چگونه تجهیزات و لوازم پزشکی استوک دست دوم یا کارکرده بخریم؟

چگونه تجهیزات و لوازم پزشکی استوک دست دوم یا کارکرده بخریم؟

صفوی: از آنجایی که مصرف این کالا در کشور ما بسیار بالا است و تنها یک تولیدکننده اخیرا مجوزها و تاییدیه های لازم را دریافت و تولید محصول را به تازگی آغاز کرده، واردات این محصول به منظور حمایت از مصرف کننده، هنوز انجام میشود، اما زمانی که این شرکت بتواند بازار را به صورت کامل پوشش دهد، واردات آن قطع خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه، قاعدتا محصولی که در داخل تولید می شود، ما به منظور حمایت از تولیدکننده داخل، ارز دولتی به واردات مشابه آن کالا، اختصاص نخواهیم داد.

از اینرو مردم باید هوشیار باشند و فریب نخورند چراکه هیچ پزشکی این لوازم را در بدن آنها یا بیمارشان قرار نخواهد داد. هرگز ماسکی که شخص دیگری استفاده کرده است را روی صورت خود قرار ندهید.

حتما و حتما و حتما در نظر داشته باشید که خرید از مزایده ها معطوف به رعایت شرایط خاصی است که اگر به صورت کامل مد نظر قرار داده نشود می تواند عواقب بدی را به دنبال خود داشته باشد.

تجهیزات پزشکی دست دوم۲- خرید حراجی های انحلالی ( مزایده های ) وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم عاقلانه است ؟ یکی از مزیت های خرید لوازم پزشکی دست دوم مقرون به صرفه بودن آن است. جست و جو در بیشتر از یک سایت کمک میکند تا شما محصول خود را با قیمت های متفاوت بیابید و به آن قیمتی که برایتان به صرفه تر است آن را خریداری کنید.

سلب مسئولیت: تحریریهی زندگی سالم در تهیه این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. این شرکت تلاش می کند تا نیاز های روز بیماران، کلینیک ها، درمانگاه ها، بیمارستان ها و دیگر مراکز درمانی سطح کشور را تامین کرده و در جهت اعتلای فرهنگ سلامت در کشور بکوشد.

با توجه به اینکه امروزه با افزایش نرخ واردات لوازم مصرفی پزشکی رو به رو هستیم، تهیه، توزیع و تجهیز لوازم پزشکی مورد نیاز بیمارستانها، کلینیکها، درمانگاهها و به طور کلی تمامی مراکز درمانی میتواند یکی از مشاغل حساسی باشد که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با جان و مال مردم در ارتباط است.

در گذشته که امکان خرید آنلاین لوازم پزشکی وجود نداشت، افراد و یا ارگان هایی که در شهرستان ها بودند برای تهیه ی اقلام مورد نیاز خود مجبور بودند تا راهی تهران شده و پس از گشتن در مغازه های متعدد و خستگی ها و مشکلات فراوان، خرید های خود را انجام دهند.

بنابراین تهیه ی اقلام و لوازم مصرفی پزشکی بایستی حتی الامکان از مراکز و فروشگاه های معتبر انجام گیرد تا شما بتوانید علاوه بر اصل بودن کالا، از ضمانت آن نیز بهره مند شوید.

دکتر محمد رازی تأکید میکند: به فرض محال هم اگر بیمار خود پیچ و پلاک مورد نیاز را تهیه کند هیچ جراحی نمیپذیرد از آنها استفاده کند، رویه قانونی به این شکل است که جراح لوازم مورد نیاز را نسخه میکند و شرکت معتبر این لوازم را برای استفاده جراح مستقیماً به اتاق عمل ارسال میکند و به هیچ وجه به بیمار تحویل نمیدهد.

در خرید آنلاین همچنین شما می توانید از نظرات کارشناسان فروش سامانه نیز مطلع شده و به راحتی کالای مورد نظر خود را پیدا نمایید.

علاوه بر این مشاوره و خرید آنلاین می تواند مزایا و معایب کالا های مصرفی پزشکی را نیز به شما گوشزد کند تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. علاوه بر این، فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی دیوار مد امکان پرداخت درب منزل را نیز برای خریداران تهرانی فراهم نموده است.

تحویل درب منزل کالا از دیگر امکانات خرید آنلاین تجهیزات پزشکی است که حتی امکان پرداخت درب منزل را نیز برای شما فراهم نموده است.

همچنین امروزه فروشگاه های تجهیزات پزشکی آنلاین می توانند گزینه ی بسیار مناسبی برای خرید آسان و حتی از داخل منزل برای شما باشند.

خرید آنلاین همچنین این امکان را برای شما فراهم می آورد که از میان انواع لوازم پزشکی موجود با برند های مختلف، مناسب ترین مورد را با توجه به بودجه و سلیقه ی خود برای مصارف خانگی و یا مراکز درمانی انتخاب نمایید.

اگر وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم شما در شرایط خوب و سلامتی هستند و همچنان مورد استفاده متخصصان پزشکی اند، شما به راحتی می توانید در این قسمت از سایت سپاکو طب تجهیزات خود را آگهی کنید .

اصفهان, شرکت طب مارکت به روز شده در : 2 روز پیش. در این بخش مهندس پزشک ها حضور دارند که میتوانند اطلاعات کافی و مناسب برای فروش تجهیزات پزشکی به شما ارائه دهند.

علاوه بر این خرید و فروش تجهیزات پزشکی نو و دست دوم نیز از دیگر فعالیت های این شرکت برای تامین نیاز های مراکز درمانی می باشد.

باز کردن یک مغازه دست دوم فروشی ممکن است بسیار زمان بر باشد، زیرا شما باید از فروشنده های دیگر وسایل پزشکی خاص را خریداری کرده تا انبار خود را کامل کنید. برای مثال مانیتور ، دفیبریلاتور یا الکتروشوک ، تجهیزات تصویربرداری یا ویلچر دست دوم ، واکر ، تجهیزات مربوط به بخش ارتوپدی و غیره را در آیمدوال باز میکنید.

لینک منبع : https://divarmed.com/