نیویورک رستوران هفته 2008 – تجربه نیویورک را بدون شکستن بانک

نیویورک رستوران هفته 2008 – تجربه نیویورک را بدون شکستن بانک

[ad_1]

رستوران زمستان هفته 2008 راه اندازی در شهر نیویورک در این هفته فراهم می کند و یک فرصت عالی برای کشف رستوران جدید و یا به تجربه گرانتر مکان شما بوده ام به اشتیاق را امتحان کنید. آغاز شده و در سال 1992 توسط افسانه رستوران جو Baum و بنیانگذار Zagat هدایت تیم Zagat, رستوران هفته مفهوم محبوب تر از همیشه است.

رستوران های شرکت کننده در این هفته دو رویداد به طور معمول ارائه سه دوره از وعده های غذایی برای تنظیم قیمت; در این سال آن را به سه دوره ناهار جایزه fixe برای $24.07 یک بازی در نیویورک به عنوان شهری که هرگز نمی خوابد (باز 24/7) و سه دوره شام جایزه fixe برای $35.00, ترین خدمت دوشنبه – جمعه. نه هر رستوران شرکت برای ناهار و شام بنابراین مطمئن شوید برای بررسی زمانی که رزرو. رستوران هفته اجرا می شود Jan. 21 – 25 و ژان. 28 – Feb. 1.

در اینجا من بر میدارد برای یک زمستان کامل رستوران هفته 2008. و فراموش نکنید که برای رزرو اولیه را از بسیاری از جاهای کتاب به سرعت.

21 باشگاه

یک بار پر زرق و برق speakeasy ارجمند 21 باشگاه است و ایجاد علاقه و احترام پس از کسب آن توسط Orient-Express هتل ها قطار & Cruises. اگر شما هرگز تجربه چه خبری بلومبرگ خواستار “ترین New York, New York, رستوران,” شما نمی توانید هزینه به دست این فرصت عالی برای دیدن آنچه را نگه داشته و 21 برای رفتن 80 سال است.

Telepan

این محبوب فوقانی سمت غرب رستوران ایجاد آشپز لایحه Telepan که قبلا به دست آورد سه ستاره در نیویورک تایمز برای JUdson کوره. این زمان بار گفت Telepan را eponymous رستوران “را دل گرم و سیر کردن اشتهای.” کشف آن را برای خودتان با رستوران هفته سه دوره ناهار برای $24.07 خدمت هر دو هفته بحباله نکاح در اوردن. – Fri.

جوجو

سرآشپز مشهور ژان ژرژ Vongerichten اولین New York, رستوران, جوجو اهدا شد سه ستاره از نیویورک تایمز هنگامی که آن را باز کرد ’91 است و هنوز هم قوی زیر نوسازی گسترده. این Timesnow تماس فضایی “مجلل” با “قلب یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی.” برای رستوران در هفته جوجو در حال خدمت خود را به طور منظم ناهار جایزه fixe منو با دو بشقاب های کوچک و دسر برای $24.07 و 3-دوره شام منو برای $35.00.

David Burke & Donatella

تحسین آشپز دیوید برک و شریک زندگی خود را, رستوران Donatella Arpaia هستند (با خوشحالی برای ما) شرکت در زمستان رستوران هفته دوباره در این سال برای ناهار در شرق سمت رستوران. واقع فقط قدم دور از Bloomingdale این یک محل عالی برای ناهار قبل از یک بعد از ظهر از خرید و جایزه ویژه fixe منو فراهم می کند یک فرصت عالی برای تجربه برک آشپزی و باید چند دلار در سمت چپ برای Bloomie است. ناهار منوی امکانات سه دوره با بسیاری از گزینه های و ما در حال گفت و نه از دست غریب کیک پنیر اب نبات چوبی درخت با تمشک و bubblegum خامه.

دود آبی

اگر شما قوم شهرستان باید یک hankerin’ برای برخی از معتبر گودال کباب, سر, برای, این بسیار محبوب اتحادیه میدان, گروه هتلداری و رستوران در موری هیل. این است که مقدار واقعی آن را ثابت در طول هفته رستوران برای ناهار و شام.

Amma

دو ستاره نقد و بررسی در نیویورک Timesdistinguishes این رستوران هندی که با توجه به بار’William گرایمز توسط “گرفتن راه بازگشت و فرمان روشن خسته توریستی, نشان می دهد, شام های مختلف هند به طوری که به نظر می رسد تازه است.” اتمام این برنده در طول هفته رستوران رویداد برای ناهار منو ($24.07) که شامل انتخاب از سوپ پیش غذا غذای اصلی و دسر و یا شام ($35.00) که شامل انتخاب از سوپ, دو, پیش غذا غذای اصلی و دسر.

Le Cirque

افسانه ای Le Cirque رستوران در آخرین تجسم در Midtown است بلومبرگ دفتر مرکزی شرکت توضیح داده شده است در جدید مجله نیویورک نقد و بررسی به عنوان یک “بزرگ جلا کشتی کروز از یک رستوران است.” ناهار خوردن در “بالا” برای Le Cirque رستوران هفته 2008 منوی ناهار و یا در کافه برای شام خدمت کرده است در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس (بدون رزرو).

پست خانه

“احتمالا ترین شهر نیویورک متمدن خانه استیک” به گزارش نیویورک تایمز این پست Houseis مناسب برای افرادی که می خواهند خود را ابجو و اغذیه فروشی با پمپ و مراسم.” از این تیم پشت یک میزبان از رستوران مجلل از جمله اسمیت و Wollensky Park Avenue فصل زمستان و کیفیت گوشت و پست خانه دریافت کرده است سهم خود را از تمجید از مطبوعات و سختگیر به طور یکسان. سه دوره جایزه fixe خدمت خواهد شد در ناهار به رستوران زمستان هفته 2008.

آلوچه

Tamarindinvites شما به “یک سفر آشپزی از طریق هند” ارائه رکوردی است که یک خوش آمدید خروج از هنجار. ظروف از شهرستانها در سراسر هند از جمله پنجاب مدرس و کلکته تشخیص گسترده منوها. برای رستوران در هفته سه دوره منو یک ارزش بزرگ در $24.07 ارائه شده برای ناهار.

ذوق Ristorante e نوار Americano

رستوران هفته است یک فرصت عالی برای نمونه به برخی از آشپز آن بارل غذاهای آنجا Burrell, آشپز از ذوق و خواهر, رستوران, Centro Vinoteca به تازگی گرفته شده برای Amanda Freitag در این محبوب غرب روستای محل. ذوق خواهد شد با ارائه ویژه هفته رستوران منوها برای هر دو ناهار و شام فقط و فقط می تواند امید منوها شامل معروف سرخ شده با کنگر فرنگی!

شهرستان خرچنگ و غذاهای دریایی شرکت

یکی از بنیان پارک خیابان جنوبی رستوران ردیف شهرستان خرچنگ و غذاهای دریایی شرکت متخصص در غذاهای دریایی و استیک در علاوه بر این به نوار خام و سرویس کامل نوار سوشی. بیا به این رستوران شهر نیویورک است که “در قلب آن” با توجه به New York Magazine, “واقعا یک خرچنگ مریلند زیستن با گسترش منوی” برای هفته رستوران ناهار و شام prix رفع.

Brasserie Ruhlmann

به نام هنر دکو طراح امیل ژاک Ruhlmann و گروگان اجرایی آشپز لوران Tourondel از BLT گروه از رستوران ها Brasserie Ruhlmann اضافه شده به علاوه از نشستن در قلب راکفلر پلازا سراسر از سرسره. خود را با شتاب اسکیت و یا فقط بخواهید برای یک صندلی کنار پنجره و لذت بردن از بهترین از نیویورک در زمستان و استفاده از Brasserie Ruhlmann را

رستوران هفته منوها.

نان بار در Tabla

Tabla را بیشتر مقرون به صرفه گاه به گاه همتای theBread بار شرکت در هفته رستوران برای ناهار و شام. این اتحادیه مربع مهمان نوازی گروه تاخت و تاز “homestyle غذاهای هندی” بوده است delighting محله به طور منظم و فقط ممکن است شما را به پیوستن به این گروه با حتی بیشتر مقرون به صرفه مقدمه در طول زمستان رستوران در هفته است.

مسا کوره

سرآشپز مشهور Bobby Flay اولین رستوران و گل سرسبد مسا کوره بوده است در خدمت پوست کندن امضا جنوب غربی آشپزی از سال 1991. ناهار و شام رستوران هفته منوها نبودند نهایی در مطبوعات زمان اما مسا معمولا شامل برخی از رستوران غذاهای امضا در آن رستوران هفته انتخاب کند.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟