نمونه سوالات آیین نامه ( آموزش آیین نامه تصویری )- مهدعلم

نمونه سوالات آیین نامه ( آموزش آیین نامه تصویری )- مهدعلم

خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی بسیار مهم و تاثیر گذار است. بخش قابل توجهی از موفقیت شما در آزمون حساس آیین نامه رانندگی اصلی وابسته به بهره برداری و شرکت شما در آزمون های شبیه سازی شده و نمونه سوالات این آزمون ها است. علاوه بر سوالات اختصاصی برای آزمون آیین نامه پایه دوم بخش زیادی از سوالات مربوط به همان آییننامهای است که برای گواهینامه پایه سه گذراندهاید. تفاوت آزمون آیین نامه اصلی و آزمون مقدماتی آیین نامه در این است که ، آزمون آیین نامه مقدماتی پس از اتمام کلاس های آموزشی آیین نامه و توسط مربی آموزشگاه مورد نظر اخذ می شود. اگر به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم هستید حتما مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ را دانلود کنید. هدف از این کار موفقیت شما در آزمون آیین نامه واقعی است. به این ترتیب حجم سوالاتی که باید بررسی کنید کم میشود و تمرکز و تسلط شما بالا خواهد رفت. اتومبیلی جلوی شما از یک فرعی بیرون می آید ٬ چکار باید انجام دهید ؟ در آخر می توانید با مراجعه به بخش نمایش سوالات، پاسخ های خود را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که هنوز زمان کافی برای مطالعه دارید و پیش از آزمون مقدماتی هستید میتوانید با حذف بخش فنی، سوالات بخش مقدماتی و اصلی را به صورت یکجا تمرین کنید تا کارتان برای آزمون اصلی جلو بیفتد و تنها لازم باشد تا بر روی سوالات فنی تمرکز کنید.

تعویض به موقع فیلتر هوا باعث چه عاملی میشود ؟ به دنبال نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ باشید و حتما این نمونه سوالات را به صورت کامل دانلود کنید و به سوالات آن پاسخ ازمون ایین نامه 13 دهید. توجه: قبولی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی سال 98 پایان ماجرا نیست.! سیستم های که برای ترمز اصلی (پایی)خودرو سواری استفاده میشوند از نوع … این آزمون به شماره ۳۴ آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی حاوی ۳۰ سوال است که کاربر باید آن ها را در ۲۰ دقیقه پاسخ دهد. با این کار به عنوان مثال در ۳۰ سوال طراحی شده به طور قطع یک یا دو مورد را به عنوان سوالات مهم آیین نامه رانندگی تشخیص خواهید داد و پس از آن با مراجعه به منابع مرتبط سعی در گرفتن پاسخ صحیح خواهید داشت. سوال شماره شش-روغن جعبه دنده (گیربکس یا واسکازین)هر چند کیلومتر پیمایش نیاز به تعویض دارد ؟ تعویض به موقع فیلتر هوا باعث چه عاملی میشود ؟ علاوه بر این هر چه تسلط بالا باشد، اعتماد به نفس بالاتر است و توانایی مدیریت استرس نیز بیشتر میشود. در این زمینه سخت ترین سوالات آیین نامه نیز می توانند پس از مرور نمونه سوالات برای شما آسان جلوه کنند. باید به نظراتی که کاربران برای نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم گذاشتند نیز توجه کنید.

3- با دقت و مراقبت عبور کند.
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم شامل چه بخشهایی است؟ وبسایتهایی که تحت نظر مربیان و افسران با تجربه آموزشگاههای معتبر هستند و در مورد گواهینامه پایه دوم تسلط دارند. 2- با احتیاط و سرعت کم عبور نمایند. آزمون آیین نامه می تواند به قدری سخت باشد که فرد را چندین بار متوالی به خود درگیر کرده و فرد نتواند از صد آن عبور نماید. 3- با دقت و مراقبت عبور کند. افرادی که به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم هستند پیش از این گواهینامه پایه سوم را اخذ کردهاند، بنابراین با مبانی و اجزای آیین نامه کاملا آشنا خواهند بود، اما چه جزئیاتی در نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دو تغییر میکند؟ پاسخ این سوال در وسایل نقلیهای نهفته که با اخذ گواهینامه پایه ۲ میتوانید رانندگی آنها را آغاز کنید. در این آزمون تعداد سؤالات نامشخص است اما با مرور سؤالات دورههای گذشته و نمونه سؤالات فنی آییننامه میتوانید به شیوه مطرح شدن آنها اشراف پیدا کنید. بنابراین در انتخاب منابعی که قصد دریافت نمونه سوالات از آنها دارید، دقت لازم را داشته باشید تا فرصت های پیش روی خود را به راحتی از دست ندهید. بدین منظور و برای تسلط بیشتر بر سوالات فنی، گزینه ی سوالات فنی با جواب را انتخاب کنید تا مهم ترین سوالات آیین نامه را ببینید و مرور کنید.

باید این نمونه سوالات دارای پاسخنامه معتبر باشند. ۲۸ تیر ۱۳۹۷ – ساعدنیوز: در این مقاله به بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی به همراه پاسخ سوالات آن پرداخته شده است. مهم ترین سوالات آیین نامه آزمون اصلی آیین نامه را به همراه پاسخ مطالعه و مرور کنید. این برنامه همه جا میتواند همراه شما باشد و استفاده ی درست و بهینه ای از زمان های بیکاری تان شود، بدیهی ست که با تکرار و تمرین های پیاپی با این نرم افزار شانس قبولی خود در بار اول شرکت در آزمون را بسیار بالا میبریم. 2- وسیله ای که سمت پرتگاه قراردارد. شما به دنبال یک وسیله نقلیه دیگر بر روی یک جاده خیس رانندگی می کنید ، فاصله زمانی بین شما و اتومبیل جلویی چقدر باید باشد؟ مراقب باشید تابلوهای راهنمایی و رانندگی که خیلی شبیه به هم هستند و معمولا کسانی که آزمون آیین نامه اصلی دارند در سر جلسه امتحان، آن ها را باهم اشتباه می گیرند را با دقت ببینید. 2 – باید هفته بعد مجددا برای دادن امتحان آیین نامه رانندگی به کلاس بروید … باید این نمونه سوالات دارای پاسخنامه معتبر باشند. در تمامی این موارد بهتر است با دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه دو اطلاعات خود را پیش از آزمون بسنجید و تسلط خود را بالا ببرید.

نظر شما چیست ؟