Shhhh گوش دادن! آیا شما از شنیدن صدای هندی رستوران ؟

Shhhh گوش دادن! آیا شما از شنیدن صدای هندی رستوران ؟

[ad_1]

غذای هندی برای آن شناخته شده است مجموعه ای از ادویه جات ترشی جات سنتی غنی گیاهان و لودگی سس. با پیشرفت زمان و جهانی شدن مواد غذایی هند در حال تبدیل شدن به معروف در سراسر جهان است. و از این رو برای ما جهانی طرفداران ما را با این لیست از رستوران های هندی در شهر ملبورن. ملبورن برای آن شناخته شده است میراث چند فرهنگی و در اینجا ما به شما بهترین آشپزی ارائه شده از شهرستان.

NIRANKAR رستوران

این یکی از بهترین و گرم و مدرن هند و نپال رستوران در شهر ملبورن با downlights سفره و کلاسیک آشنا. آن را ارائه می دهد معتبر هند و نپال از جمله غذاهای خوشمزه هندی کاری و دهان آبیاری tandoori مرغ و از این رو محل ایده آل برای توابع خاص کسب و کار و شرکت در جلسات مهمانی و یا یک طراوت و عاشقانه آرام شام. آن محل ایده آل در قلب شهر ملبورن و حرفه ای و دوستانه کارکنان می افزاید: به جذابیت آن می کند و آن را یکی از بالاترین توصیه های لیست ما است.

آدرس: 174 ملکه St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9642 1995

لو تاج رستوران و سالن

آن است که شیک و ظریف رستوران با فضای داخلی قومی خدمت کلاسیک غذاهای هندی مانند ادویه کاری و tandoori. غذاهای یک ترکیب کاملی از طب سنتی هند ادویه جات ترشی جات مخلوط شده با مواد تشکیل دهنده محلی و مدرن شهری را لمس کنید. عجیب منو از جمله آرایه ای از انواع غذاهای خوشمزه هندی مانند کباب سمبوسه, کره, مرغ, قارچ, کره, سرگرمی, ماهی, tikka همراه با سینی chutneys و papad کامل درمان برای همه foodies وجود دارد. با رشد عشق به غذاهای هندی در چند فرهنگی ملبورن این رستوران قد می ایستد به عنوان یکی از مسلم برندگان.

آدرس: 70-74 Rosslyn St, West Melbourne, VIC 3003, استرالیا

تلفن:+61 3 9329 8402

کاری طاق هندی رستوران و بار,

آن را فراهم می کند یکی از ملبورن بهترین هندی, تجربه ناهار خوری. دوست داشتنی لب خوشمزه غذاهای هندی است که در خدمت یک راحت واسوده, اتاق ناهار خوری با ساده و هوشیار داخلی و downlights. منظره محل مناسب در Collins Street در بانک محل همراه با منوی گسترده ای داشتن همه سنتی غذاهای هندی همراه با شراب های عجیب و غریب مجموعه و دوستانه و مهمان نواز کارکنان می افزاید: به جذابیت این مکان است. این تندوری گوشت صفحه گرامافون از جمله seekh کباب و تنوری, مرغ, و, تند, daal tadka همراه با roomali roti قطعا حمل و نقل شما را به خود بومی محل در هند.

آدرس: 18-20 بانک Pl, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9600 0144

TONKA

آن را مدرن و معاصر رستوران شلوغ در شهر ملبورن است که در خدمت مجلل غذاهای هندی با یک لمس ملبورن در آن است. کاری بره pani پوری aloo tikki و بسیاری از فریبنده و هیجان انگیز گزینه های در دسترس در هر جا گزیننده و وسیع منو شما را برای یک تعجب. آن را تا به بسیاری از گزینه های وگان و گلوتن رایگان گزینه های ساخت آن را به یک محل راحت برای گیاه خواران. آن است که بهترین و شناخته شده برای آن را ناب مخلوط ملبورن فرهنگ چاشنی خوشمزه با غذاهای هندی.

آدرس: 20 Duckboard Pl, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9650 3155

JAISALMER کاخ هندی رستوران و بار,

این یک نمونه قومی و رنگارنگ رستوران هندی که فضای داخلی با تعداد زیادی از نقاشی و چاپ بر روی دیوار و فضای خود را نماد میراث فرهنگی غنی از هند است. آن موفق به کسب قلب بسیاری از آن را رنگارنگ و پر جنب و جوش محیط و غذاهای خوشمزه. این رستوران دارای یک جشن سنتی و هندی کرایه پرنیان به آن است. از ضیافت و بوفه به thali منوها ناهار در این رستوران در خدمت تنوع و یکی از بهترین رستوران ها به صورت کامل به یاد ماندنی غذای هندی را تجربه کنند.

آدرس: 98 Bourke St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9041 4667

فلفل قرمز هندی رستوران و بار,

آن است که بسیار مشهور رستوران در شهر ملبورن است که در خدمت جیب دوستانه و flavoursome معتبر مواد غذایی هند در یک به خوبی روشن فضا را با چوب جلا طبقه است. به طور سنتی ساخته شده kadhai paneer, baingan naazneen aloo gobhi, sarson دا saag و بسیاری از جمله غذاهای وسوسه انگیز در دسترس هستند در عجیب منو رستوران. غنی از ادویه جات ترشی جات و معمولی, هندی, آشپزی به سبک قطعا خواهد بود یک مسحور درمان برای شما, هندی, جوانه های چشایی.

نشانی: 14 Bourke St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9654 5714

SHIRAAZ خوب غذاهای هندی

آن را شیک و زیبا, معاصر, رستوران داشتن فریبنده محیط تیره با دیوارها و رام لامپ. آن را در خدمت خوشمزه ادویه کاری هندی و تندوری گوشت ساخته شده با معتبر هندی, ادویه جات ترشی جات. می شود آن را ساده ناهار و یک وعده غذایی غذای آماده و یا یک شام را با خانواده و دوستان این محل ایده آل برای یک, کامل, کون بزرگ, چاق, هندی, آشپزی و مهمان نوازی را تجربه کنند. حرفه ای و دوستانه کارکنان می افزاید: به جذابیت یک باعث می شود آن را یکی از عمده توصیه های لیست ما است.

نشانی: 22 ویلیام St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9629 6484

دو مرد هندی

به عنوان نام نشان می دهد این رستوران آن شناخته شده است ناب Indianness و کامل غذای خانگی را تجربه کنند. این یکی از محبوب ترین و شلوغ هند از eateries ملبورن خدمت مجموعهای از غذاهای هندی و نوشیدنی مانند malai کوفته, شاهی پنیر, tandooris, tikkas, matka kulfi و lassi. علاوه بر آن حتی یک بار بزرگ فراهم می کند که یک مجموعه بزرگ از عجیب و غریب, قرمز, شراب سفید, شراب و آبجو است که یکی می تواند مزه همراه با کلاسیک غذاهای هندی است که آن را در خدمت. آن را نیز جداگانه و آرایش مناسب برای توابع و رویدادهای مانند شرکت های بزرگ, ناهار, زیبا, و مراسم عروسی و جشن تولد و خیلی بیشتر.

آدرس: 166 Wellington, رژه, Melbourne, VIC 3002, استرالیا

تلفن:+61 3 9419 1866

JAI HO رستوران هندی

آن است که یک خانواده اجرا رستوران خدمت نفیس مواد غذایی هند در ملبورن با آب گرم و دوستانه. دکور و کل محیط محل شیک و معاصر با جلا طبقه چوبی و به خوبی روشن اتاق ناهار خوری. این است که شناخته شده برای آن را مدرن ملبورن لمسی به طور سنتی ساخته شده غذاهای هندی. خوشمزه با طعم معطر غذاهای هندی را برآورده تلاش خود را برای کامل غذاهای هندی در یک سرزمین خارجی و تسکین جوانه های چشایی خود را برای اطمینان حاصل کنید.

آدرس: 205 قو خیابان ریچموند ویک 3121 استرالیا

تلفن:+61 3 9078 7798

OM گیاهی

آن است که یک جشن و مشهور, مشغول, ‘همه شما می توانید خوردن’ گیاهی رستوران یکی از بهترین رستوران های هندی در ملبورن – که بی ادعا گودال توقف برای دهان آبیاری lassi سمبوسه چات, اره و کلاسیک, هندی, کاری. با محبوبیت رو به رشد از رژیم غذایی وگان و غذاهای هندی در سراسر دنیا از این محل بهشت برای تمام جهانی, گیاهی, غذای هندی, عاشقان که لذت بردن از سالم و دلچسب گیاهی غذا. آن را در خدمت انواع مختلفی از ظروف گیاهی با شروع از سمبوسه tikki چات, chole bhature و سرگرمی dosa به عجیب و مغذی دسته کوچک موسیقی جاز thali یک ترکیب کامل از سلامت و طعم و مزه.

آدرس: 4/227 Collins St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9639 9412

[ad_2]

نظر شما چیست ؟