هفت ستاره هتل جهان's بلندترین ساختمان های دبی,'s World

هفت ستاره هتل جهان's بلندترین ساختمان های دبی,'s World

[ad_1]

هر کس آگاه است از دبی به خصوص در سالهای اخیر است. این افزایش از طریق صفوف از شهرستانها محبوب جهان در نرخ شگفت انگیز و در حال حاضر شانه به شانه با بهترین شهرهای جهان است و کمتر مشهور است. عمده نقطه توریستی و تجارت عمده hub در خاورمیانه, دبی,'s اهمیت بر روی نقشه جهان نمی تواند دور انداخته شود. آن است که مسلما مهم ترین شهرستان مالی در کل منطقه و نه فقط امارات متحده عربی. گردشگران از سراسر جهان آمده و بازدید از آن برای لوکس, خرید, معماری بزرگ و پر جنب و جوش شبانه. برج خلیفه غالب ارتفاع به عنوان بلندترین ساختمان در جهان است. این شهر همچنین دارای بسیاری از متعالی انسان ساخته شده جزایر اصلی آن در نزدیکی ساحل. در اینجا برخی از چیزهایی که برای دیدن / آیا در دبی.

دبی مال: واقع در نزدیکی برج خلیفه, این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید در جهان در این منطقه است. آن را بیش از یک هزار فروشگاه ها (و نه از جمله smorgasbord از دکه مواد غذایی). آن محل ایده آل برای کسانی که عشق به فروشگاه – و حتی اگر شما don't سقوط در این دسته این بازار است که هنوز هم قطعا ارزش بازدید را فقط به پیاده روی با شکوه آن دالان پر از میلیون ها نفر از محصولات شما می توانید خرید. این شهر همچنین دارای چندین امکانات سرگرمی مانند یک یخ, سینما و مناطق بازی برای بچه ها. با این حال جاذبه ستاره است که در دبی, آکواریوم که در خانه های بیش از 33 ، 000 موجودات دریایی. هزینه ورودی است که 14 تومان و تجربه است که ارزش هر پنی.

برج خلیفه: واقع در نزدیکی مرکز خرید دبی که بلندترین ساختمان در جهان است. ایستاده 828 متر (830 به نکته) این 160 داستان است و باید برای هر سفر در دبی. گذشته از این نه بزرگ افتخار آن را نیز بلندترین رایگان-ساختمان ایستاده و در دنیا و دارای بالاترین, هوای آزاد, عرشه مشاهده. این به این معنی نمایش خیره کننده است که شما را ترک خواهد کرد در هیبت. ویژه ای وجود دارد که تلسکوپ نشان می دهد دبی در طول دوره های زمانی مختلف اجازه می دهد شما را اندازه گیری تا چه حد آن را توسعه داده است. عرشه مشاهده است هزینه ورود.

برج العرب: به طور گسترده ای به عنوان world's first 'هفت ستاره' هتل با شکوه این شاهکار معماری مشرف به خلیج فارس از محل آن بین جزایر نخل و ساحل جمیرا. این ساخته شده است در شکل یک قایق's بادبان. شما don't را به ماندن در این شکوه هتل برای لذت بردن و دیدن زیبایی آن است. غیر مهمانان می توانند از غذاهای دریایی در Al عز و رستوران است که 600 فوت بالاتر از سطح زمین.

Jumeriah Beach: پس از چک کردن برج العرب سر به نزدیکی Jumeriah Beach. این کرم رنگی یک مایل خط خطی از شن و ماسه که ممکن است در دبی,'s بهترین ساحل. فقط مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از آب و آفتاب به شما به عنوان پیک نیک و یا کاهل در اطراف این دیدنی ساحل با چشم انداز.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟