پاسخگوی مشکلات و آموزش کانفیگ مودم ایرانسل

پاسخگوی مشکلات و آموزش کانفیگ مودم ایرانسل

از جمله این امکانات میتوان به قابلیت اشتراکگذاری فایلها میان دستگاههای متصل به مودم و استفاده از اینترنت همراه به صورت مشترک در میان چندین دستگاه با تعداد اتصال همزمان بیشتر اشاره کرد. در بخش دو، وضعیت روشن یا خاموش بودن شبکه وای فای دستگاه نمایش داده شده و تعداد دستگاه های متصل را به اطلاع کاربر می رساند. ، موفق شده تاکنون تعداد 133 شهر ایران را تحت پوشش این سرویس قرار دهد. شرکت ایرانسل یک بسته بسیار جذاب و مهم را در دسترس کاربران خود قرار داده است. شما می توانید با استفاده از این بسته (اینترنت اضطراری) در مواقعی که نیاز به اینترنت دارید و بسته اینترنت شما به اتمام رسیده است، بدون نیاز به پرداخت آنی یک بسته اینترنت اضطراری به مدت زمان یک روزه دریافت نمایید. در نحوه شارژ مودم های همراه ایرانسل، شرکت ایرانسل برای کاربرانی که می خواهند، تمام افراد منزل و محل کار خود دارای یک بسته اینترنت مشترک باشند، بسته اینترنت جدیدی به نام بسته اینترنت چند کاربره تهیه کرده است. این نوع بسته ها، یکی از بسته های پر کاربرد مودم های همراه ایرانسل به حساب می آیند که می توانید به طور هم زمان در منزل و محل کار خود با استفاده از سیم کارت روی تبلت یا گوشی خود آن را فعال کنید و به طور هم زمان ۱۰ کاربر را به آن متصل نمایید.

صفحه منو مودم ایرانسل E5372 شامل گزینه های زیر می باشد. اگر در حال مکالمه مهمی هستید و شارژ خط اعتباری شما تمام شود و نتوانید به هر دلیلی شارژ تهیه کنید، میتوانید با استفاده از روشهای زیر از ایرانسل شارژ اضطراری دریافت نمایید. می توانید با یکی از ۴ روش زیر بسته عادی و نامحدود مودم های همراه ایرانسل خود را تهیه و استفاده کنید. در انتها متذکر می شویم که گزینه های موجود در کنسول تنظیمات مودم همراه که در این نوشتار به تفصیل در مورد آن ها صحبت نمودیم ممکن است در مودم های گوناگون کم یا زیاد باشند. در این مقاله تمامی نکات اعم از مشخصات و تنظیمات مودم ایرانسل E5372 به همراه روش خرید آن بیان شده است. تنظیمات نام کاربری و کلمه ی عبور ، شماره تماس و APN را در این قسمت می توان به صورت دستی وارد نمود. در قسمت Taskbar روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید Hidden Network را انتخاب و Connect را میزنید در پنجره باز شده Ssid و رمز Wi-Fi را وارد نموده و Next میزنید تا متصل شود.

برای نصب و استفاده از نرم افزار HUAWEI Mobile WiFi روی گوشی خود، ۲ مرحله زیر انجام دهید. در نحوه شارژ مودم ایرانسل، خریداری و استفاده از بسته اینترنت مودم ثابت ایرانسل (TD-LTE) بسیار مهم و کاربردی می باشد، که می توانید برای خرید این بسته های یکی از مراحلی زیر را به دلخواه انتخاب کرده و بسته خود را خریداری کنید. یکی از مودمهایی است که کاربران خانگی و اداری میتوانند خریداری کنند. در نحوه شارژ مودم های همراه ایرانسل، شرکت ایرانسل این نوع بسته های اینترنت خود را به صورت بسته های ساعتی، روزانه، ۳ روزه، هفتگی، ۱۵ روزه، ۳۰ روزه (۱ ماهه)، ۶۰ روزه (۲ ماهه)، ۹۰ روزه (۳ ماهه)، ۱۲۰روزه (۴ ماهه)، ۱۸۰ روزه (۶ ماهه) و ۳۶۰ روز (سالانه) تهیه و در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بسته های نامحدود ایرانسل بسته به نیاز کاربران، به صورت ۷ روزه، ۳۰ روزه، ۹۰ روزه، ۱۸۰ روزه و ۳۶۰ روزه تهیه و در اختیار کاربران قرار می گیرند. با هم نگاهی به گزینه های موجود در آن که در ستون سمت چپ قابل مشاهده است می اندازیم.

از ویژگیهای این مودم، قابلیت اتصال همزمان ۳۲ کاربر به آن است که GP-2101 را به انتخابی مناسب برای استفادههای حرفهای تبدیل کرده است. چهار درگاه LAN برای اتصال دستگاههای مختلف با کابل به مودم و استفاده از اینترنت با سرعت بیشتر دارد. با قرار دادن دستگاه ها در لیست سیاه همانطور که از نام آن پیداست ، آن دستگاه ها حتی در صورت داشتن رمز عبور شبکه هرگز توانایی اتصال به مودم همراه شما را نخواهند داشت. شبکه TD-LTE که نام کاملتر آن از واژه TDD-LTE گرفته شده است، مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution برداشته شده که برمبنای نسل چهارم اینترنت یعنی 4G است. توصیه ما استفاده از دستگاهی با پشتیبانی از آخرین نسل از شبکه اینترنت همراه یعنی 4G است. ما بهترین کدهای ایرانسل را در همین صفحه برای شما فهرست میکنیم، تا بتوانید مناسبترین پیشنهاد را انتخاب کنید. پس از وارد شدن بسته مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. روش دوم: اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود کنید، پس از نصب این اپلیکیشن روی گوشی خود، وارد قسمت خرید بسته های اینترنت شوید و طبق شکل زیر بسته مورد نظر خود را خریداری کنید. روش اول: وارد سایت ایرانسل شوید.

نظر شما چیست ؟