کرم لایه بردار MQ محصولی از MQ است

کرم لایه بردار MQ محصولی از MQ است

یکی از محصولات بهترین کرم لایه بردار پوست میباشد. از خواص این محصولات لایه برداری، روشن کنندگی (ضد لک)، تنظیم ترشح سبوم، تنگ کردن منافذ پوست، جوانسازی و… اوریاژ با ترکیب انحصاری، مواد ضدعفونی کننده و ضدبراقی که دارد قادر است منافذ باز پوست را جمع کند. این کرم حاوی اسید میوه های لیمو، آناناس، انگور و گل ساعتی جهت حفظ جوانی و شادابی پوست است. مولکولهای مندلیک اسید از لاکتیک اسید بزرگتر است، بنابراین سرعت نفوذ بالایی نداشته و تاثیراتش با سرعت پایینتری خودشان را نشان میدهند. همچنین استفاده از این کرم ها، برای افرادی که پوست خشک دارند، ممکن است دردساز باشد، چون باعث خشکی بیشتر پوست می شود؛ بهتر است این افراد لایه برداری را زیر نظر متخصص پوست انجام دهند.

بله؛ در روش های مکانیکی از فیبرها و پارچه های ضخیم، پوست بادام یا زردآلو، اسفنج، برس و بخش های خشک و فیبری گیاهان برای این منظور استفاده می شود. با افزایش سن، احتمال تغییررنگ پوست هم بالا میرود و لکهای قهوهای یا همان لکهای دوران پیری، در نتیجه قرار گرفتن در معرض نور خورشید سروکلهشان روی پوست پیدا میشود. با مصرف این محصول جای جوش ها کاهش و اصلاح میشود.

کرم آلفا هیدروکسی اسید با بهره گیری از اسیدهای میوه و اسید شیر جهت لایه بردای ملایم پوست، سبب روشن تر شدن پوست می شود و به دلیل بهبود روند نوسازی پوست، اثر سایر روشن کننده ها را نیز افزایش می دهد. هفته ای یکبار و نهایتاً دو بار می توان از این کرم ها استفاده کرد.

محو و بی رنگ نمودن تدریجی جای جوش و لک های پوستی از دیگر کاربردهای این کرم است. این محصول باعث از بین رفتن سلولهای مرده و جوش های سر سیاه پوست می گردد و فاقد هرگونه روغن است. یکی از راههای اصلی برای لایه برداری پوست و از بین بردن جای جوش و لک، مراجعه به دکتر و صرف وقت و هزینه بسیار است، اما راههای ارزانتر و البته موثری نیز وجود دارد که آن هم استفاده از بهترین اسکراب صورت و یا بهترین کرم لایه بردار صورت است. این محصول لایه بردار، ضد جوش و برطرف کننده جای جوش، روشن کننده و ضد لک، جوان کننده و ضد چروک نیز می باشد و به کاهش عمق و از بین رفتن خطوط و چروک پوست کمک می کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم های لایه بردار ثمین وب سایت خود باشید.

نظر شما چیست ؟