من قهرمان محلی از جنگ بوئر

من قهرمان محلی از جنگ بوئر

[ad_1]

این یک زندگینامه ادای احترام به هری Crandon که اهدا شد ویکتوریا صلیب برای نجات یک رفیق تحت شدید آتش دشمن در طول جنگ بوئر در سال 1901. بعد از سربازی او حل و فصل در خانه من سیتی و به خاک سپرده شده است در اینجا. با خلاصه ای از جنگ را به عمل به چشم انداز و یک حساب مختصر در مورد نحوه صلیب ویکتوریا تاسیس شد.

تنش بین دو مستقل بوئر جمهوری Transvaal و نارنجی رایگان دولت و منافع بریتانیا در آفریقای جنوبی ایجاد شده بود تا سال, تا زمانی که دیپلماسی در نهایت شکست. در اوایل اکتبر سال 1899 و 1 ارتش سپاه بسیج در انگلستان است. در 11 اکتبر سال 1899 بوئر تکاور واحد مورد تاخت و تاز قلمرو بریتانیا; تخمگذار محاصره پادگان شهرهای کیمبرلی و Mafeking در مستعمره کیپ و Ladysmith در ناتال.

مبارزه در خاک خانه در نصب تکاور واحد در برخی موارد حاوی سه نسل از یک خانواده را Boers شد یک دشمن نیرومند. با برتر سلاح گرم و دود مهمات و پنهان در رنگ یکنواخت و خسته کننده خود را معمولی farming, لباس, ماهر بوئر marksmen می دانست که چگونه به پنهان کردن خود را در زمین های سنگی و ادم احمق از محدوده به انگلیسی پیشرفته در زمین رژه مد در سراسر باز علفزار. سپس با عالی سوارکاری صحنه را ترک کنند قبل از بریتانیا می تواند واکنش نشان می دهند به طور موثر.

انگلیسی, امداد رسانی نیروهای ساخته شده دو جانبه پیشرفته که در طی آن آنها رنج می برد سه جدی معکوس در اواسط ماه دسامبر در Magersfontein و Stormberg در کیپ و در Colenso در ناتال که به شناخته شده به عنوان “سیاه و سفید هفته’. به عنوان Natal زمینه نیروی تلاش شمال آنها دچار بدترین شکست کمپین در بدنام نبرد Spion Kop در 24 فوریه سال 1900 قبل از رسیدن Ladysmith چهار روز بعد. کیمبرلی تحت سیسیل رودز بود retaken در حدود همان زمان و تسکین Mafeking در 17 مارس سال 1900 است که تحت رهبری رابرت بادن-پاول که بعدها تاسیس مشهور در جهان طلایه دار جنبش باعث دیوانگی از امپریال هیستری در بریتانیا.

سرانجام خداوند رابرتز که پسرش کشته شده بودند در عمل در حالی که برنده شدن یک پس از مرگ ویکتوریا کراس در Colenso در زمان بیش از دستور. تجربه خود را تبدیل جزر و مد و نیروهای انگلیسی وارد بوئر سرمایه پرتوریا در 5 ژوئن سال 1900. انگلیسی ها پس از آن راه اندازی یک کمپین به طور عمده در شرق Transvaal برای پیگیری کردن بوئر فرماندهان در حالی که Boers در زمان به چریکی تاکتیک حمله جدا پایگاه عرضه کاروان و گشت.

در اکتبر 1900 هربرت کیچنر در زمان فرماندهی و مقابله بوئر استراتژی با تقسیم کشور به حصار بخش های محافظت شده توسط blockhouses. با خود “زمین سوخته’ سیاست مزارع خصمانه Boers سوزانده شد به کاهش شانس خود را از پناهگاه. خانواده های خود قرار گرفتند در امن ترکیبات که به دست می آمد شناخته شده معروف به اردوگاه های کار اجباری که در آن مرگ-نرخ بالا بود. جای تعجب نیست Boers شروع به از دست دادن قلب اما پراکنده مبارزه با ‘تلخ و اندرز’ ادامه داد: برای نگه داشتن سربازان انگلیسی در هشدار. خصومت در نهایت رسما به پایان رسید زمانی که یک پیمان صلح امضا شد در لرد کیچنر را در میز ناهار خوری در ورینیگینگ در روز 31 مه سال 1902.

یک جوان لیبرال MP به نام دیوید لوید جورج ساخته شده یک نام برای خود را با صحبت کردن در برابر جنگ و شجاعانه سوء استفاده یک خبرنگار به نام وینستون چرچیل بودند و او ‘و نه معروف. هفتاد و هشت صلیب ویکتوریا اهدا شد برای مبارزات انتخاباتی یکی از آنها که هری Crandon.

هنری جورج Crandon متولد شد و در 12 فوریه سال 1874 در چاه در سامرست انگلستان, پسر ویلیام Crandon و همسرش هلن (که قبلا Hewlett).

او وارد 18 Hussars در سال 1893 و دیدم سرویس در هند از سال 1894 تا سال 1898 وقتی که او به آفریقای جنوبی رفت. او مستقر شد این پادگان در لدیسمیته زمانی که جنگ بوئر آغاز شد و او در حال حاضر در دفاع از این شهر تا آن را رها عمومی Buller را Natal نیروی میدان در 27 فوریه سال 1900.

نیروهای انگلیسی اسیر پرتوریا در 5 ژوئن سال 1900 و در 4 جولای سال 1901 خصوصی Crandon بخشی از یک گشت پیشرفت از طریق خصمانه کشور در سپرینگبک-Laagt شرق پرتوریا. او بازیگری را به عنوان یک پیش طلایه دار با یک همراه و همدم که یک بوئر تکاور واحد مجموعا 40 تفنگ باز کردن یک آتش سوزی ویرانگر در آنها را در یک محدوده 100 متری. او و رفیق خود را خصوصی بری شروع به کاهش کرد به گزارش این حادثه به واحد اما خصوصی بری بود آمار در دست و شانه و اسب خود را مجروح شد به عنوان آن را به زمین سقوط کرد. خصوصی Crandon سوار به کمک و با دشمن گلوله باران را روی او پیاده کرد که این مرد زخمی به خود زین و چراغ آنها را دور با پای پیاده حدود 1000 متری تا زمانی که آنها خارج از محدوده. او بازگشت و دفاعی آتش تا زمانی که بدنه اصلی وارد به آنها کمک کند.

جایزه صلیب ویکتوریا به خصوصی Crandon اعلام شد در لندن روزنامه برای 18 اکتبر 1901 و او موفق به دریافت مدال از لرد کیچنر در پرتوریا در 8 ژوئن سال 1902. برای خدمات خود را در آفریقای جنوبی او همچنین موفق به دریافت این مدال با پنج قفل.

در ترشحات خود را با او حل و فصل در سوینتن در نزدیکی منچستر در حال حاضر بخشی از شهر سالفورد و به دست آورده اشتغال در این ملک از سر درده Knowles. او یک عضو از گارد افتخار زمانی که شاه ادوارد هفتم و ملکه الکساندرا بازدید سالفورد در سال 1905 ارائه شده قبل از آنها را در کالسکه سلطنتی که آنها پرده برداری از Boer War memorial مجاور به سالفورد بیمارستان سلطنتی. او بلافاصله بعد از این مهاجرت به ایالات متحده است.

زمانی که جنگ شروع شد او به رنگ و داوطلب خدمت سربازی با پیر هنگ در آفریقای جنوبی در ماه اکتبر سال 1914. او زخمی شد در پای چپ در اولین نبرد Ypres در 13 آوریل 1915 و در بهبودی او خدمت دو سال در بالکان Salonica مصر و فلسطین.

در ترشحات خود را در سال 1919 او به حل و فصل در سوینتن. او با حضور در VC مراسم برگزار شده در 9 نوامبر سال 1929 توسط شاهزاده ولز در رویال گالری در مجلس اعیان. در 8 ژوئن سال 1946 او یکی از 150 VCs دعوت به یک شام ویژه در هتل درچستر. در ماه نوامبر سال 1948 او سلام برای Royal British Legion drumhead در سوینتن تهی گور. اما بلافاصله بعد از این او قربانی یک تصادف در جاده که در آن او موفق به دریافت دو پا شکستگی و صدمات صورت که او را در بیمارستان برای چند ماه.

هری Crandon در خانه اش درگذشت, 39 کینگزلی جاده سوئینتن در 2 ژانویه سال 1953 در سن 71 و او به خاک سپرده شد در کلیسای انگلستان بخش از سوینتن گورستان. مدال خود را با 13/18 Hussars (در حال حاضر نور Dragoons). وجود یک سنگ قبر در قبر او و Royal British Legion مسکن انجمن به نام Crandon دادگاه در Pendlebury به افتخار نام خود را.

ویکتوریا متقابل اعطا شده است برای: ‘آشکار شجاعت و از خود گذشتگی به کشور در حضور دشمن’. آن برقرار شد با حکم سلطنتی ملکه ویکتوریا نسبت به پایان جنگ کریمه در سال 1856 و مردانی که مبارزه در این کمپین شد اولین دریافت کنندگان.

ملکه ویکتوریا در زمان علاقه زیادی در این جایزه و در طراحی مدال و دوک نیوکاسل به حال برخی از منافع در ایجاد این جایزه در ظرفیت خود به عنوان وزیر امور خارجه برای جنگ است. پرنس آلبرت پیشنهاد کرد که باید آن را به نام پس از ویکتوریا و اصلی شعار بود شده اند ‘شجاع’ اما ویکتوریا بود از این نظر که این امر منجر به استنتاج است که تنها کسانی که کردم متقابل در نظر گرفته شود شجاع و تصمیم گرفت که برای Valour’ مناسب تر خواهد بود. طراحی نمی شد به خصوص مزین و نه از بالا فلزی با ارزش است. تمام مدال شده اند بازیگران هنکاک در لندن با استفاده از برنز از cascobels از اسلحه که نیروهای روسی تا به حال گرفته شده از چینی و انگلیسی را دستگیر کرده بود از روس ها در سباستوپول. رتبه خدمات و یا زخم شد به ویژه نفوذ در کسانی که واجد شرایط برای دریافت جایزه. اولین دریافت کننده اطلاعیه منتشر شده در لندن روزنامه برای 24 مارس 1857 سرمایه گذاری صورت گرفت در هاید پارک لندن در 26 ژوئن 1857 زمانی که 62 کریمه جانبازان دریافت مدال از ملکه خودش. آن در اصل به اجرا درآمد سالانه حقوق بازنشستگی از £10 که شد 100 پوند در سال 1959 و مطرح شد به 1000 پوند در سال 1995.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟