وضعیت قانونی بیت کوین

وضعیت قانونی بیت کوین

[ad_1]

سوال بوجود آمده اند كه اعتبار و قانونی بودن استفاده از cryptocurrencies هنگامی که انجام کسب و کار. این سوال بهتر است با توجه به کشور محل اقامت خود و یا که در آن شما قصد دارید به داد و ستد کسب و کار با استفاده از ارز. کشورهایی هستند که به صراحت اجازه استفاده از آنها و تجارت در حالی که دیگران باید به طور کامل ممنوع و یا محدود آن است. Cryptocurrency در اینجا اشاره به بیت کوین و بسیاری از دیگر altcoins.

زیر 8 کشور تحمیل کرده اند یک “مطلق بان کی مون” در استفاده از cryptocurrencies در تجارت است. این به این معنی است که cryptocurrency از جمله بیت کوین می تواند استفاده شود در این کشور است. آنها عبارتند از:

1. مصر

2. الجزایر

3. بولیوی

4. پاکستان

5. مراکش

6. نپال

7. عراق

8. امارات متحده عربی

دیگر 15 کشور تحمیل کرده اند یک “ضمنی بان کی مون” در استفاده از cryptocurrencies. یک ممنوعیت ضمنی به این معنی است که استفاده از بیت کوین و دیگر altcoins محدود در این کشور است. این کشورها شامل چین و بنگلادش و کلمبیا, اندونزی, ایران, کویت, لسوتو, قطر, عربستان سعودی, بحرین, جمهوری دومینیکن, لیتوانی, ماکائو, عمان و تایوان است.

بر اساس کشور محل اقامت خود, شما می توانید تعیین اینکه آیا شما به رایگان استفاده کنید cryptocurrencies در کسب و کار محدود و یا کاملا ممنوع از استفاده از آنها. اما دولت های مختلف طبقه بندی شده اند بیت کوین در راه های مختلف. برای مثال بانک مرکزی چین ممنوع دست زدن به بیت کوین توسط موسسات مالی در چین است. این ممنوعیت اجرا درخواهد شد در سال 2014. در روسیه استفاده از cryptocurrencies مجاز است اما آن را غیر قانونی است به خرید کالا با استفاده از هر ارز دیگر روبل روسیه است. بنابراین وجود یک “ضمنی بان کی مون” در استفاده از بیت کوین و احتمالا دیگر cryptocurrencies در این کشور است.

محققان توضیح داده شده cryptocurrency به عنوان یک ابزار بالقوه برای فرار از تحریم های اقتصادی است. به عنوان مثال فرار از تحریم ها علیه روسیه و ایران و ونزوئلا است. این ناشی از عمده ناراحتی که منجر به یک جلسه بین روسیه و اقتصادی ایران, نمایندگان. هدف از این جلسه به بحث در مورد وسیله ای است که برای دور زدن جهانی سویفت سیستم غیر متمرکز از طریق فناوری blockchain. همچنین اشاره کرد که روسیه حمایت ونزوئلا با ایجاد پترو (ال پترو). ال پترو ملی است cryptocurrency که آغاز شده توسط مادورو دولت به منظور به دست آوردن ارزش درآمد نفت با دور زدن تحریم ها. این نشان می دهد به همین دلیل استفاده از cryptocurrencies ملاقات است مهربانی توسط برخی از دولت ها است. اما در ماه اوت سال 2018 بانک مرکزی تایلند ساخته شده و روشن از برنامه های خود را برای ایجاد خود را cryptocurrency به نام بانک مرکزی ارز دیجیتال (CBDC).

تبلیغات

تبلیغات در مورد بیت کوین و دیگر cryptocurrencies ممنوع است در Facebook, Twitter, Google, Linkedln بینگ, اسنپ چت و MailChimp. همچنین در چین, زیر, اینترنت, سیستم عامل ممنوع از تبلیغات bitcoins: Weibo, baidu و Tencent. موارد مشابه هستند با تجربه در خط ژاپنی و روسی پلت فرم Yandex.

وضعیت مالیاتی

در ایالات متحده آمریکا سرویس درآمد داخلی (IRS) تصمیم گرفت که بیت کوین را به عنوان اموال برای مقاصد مالیاتی است. اثر این حکم این است که بیت کوین خواهد بود موضوع را به مالیات بر سود سرمایه.

خط پایین

قانونی بودن bitcoins متفاوت است از کشوری به کشور و همچنان تعریف نشده و یا تغییر در بسیاری از آنها.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟