یک مقدمه کوتاه به هوش مصنوعی

یک مقدمه کوتاه به هوش مصنوعی

[ad_1]

همه ما می دانیم که Siri Google Now و Cortana در حال تمام دیجیتال هوشمند دستیاران شخصی در سیستم عامل های مختلف (در iOS, آندروید و ویندوز موبایل). آنها کمک به پیدا کردن اطلاعات مفید هنگامی که شما بخواهید برای آن است که با استفاده از صدای خود را; شما می توانید می گویند “که در آن نزدیکترین رستوران هندی?”, “آنچه در برنامه من امروز?”, “به من یادآوری به تماس مادر یا پدر در ساعت هشت” و دستیار پاسخ خواهد داد با پیدا کردن اطلاعات رله اطلاعات را از تلفن خود و یا ارسال دستورات به برنامه های دیگر.

AI مهم است که در این برنامه به عنوان آنها جمع آوری اطلاعات در درخواست های خود را و استفاده از این اطلاعات برای تشخیص بهتر سخنرانی خود و در خدمت شما نتایج است که متناسب با ترجیحات خود را. مایکروسافت می گوید که کورتانا “به طور مستمر یاد می گیرد در مورد آن کاربر” است که آن را در نهایت توسعه توانایی برای پیش بینی نیازهای کاربران. مجازی دستیاران شخصی فرآیند مقدار زیادی از اطلاعات از انواع منابع برای کسب اطلاعات در مورد کاربران و موثر در کمک به آنها را سازماندهی و پیگیری اطلاعات خود را.

خود را گوشی های هوشمند, ماشین حساب, تصویری بازی ها, اتومبیل, بانک & خانه خود را با استفاده از هوش مصنوعی روزانه; گاهی اوقات آن را آشکار آنچه در آن انجام می دهند مانند زمانی که شما بخواهید سیری به شما جهت به نزدیکترین ایستگاه گاز. گاهی اوقات آن را کمتر آشکار است مانند زمانی که شما را غیر طبیعی خرید بر روی کارت اعتباری خود و نمی تواند یک هشدار از بانک خود. هوش مصنوعی است که در همه جا و آن را به ساخت یک تفاوت بزرگ در زندگی ما هر روز است.

بنابراین می توان گفت که هوش مصنوعی (AI) شاخه ای از علوم کامپیوتر است که بر توسعه اطلاعاتی ماشین آلات تفکر و کار مانند انسان است. برای مثال تشخیص گفتار حل مساله و یادگیری و برنامه ریزی است. امروز هوش مصنوعی است که یک موضوع بسیار محبوب است که به طور گسترده ای مورد بحث در تکنولوژی و محافل کسب و کار. بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران صنعت استدلال می کنند که هوش مصنوعی یا یادگیری ماشین آینده است – اما اگر ما به اطراف نگاه ما متقاعد شده است که آن را آینده – آن را در حال حاضر.

بله این فن آوری است که در آن مرحله اولیه و بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال سرمایه گذاری منابع در یادگیری ماشین که حاکی از رشد قوی در AI محصولات و برنامه های به زودی. هوش مصنوعی یا هوش ماشین که شبیه سازی هوش انسان فرآیندهای ماشین آلات به خصوص سیستم های کامپیوتری.

آنچه که استفاده از هوش مصنوعی ؟

سیستم های بینایی. نیاز به تفسیر به طور کامل درک و حس بصری ورودی در کامپیوتر یعنی هوش مصنوعی است استفاده می شود را امتحان کنید و تفسیر و درک یک تصویر – صنعتی و نظامی استفاده از عکس های ماهواره ای تفسیر است.

چه هدف از هوش مصنوعی ؟

زمانی که هوش مصنوعی محققان برای اولین بار شروع به هدف برای هدف هوش مصنوعی اصلی علاقه انسان استدلال… از توابع خاص که در حال برنامه ریزی برای یک کامپیوتر ممکن است قادر به حساب برای بسیاری از الزامات است که اجازه می دهد آن را به مطابقت با هوش انسان

چه ASI هوش مصنوعی?

یک superintelligence فرضی عامل که دارای هوش مراتب فراتر است که از درخشان ترین و با استعداد ترین انسان ذهن است.

چه هدف از هوش مصنوعی ؟

در محاوره به اصطلاح “هوش مصنوعی” اعمال می شود زمانی که یک ماشین شبیه “شناختی” از توابع است که انسان در معاشرت با انسان های دیگر و ذهن مانند “یادگیری” و “حل مسئله”. اطلاعاتی است که در میان زمینه اهداف بلند مدت.

چه نوع مختلف از هوش مصنوعی ؟

ما نیاز به غلبه بر مرزهای که در تعریف چهار نوع مختلف از هوش مصنوعی موانع است که جدا کردن ماشین آلات از ما و ما از آنها.

نوع I AI: واکنشی ماشین آلات

نوع دوم AI: محدود حافظه

نوع سوم هوش مصنوعی: تئوری ذهن

نوع IV AI: خود آگاهی

کامپیوتر چشم انداز بخشی از هوش مصنوعی ؟

هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتر به اشتراک گذاری موضوعات دیگر مانند تشخیص الگو و یادگیری تکنیک های. در نتیجه بینایی کامپیوتر است گاهی اوقات دیده می شود به عنوان بخشی از هوش مصنوعی میدان یا علوم کامپیوتر میدان به طور کلی.

توسط یادگیری ماشین همان هوش مصنوعی?

به طور فزاینده یادگیری ماشین (میلی لیتر) و هوش مصنوعی (AI) در حال برداشت تا به عنوان راه حل برای دست زدن به داده ها. این دو اغلب قابل معاوضه استفاده می شود و اگرچه برخی از تشابه آنها همان چیزی نیست.

چه زمینه های هوش مصنوعی?

· لیست برنامه های کاربردی

· تشخیص کاراکتر نوری.

· تشخیص دست خط.

· شناخت.

· تشخیص چهره.

· خلاقیت مصنوعی.

· کامپیوتر دید واقعیت مجازی و پردازش تصویر.

· تشخیص (AI)

· نظریه بازی ها و برنامه ریزی استراتژیک.

چقدر مهم است که هوش مصنوعی?

هوش مصنوعی ماشین آلات که در حال طراحی و برنامه ریزی در چنین شیوه ای که آنها فکر می کنم و عمل مانند یک انسان است. هوش مصنوعی می شود بخش مهمی از زندگی روزانه ما است. زندگی ما را تغییر توسط هوش مصنوعی به دلیل این تکنولوژی مورد استفاده در یک منطقه گسترده ای از روز به روز خدمات.

برای بسیاری از ما واضح ترین نتیجه بهبود قدرت هوش مصنوعی در حال شسته و رفته ابزارهای جدید و تجارب مانند هوشمند, بلندگو و یا قادر به باز کردن آی فون خود را با صورت خود را. اما هوش مصنوعی نیز آماده به دوباره اختراع مناطق دیگر از زندگی است. یکی از مراقبت های بهداشتی. بیمارستان ها در هند در حال تست نرم افزار که چک تصاویری از شبکیه چشم فرد را برای نشانه های رتینوپاتی دیابتی یک بیماری اغلب تشخیص داده خیلی دیر به جلوگیری از از دست دادن بینایی. یادگیری ماشین است حیاتی برای پروژه های خودمختار رانندگی که در آن اجازه می دهد تا یک وسیله نقلیه به درک بهتری از محیط اطراف آن است. هوش مصنوعی در حال حاضر در بسیاری از برنامه های کاربردی از الگوریتم های جستجو و ابزار شما استفاده از هر روز به اندام مصنوعی برای معلولان.

گاهی اوقات به نظر می رسد مانند هر وب سایت دیگر برنامه و یا ابزار بهره وری است که با استناد به AI به عنوان مواد تشکیل دهنده مخفی در دستور العمل های خود را برای موفقیت است. چه کمتر شایع است که توضیح آنچه در هوش مصنوعی است که چرا آن را بسیار سرد و چگونه شرکت ها اعمال نفوذ در آن به ارائه تجربه بهتر کاربر. اگر شما نمی دانید که بسیار در مورد هوش مصنوعی, عدم وجود یک توضیح می تواند گیج کننده. امروز زمینه هوش مصنوعی است پر جنب و جوش تر از همیشه و برخی بر این باورند که ما در آستانه اکتشافات است که می تواند تغییر جامعه بشری برگشت ناپذیر برای بهتر یا بدتر.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟