یک Hamdog

یک Hamdog

[ad_1]

یک “hamdog” سریع مواد غذایی ایجاد در استرالیا که محبوب تبدیل شده است وجود دارد. این مفهوم را به یک هات داگ به اندازه افسردگی در مرکز یک همبرگر patty قبل از شما جلو پنجره آن و به طور جداگانه کوره یک سگ داغ. سپس شما به جای هات داگ کبابی به افسردگی که مهد آن زمانی که هر دو گوشت و محصولات قرار داده شده در یک همبرگر مستی. من تو را دیدم یک داستان در مورد این که در اخبار تلویزیون. این خبرنگار گفت که “hamdog” در حال آمدن است به امریکا است. مرسی. من به سختی می تواند صبر کنید که به اتفاق می افتد.

داستان ساخته شده من فکر می کنم در مورد دیگر نامتجانس ترکیب مواد غذایی است. سالاد استفاده می شود به سادگی کاهو با سس سالاد. بیش از زمان دیگر سبزیجات خام ساخته شده راه خود را به سالاد. در حال حاضر مردم معمولا با قرار دادن گوشت در سالاد. بنابراین ما باید تن ماهی, سالاد مرغ, سالاد ماهی, سالاد و ما نیز باید سالاد میوه. اما “hamdog” به نظر می رسد که عبور از برخی خط از احترام است. آن است که یک ارائه دو مخلوق گوشت. من می گویند اما کسی که واقعا می داند آنچه مخلوق است در یک سگ داغ است ؟

آیا شما رفتن به یک رستوران خوب و نظم “lambkin?” خواهد بود که بره با مرغ. چگونه در مورد “horsenpfeffer” (گوشت اسب و خرگوش خورش)? آنها خوردن گوشت اسب در برخی از کشورها. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا گوشت-در-گوشت آشپزی خلقت نمی تواند به آمریکا از هر کشور اگر استرالیایی ها می توانید با ما ارسال “hamdog.” در واقع امکانات که مخلوق گوشت در یک هات داگ گسترش تا حد زیادی هنگامی که شما در نظر آنچه استرالیا مخلوق گوشت ممکن است قرار داده و در یکی از آن.

مادر من را دوست دارد به خوردن جگر مرغ سرخ شده. می تواند “hamdog” الهام بخش ترکیب گوشت سیرابی از حیوانات مختلف? اگر شما یک وگان شما ممکن است استفراغ در این ایده از آن است. است وگان استفراغ همراه با استفراغ یک گوشت خوار افزایش تهوع? شاید ما تا به حال بهتر است یک پایه. ما باید استرالیایی به ارسال “hamdog” به امریکا و قبل از ما باید یاد بگیرند برای زندگی با “McHamdog.” اگر آنها گوش نمی, به ما, ما ممکن است مجبور به مقابله به مثل. ما می تواند آنها را ارسال “سنگدان-chitterlings” که پخته شود پرنده معده و گراز روده.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟