چه غذایی است که مانند یک کشتی نیروی دریایی

چه غذایی است که مانند یک کشتی نیروی دریایی

[ad_1]

من در نیروی دریایی به 8 سال, و من تا به حال مواد غذایی از نیروی دریایی ناوشکن هواپیما حامل زیردریایی مناقصات و ساحل وظیفه galleys.

هنگامی که یک کشتی در بندر آن همیشه مقدار زیادی از مواد غذایی تازه در هیئت مدیره. درست قبل از یک کشتی می کشد به دریا آن است که با پر, مواد غذایی و نوشیدنی.

اگر شما برای رفتن به خارج به دریا در حالی که شما شروع به از دست دادن برخی از چیزهایی که در هیئت مدیره شما را برای اعطا. شیر تازه است که معمولا یکی از اولین چیزهایی که به آن بروید. آنها جایگزینی آن با شیر خشک و حتی نزدیک به واقعی شیر است.

من را دریافت نمی اشتباه غذایی در کشتی است که در واقع بسیار خوب است و شما می توانید مقدار زیادی از آن را!

هنگامی که شما در پورت شما باید دسترسی به تازه ترین غذاهای دریایی است درست مثل خود شهر فروشگاه مواد غذایی بسیار زیاد است.

هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح شما را به آشپزخانه و در چو خط. وجود دارد ممکن است به 10 بچه ها در خط زمان شما را به خوردن صبحانه است که معمولا در خدمت بسیاری از صبح چرا که هر کس نمی تواند غذا خوردن در همان زمان, و این امر می تواند بیش از حد شلوغ ، در کشتی های کوچکتر مانند ناوشکن و ناوچه شما معمولا باید 4 وعده غذا در روز. صبحانه و نهار و شام و اواسط موش از یک وعده غذایی کوچک که حدود نیمه شب برای مردم است که هنوز هم گرسنه و می خواهید چیزی برای خوردن.

ناوشکن من مستقر شد ما نیز به طور منظم به طبخ ناشران در سمت راست fantail. ما همیشه به حال 55 gallon drum بود که در نیمه قطع و کسی از عرضه بخش خواهد بود سرخ کردن چیز برگر که همیشه خوب حتی در وسط اقیانوس هند ما خواهد بود با داشتن یک آشپز است.

برای صبحانه, شما معمولا می توانید سفارش تخم مرغ ها را به منظور وجود خواهد داشت یک آشپز یا 2 را که درخواست برای چگونه شما می خواهید تخم مرغ های خود را ساخته شده, آنها تا به حال یک قانون بیش از 5 تخم مرغ, من معمولا فقط 2 بیشتر از زمان, و من می خواهم به آنها بگویید من می خواهم یک ژامبون و پنیر املت با 2 عدد تخم مرغ و سپس بعد از من تخم مرغ, من حرکت کردن چو خط و هر چیز دیگری من می خواهم برای رفتن با است که بیکن سوسیس درست مثل یک بوفه کوچک واقعا.

معمولا در روزهای جمعه اگر ما در بندر ما را استیک و دم در روزهای جمعه. من هرگز حتی واقعا تا به حال یک خرچنگ دم تا زمانی که من در نیروی دریایی پیوست. پدر من هرگز دوست دریای غذا وقتی که من بچه بودم, بنابراین ما تا به حال هرگز آن را در خانه ما.

ناهار و شام معمولا مانند یک بوفه هم فقط در مورد هر چیزی که آنها تا به حال یک خط از مواد غذایی خوب و شما را به آنچه شما می خواهید شما همیشه می توانید جدید سینی و بازگشت به عقب در خط دوباره, اگر شما در حال است که گرسنه است.

این هواپیما حامل من بود در, بود در واقع راه بیش از حد بزرگ یک کشتی برای من بود و من خیلی خوشحالم که من فقط به حال به ماندن در آن را برای 2 هفته. وجود غذا خوب بود همچنین و آن را تا به حال 2 galleys به طوری که یکی بود همیشه باز اگر دیگر بسته برای تمیز کردن و یا هر دلیل.

هنگامی که شما باید در حدود 5000 نفر در هیئت مدیره شما بهتر است که آنها را به خوردن تمام وقت, فقط مانند یک کازینو, اگر کشتی تا به حال دستگاه های حافظه در آن از آن خواهد شد بسیار نزدیک به همان فضای یک بوفه.

زمانی که من در حمل و نقل در جایی در اقیانوس هند, من تا به حال برای رفتن به عربستان سعودی در یک پرواز به ایتالیا و یک هلی کوپتر پرواز کرد و حدود 5 دیگر داوطلب خدمت سربازی بچه ها به این کشتی USNS و قرار بود ما فقط سوار کشتی برای 2 روز و تا زمانی که ما رو کشتی. آنها تا به حال یک داوطلب خدمت سربازی 1st class يومان که به اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل که به طور منظم کشتی نیروی دریایی فقط افسران دریافت کنید.

این بود که یک کشتی USNS که به معنای آن بود غیرنظامی کارگران و پرسنل نیروی دریایی بود و پشتیبانی از آنها. هنگامی که ما خوردند در اتاق ناهارخوری هر روز یک پیشخدمت به میز ما و او را سفارش خود را. من فکر کردم به خودم به شما به شوخی من این بچه ها با پوشیدن لباس غیر نظامی و یک خدمتکار است که در نظر گرفتن سفارش خود را و من حتی نمی توانم باور این واقعی است. آنها به شما یک انتخاب از 2 انتخاب مرتب کردن بر اساس مانند بر روی یک هواپیما و آنها را به شما بستنی به عنوان دسر و من فکر کردم که غیر واقعی بود.

بسیاری از شهروندان که در قایق بودند نه سرد مانند نیروی دریایی بچه ها احتمالا به خاطر آنها فکر می کردند که نیروی دریایی برای آنها کار می کرد که در آن کشتی آنها مطمئن بود و من فکر می کنم می تواند از راه های مختلفی برای صرفه جویی در نیروی دریایی یک بار قایق از پول!

زیردریایی دریافت برخی از بهترین مواد غذایی در ناوگان. آنها بچه ها در زیر آب گاهی اوقات برای مدت طولانی است و می تواند به شما تصور کنید اگر آنها غذا خوب است ؟

آنها یک نوشیدنی آنها اشکال آب است که واقعا Kool-aid یا پانچ میوه بنوشید. شما بهتر استفاده می شود به نوشیدن آب میوه اشکال اگر شما مانند چیزی برای نوشیدن با وعده غذایی خود را بعد از شیر تازه اجرا می شود.

در اینجا یکی از احمقانه ترین چیزهایی که من شاهد بوده ایم در کشتی و هر کشتی آن را ندارد! آن را مانند یک زباله از مواد غذایی خوب, اما من حدس می زنم شما می توانید ببینید که چگونه آن را محافظت متحده از آفات و اشکالات اما آیا واقعا این طور است ؟

وقتی که همیشه شما می رویم به دریا دور شما معمولا با توقف هاوایی به فروشگاه های جدید را به عنوان آنها آن تماس بگیرید, که بدان معنی است که شما در حال کردن کشتی با مواد غذایی تازه و گوشت و چیزهای شبیه به آن.

به شما به عنوان سفر جهان و پس از آن در حال بازگشت هستند قبل از اینکه شما را متوقف هاوایی شما باید به پرتاب تمام مواد غذایی است که می تواند هر گونه شانس داشتن هر نوع اشکال از یک کشور دیگر در آن ما باید یک حزب کار از شاید 20 و کار است که برای ایجاد یک خط از مواد غذایی یخچال, که یک کشتی دارای چندین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از آنها را با آسانسور به آن همه با هم و ما خالی کردن تمام مواد غذایی 50 پوند کیسه های با نام تجاری جدید پیاز مقدار زیادی و تعداد زیادی از آنها جعبه های بزرگ کاهو مقدار زیادی از جعبه های آن است.

ما پرتاب فقط در مورد همه چیز این است که چپ در کولرهای آبی دریا به اقیانوس و همه بچه ها فقط نمی توانم باور کنم که ما در حال پرتاب این همه غذای خوب دریا و ما شرط می بندم بسیاری از کوسه ها زیر کشتی و شما می توانید تصور کنید که چقدر غذا یک ناو هواپیمابر را پرتاب بیش از هیئت مدیره. یک هواپیما حامل یک محل در پشت کشتی برای پرتاب زباله به اقیانوس اما تنها زمانی که شما 50 مایل یا بیشتر به دریا پس از آن شستن لباس در ساحل و بسیاری از چیزهایی که در حال پرتاب در اقیانوس علاوه بر مواد غذایی است. شما می توانید نشستن و دود سیگار و فقط تماشای تمام افرادی که زباله به پرتاب در اقیانوس بسیار عجیب و غریب در راه است, اما شما نمی توانید آن را شمع تا در کشتی.

من می خواهم که به می گویند به طور کلی مواد غذایی در نیروی دریایی خوب است شاید حتی بزرگ من هرگز فکر این امر می تواند به عنوان خوب و فراوان آن را به عنوان بود و چند روز پس از خروج از نیروی دریایی I swear خود اسپاگتی است که هنوز هم بهترین من تا به حال در زندگی من!

[ad_2]

نظر شما چیست ؟