کارآفرین – چه Skillionaire لیست می تواند به شما آموزش

کارآفرین – چه Skillionaire لیست می تواند به شما آموزش

[ad_1]

اگر شما مانند من هستند و تعجب می کنم که چگونه زندگی خود را panned اگر شما تا به حال داده شده است و فرصتی برای کسب مدرک یدکی فکر برای کسانی که به مبارزه طلبیده شانس و ساخته شده خود را یک ثروت عظیم خود را از مهارت های کارآفرینی به تنهایی. اگر شما احساس می کنید را تکذیب کرد چرا که زندگی نمی دهد شما بالا پنج در خواندن برای اطلاعات بیشتر در ‘کارآفرین – چه Skillionaire لیست شما یاد می دهد!’

آرایشگری, آشپز, آشپز, موتور روروک مخصوص بچه ها و فوتبالیست (به نام اما چند) همه در بر داشت راه خود را بر روی آخرین ‘skillionaires’ لیست با استفاده از چیزی جز یک مهارت و مزه برای زندگی است. انتخاب حرفه ای مسیر به جای دانشگاه هر یک بريدن خود را توسط خود کارآفرینی خندیدن برای تبدیل شدن به یک موفقیت در زندگی است.

بنابراین چه چیزی است که یک Skillionaire به هر حال و آنچه که می توانید این لیست شما یاد می دهد ؟ خوب سوال – من خوشحالم که از شما خواسته!

یک Skillionaire’ یکی از 100 حرفه ای میلیونرهای زندگی در انگلستان که نمی حضور در دانشگاه نمی, ازدواج, به, پول, نمی, تکان دادن راه خود را به برادر بزرگ نمی غارت یک بانک و یا سرقت از دیگران, اما هنوز هم موفق به کسب درآمد و ثروت در مجموع عظیم £17.6 میلیارد دلار (در حدود $28.79 bn) بین آنها را. برخی از آنها قدیمی و چند جوان هستند – اما همه بسیار ثروتمند در واقع!

متاسفانه وجود دارد این است که اتاق به اندازه کافی به لیست همه نام اینجا اما شما می توانید در گوگل آن را برای خودتان. هیچ یک از 100 نام در لیست همیشه دریافت آخرین مدرک تحصیلی خود را در زندگی.

معروف نامها عبارتند از اریک کلاپتون, Jamie Oliver, دلیا اسمیت ریک استین, Stella McCartney, Billy Connolly, و بسیاری دیگر اما نکته این است که همه موفق و بدون مدرک و انتخاب حرفه ای کارآفرینی مسیر به جای دانشگاه.

عبارت “Skillionaire’ ممکن است شما را به مکث برای فکر. شما واقعا ممکن است علاقه داشتن به دیدن نام خود را در Skillionaire لیست برخی از روز را به عنوان یک کارآفرین اما هنوز مطمئن شوید که چه به ارمغان می آورد به جدول. که در آن شما می توانید شروع?

1) وهله اول یک کارآفرین شروع مناسب است که در آن شما هستند. اگر شما در کار خدا را شکر – شما باید چیزی است که میلیون ها نفر از دیگران تنها می تواند برای آرزو. و سپس تبدیل شدن به یک فرد از برتری در محل کار. تظاهر کسب و کار است که کسب و کار شما و عمل مانند یک کارآفرین است. رفتن مایل اضافی قرار داده و تلاش بیشتر در درمان همه چیز و همه کس در اطراف شما به عنوان اگر شرکت خود را. بررسی اهداف شرکت و اهداف. شما کشف یک راه حل برای یک مشکل است که هیچ کس دیگری است ؟ رول آن را و آن را به عمل.

من به جرات شما – دیدن تفاوت زندگی مانند این باعث می شود به زندگی کار خود را.

2) بعد خود را بررسی استفاده از زمان در خانه. گفته می شود که برندگان و بازندگان مشخص شده است. بنابراین چه چیزی شما را با مال شما است ؟ اتمام زیر است: که در رده آیا شما تعلق دارند؟:

برندگان

 • استفاده از زمان
 • ارزش زمان
 • صرف زمان
 • زمان
 • خواندن کتاب
 • حفظ و یادگیری

بازنده

 • کشتن زمان
 • از دست دادن زمان
 • هدر دادن زمان
 • نمی توانید زمان
 • تماشای تلویزیون
 • فکر می کنم آنها می دانند که به اندازه کافی در حال حاضر

چاق و چله. گفت: به اندازه کافی!

3) کارآفرینان نیاز به یاد بگیرند که چگونه به تمرکز بر روی یک چیز آنها لذت ببرید و فراموش واقعا خوب است. اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین با استفاده از توانایی شما در حال حاضر و تحقیقات راه را برای استفاده از آن به افراد دیگر کمک کند. به عنوان مثال یکی از نام های بزرگ در Skillionaire لیست است که مهاجرت از هند است. او شروع به کار خود را به عنوان یک تمیز کننده در یک رستوران هندی و به تدریج کار راه خود را از طریق صفوف تا زمانی که او متعلق به یک رشته از رستوران خود را.

این یک چیز Skillionaire لیست ثابت می کند این است که شما نمی نیاز به یک مدرک برای موفقیت در زندگی, بنابراین اگر شما یکی را نداشته باشند شما می توانید جشن همراه با بقیه از ما! فقط مطمئن شوید که شما باید تجهیزات لازم را در جعبه ابزار کارآفرین برای ایجاد برخی از تغییرات در زندگی خود را. اگر شما نمی فکر می کنم جعبه ابزار خود را به طور کامل مجهز کنید – هر کس نیاز به آموزش در برخی از نقطه در زندگی خود. من امیدوارم که ‘کارآفرین – چه Skillionaire لیست آموزش شما می توانید’ شده است مفید است.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟