کد استعلام اینترنت همراه اول – ❤️ پست روزانه

کد استعلام اینترنت همراه اول – ❤️ پست روزانه

روز گذشته کاربران در شبکههای اجتماعی از حذف بسته های بلندمدت ایرانسل خبر دادند، به طوریکه در صورت نیاز به تمدید اینترنت، طولانیترین بسته، یک ماه بود که آن هم با افزایش قیمت عجیبی همراه بود. شاید در گذشته نه چندان دور با 10 گیگابایت اینترنت، امکان به اتمام رساندن یک ماه را داشتید، اما در شرایط فعلی و سلطه شبکه های اجتماعی و میل شدید کاربران به دانلود یا تماشای ویدئو، پرحجم ترین سرویس یک ماهه ایرانسل چندان هم پر حجم نیست! اگر جزء مشترکین همراه اول هستید حتما به کدهای ussd همراه اول برای انجام عملیات مختلف خرید شارژ، اینترنت، استعلام باقیمانده شارژ و … در نهایت نیز همه چیز ختم به خیر شد و مشترکین به دلیل بازار انحصاری قادر به دریافت سرویس بهتر از اپراتوری دیگر نیستند. این در حالیست که گران ترین و پر حجم ترین نیز به سرویس 10 گیگابایتی با قیمت 29.500 تومان اختصاص دارد.

امروز دوباره بستههای مدت به گزینههای تمدید اینترنت ایرانسل بازگشتند، اما این بستهها، هیچ شباهتی به آنچه که پیشتر امکان شارژ آنها وجود داشت، نبود. هر دو ایرانسل و همراه اول در یک اقدام هماهنگ اقدام به حذف بستههای روزانه بلند مدت و حجم بالا نمودهاند. هر دو همراه اول و ایرانسل اقدام به حذف بستههای بلند مدت و حجم بالا کردهاند. اگر از آن دسته از افراد هستید که از اینترنت خانگی استفاده می کنید و برای مدت کوتاهی نیاز به اینترنت همراه دارید که کار خود را انجام دهید پیشنهاد ما بسته های یک روزه آلفا پلاس همراه اول می باشد که با کمترین هزینه می توانید به بالاترین سرعت اینترنت دسترسی پیدا کنید. کاربرانی که طی این مدت بسته اینترنت فعال کرده اند نیز، بستههای اینترنت آنها با مبالغ قبلی برایشان اصلاح شده و مبالغ به حسابشان عودت داده میشود. اگر نمیتوانید بسته اینترنت قبلی خود را میان بستههای ایرانسل یا همراه اول پیدا کنید، باید بگوییم شما تنها نیستید. البته اینکه بین اوپراتور ایرانسل یا همراه اول کدام را انتخاب کنید، باید ابتدا بررسی کنید که منطقه مورد نظر شما تا چه اندازه تحت پوشش شبکه مورد نظر شماست. در بخش اینترنت سالانه ایرانسل، حق انتخاب بسیار محدودی دارید و فقط 3 بسته 30، 48 و 72 گیگابایتی وجود دارد.

نکته تأسف برانگیز ماجرا اینست که این افزایش قیمت بدون هیچ اطلاعرسانی قبلی و با جهش بسیار بالایی همراه بوده است. قیمت بستههای اینترنت این اپراتور ایرانسل و همراه اول با افزایش عجیبی همراه بوده است. اعتراض برخی کاربران نسبت به اتمام زودهنگام بستههای اینترنتی و حساب شدن تعرفه ترافیکی خارجی به جای داخلی هنگام استفاده از پیامرسان سروش در دو هفته گذشته یکی از مهم ترین موضوعاتی بود که بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. با افزایش استفاده از اینترنت و نرم افزار های موجود در گوشی های موبایل، استفاده از بسته های اینترنتی مربوط به هر نوع سیم کارت بسیار فراگیر شده است؛ بنابراین داشتن اطلاعات کافی درباره خرید، شارژ و دیگر موارد مربوط به اینترنت سیم کارت امری لازم و ضروری به شمار می آید. یکی دیگر از روش های موجود برای اطلاع از میزان حجم اینترنت باقی مانده همراه اول استفاده از اپلیکیشن همراه من است.

اپلیکیشن همراه من نیز گزینه خوبی برای مدیریت حجم اینترنت گوشی شما است و می توانید از آن استفاده های جالبی داشته باشید. نظرات و پیشنهادات شما؟ شاید دلیل عمده آن را شما هم ندانید اما بهتر است بگوییم که عمده علت آن، به این صورت است که شبکه زیرساخت کشور هیچ تفکیکی برای انتقال دیتای محلی و دیتای بین الملل قائل نمی شود و هزینه انتقال هر نوع دیتا را بر اساس تعرفه بین الملل محاسبه می کند که همانطور که گفته شد این موضوع را هنوز تعداد بالایی از کاربران نمی دانند و برای لغو این هزینه اضافی اقدامی نکرده اند.به این ترتیب کاربران ایرانی مابه التفاوت قیمت انتقال بین الملل به محلی را به زیرساخت می پردازند. بستههای اینترنت سیمکارت دیتای رایتل، با حجم ترافیکهای متنوع و باسرعت حرفهای طراحی شده است. ایرانسل در کنار افزایش قیمت، حجم بستهها را نیز کاهش داده است، در حالیکه همراه اول بستههای حجمی خود را با قیمت قبل اما با 50 درصد حجم سابق به کاربران پیشنهاد داده است. تمامی هزینه ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده هستند و باید 9 درصد مالیات را به هزینه سرویس ها اضافه کرد.

نظر شما چیست ؟