کشف دبی دریایی لرزش

کشف دبی دریایی لرزش

[ad_1]

دبی است که همه آفتاب و شن و ماسه. کویر ممکن است مسحور به wide-eyed سرگردان, اما به همان اندازه فریبنده گنج در دبی است که در آن غنی و درخشان آبی دریا. Nestled در ورود به خلیج فارس و آبهای خاموش دبی واقعی یادآور درخشنده تاریخ و فرهنگ است که آثار ریشه های آن از دریاها. غواصی مروارید ماهیگیری و دریانوردی شد صنایع بزرگ در روز. مهاجران اولیه میره اقیانوس ها به تجارت کالاهای خود را با کشورهای همسایه است. و در حالی که غواصی مروارید به معنای واقعی کلمه در زمان شیرجه رفتن در 1940s ماهیگیری همچنان به رشد به این روز هر دو برای کسب و کار و لذت بردن.

در میان تمام ساختمان های بلند و ساخته دست انسان شگفتی گردشگران هنوز هم می توانید بطور منظم احساس روزهای خوب از دبی از طریق های مختلف دریایی و فعالیت های اوقات فراغت. هیجان انگیز قایق بادبانی اجاره در دبی, دلتنگ, لنج, کشتی, هیجان ماهیگیری دریا عمیق و آدرنالین پمپاژ آب های ورزشی در دسترس هستند در سراسر سواحل این شهر برای هر کسی که به فایده است.

لنج کروز

احساس نوستالژی پردازنده سنتی عربی لنج به عنوان آن کشتی همراه سایت های نفس گیر در دبی. از این کشتی قایقرانی چوبی شما می توانید بدون درز ادغام باستان و معاصر عجایب این عرب بهشت. شما می توانید یک کشتی کروز در امتداد خور دبی که در آن شما می توانید شگفتی های قدیمی دبی و یا همراه دبی مارینا که در آن آسمان خراش های قوی و لوکس قایق بادبانی خط کانال. پردازنده شما درمان به بوفه مجلل شام بین المللی, عرب, آسیایی, آشپزی, نوشیدنی ها, تسکین دهنده, موسیقی و سرگرمی فوق العاده ای مانند یک سحر و جادو نشان می دهد و یا یک Tanoura رقص.

منشور قایق بادبانی

برای به دست آوردن یک دیدگاه جدیدی از این شهر خیره کننده افق پخش آن از دریاها با در نظر گرفتن یک قایق بادبانی لوکس اجاره در دبی. چندین شرکت ارائه منشور قایق بادبانی خدمات شما را در آرامش کروز گذشته دبی مارینا و به دبی دریاها. شما در حال درمان به نمایش فوق العاده از یاد برج العرب و آتلانتیس پالم به عنوان قایق بادبانی خود را گشت در اطراف نخل جمیرا. شما می توانید در یک روز کروز و احساس آفتاب گرم و طراوت نسیم دریا بر روی صورت خود را; یا شما می توانید یک غروب کروز که در آن شما می توانید به تماشای طلایی عربستان خورشید به آرامی رانش پایین افق است. شب کشتی نیز در دسترس هستند اگر شما می خواهید برای دیدن در دبی, چشم انداز روشن در شب سرد.

ماهیگیری در عمق دریا

با دریاها پرتکاپو در زندگی دریایی گردشگران و ساکنان محلی مطمئنا لذت بردن از یک بازی سرگرم کننده ماجراجویی ماهیگیری در دبی. قایق بادبانی و قایق های ماهیگیری مجهز state-of-the-art ماهی-پیدا کردن سونار و افتخاری دنده ماهیگیری بنابراین شما تضمین گرفتن که شما می توانید طبخ و خوردن پردازنده. قایق کاپیتان و خدمه متخصص ماهیگیران تفننی و آنها خواهد بود خوشحال به شما کمک کند و به شما راهنمایی و ترفندها در ماهیگیری. Kingfish, sailfish, hammour, هامور, کوترماهیان و trevally در میان بسیاری از های مختلف ماهی است که شما می توانید گرفتن در دبی.

ورزشهای آبی

با داشتن همه این آبهای درخشان و روشن آسمان آبی برای بسیاری از سال ورزشهای آبی نیز محبوب گذشته در دبی. علاوه بر شنا و غواصی, شما همچنین می توانید قایقرانی, windsurfing, اسکی روی آب, جت اسکی و غواصی. سواحل و استراحتگاه پوشش خط ساحلی دبی و همچنین در سواحل شرقی امارات متحده عربی در حال کامل سالن های این نیرو در آب ،

لنج تور مسندم

تنها چند ساعت دور از دبی صرف تمام روز در یک سفر دریایی در امتداد شبه جزیره مسندم در عمان است که باید انجام دهید برای گردشگران است. شما می توانید یک تور به دیببا یا به Khasab هر دو به همان اندازه دیدنی و جذاب, سایت های طبیعی. در دیببا شما می توانید لذت بردن از ناهار در یک عمان لنج موز, قایق سواری, دست خط ماهیگیری و شنا و غواصی در آب شیرین استخرها. در Khasab, شما می توانید سرگرم کننده اهل تفریح و بازی با دلفین ها و منظره فوق العاده از کوه حجر خود را به عنوان لنج کشتی از طریق خیره کننده fjords.

بنابراین اگر شما عاشق دریا یک طعم و مزه از این دریایی لرزش باید در فهرست خود را زمانی که صرف تعطیلات خود را در دبی.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟