به طوری نگه داشتن چشم در زمان و مطمئن شوید برای اجتناب از عجله ترافیک یک ساعت.

 • این موزه دبی یکی دیگر از مکان خوبی برای بازدید است. این موزه واقع در آل Fahidi قلعه و دارای چندین چشمگیر نمایش از تاریخ دبی از آن زمان یک دهکده کوچک ماهیگیری به مدرن آن ،

 • در stopovers که بیش از چند ساعت شما می توانید جهان بلندترین هتل برج العرب هتل عرب. این هفت ستاره هتل به شکل باد پر از بادبان باستانی لنج و داخلی از هتل فوق العاده پر اب و تاب. برای دیدن این هتل شما را به کتاب در پیش است. پس چرا شما کتاب یک چای بعد از ظهر در آسمان مشاهده نوار برای لذت بردن از فوق العاده, محیط, باور نکردنی مشاهده و هفت دوره چای.

 • اگر شما بیش از یک روز اقامت در دبی, شما می توانید لذت بردن از دیدن مناظر شهرستان در هیئت مدیره بزرگ, اتوبوس, تور. این یک hop-on/هاپ کردن تور با تفسیر صوتی است که شما را به تمام نقاط مهم جاذبه در دبی. مکان های تحت پوشش این تور دبی موزه های جمیرا مسجد شیخ سعید آل مکتوم خانه فرز دبی, پیر سوق میراث روستا بازار طلا و یک توقف برج های دوقلو در بانیاس جاده ها است . شما حتی تعریف لنج کروز در دبی کریک و Mercato Mall تخفیف جزوه با این تور است.

 • از دست ندهید تلماسه هجوم تجربه در دبی. صرف یک شب در بیابان, شن و ماسه و هیجان تور سافاری. نگاهی به چهار چرخ خودرو بیش از تپه برای یک ماجراجو سوار شدن و رسیدن به تجربه زندگی در بیابان در یک بادیه نشین اردوگاه با سرگرمی زندگی می کنند. این یکی از بهترین تجربه های شما می توانید پیدا کردن در دبی.

 • بازدید از دبی Creekside پارک برای برخی از فعالیت های سرگرم کننده. این پارک توسط کریک یک قطار اسباب بازی کودکان منطقه یک dolphinarium و بسیاری از دیگر گزینه های سرگرمی. شما همچنین می توانید کتاب یک لنج کروز شام برای یک شب خوب بیش از آب سرد نهر. لطفا توجه داشته باشید, این کروز باید در پیشبرد رزرو.

 • رزرو اتاق در هتل و صرف آرام روز در ساحل. این است ایده آل است اگر سفر خود را یک توقف بیش از 24 ساعت طول ماه های زمستان. در تابستان آن را توصیه به رفتن به خارج از منزل برای تمدید فعالیت در وسط روز. ساحل ارائه می دهد مقدار زیادی از فعالیت های هیجان انگیز مانند غواصی و بادبادک گشت و گذار. ساحل جمیرا پارک یک محل عالی برای picnicing و آرامش بخش است.

 • گزینه های دیگر برای stopovers شامل بازدید از پیست اسکی دبی در مرکز خرید امارات متحده عربی بزرگترین سرپوشیده پارک برف در جهان یا دبی آکواریوم و کشف مرکز در مرکز خرید دبی. مرکز خرید دبی نیز خانه های دبی سالن هاکی روی یخ است که ارائه می دهد یک اسکیت روی یخ را تجربه کنند.

همانطور که می بینید گزینه برای حمل و نقل بازدید کنندگان در دبی بسیار زیاد است. در پیشبرد طرح با توجه به بار شما باید به بهترین خود را کوتاه اقامت در دبی است.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟