معرفی جزیره کیش. کیــش جزیــرهای از توابــع بخــش کیــش…

معرفی جزیره کیش. کیــش جزیــرهای از توابــع بخــش کیــش…

جاذبههای گردشگری این جزیرهی زیبا آنقدر زیاد است که نمیتوانیم همهی آنها را کاملا بیان کرد حتی با یکبار سفر کردن به کیش نمی توانید از تمام جاذبههای این جزیره دیدن کنید. • فرد باید با توجه به تعداد نفرات همراه خود اقدام به اجاره ماشین بکند. در اولین قدم برای اجاره ماشین در جزیره لازم است، تا شما به دنبال یک شرکت معتبر اجاره دهنده اتوموبیل باشید. به منظور آگاهی از وقوع و بروز جرائم اجتماعی در کیش سئوالی بدین مضمون از پاسخگویان طرح شد: به نظر شما جرائم اجتماعی زیر در کیش چه اندازه است؟ • برای اجاره ماشین باید به بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش مراجعه شود که دارای مجوز رسمی فعالیت زیر نظر انجمن رنت کاران باشد تا در صورت بروز مشکل بتوان از راه های قانونی اقدام کرد. تحویل گرفتن خودرو در جزیره کیش تابع مقررات و قوانینی می باشد، که همواره در صورت داشتن شرایط مورد نظر، مجاز به رانندگی در جزیره خواهید بود. همانطور که گفته شد شرکت های مختلفی در جزیره کیش وجود دارند که در زمینه رنت ماشین فعالیت می کنند و به مسافران و افراد مختلف ماشین here اجاره می دهند.

اجاره ماشین در کیش
به عنوان مثال رنت یک خودروی لوکس و مدرن برای یک ماه هزینه بسیار بالایی خواهد داشت. به عنوان مثال ماشین های شاسی بلند انتخاب بسیار خوبی برای خانواده های ۵-۶ نفره هستند. • پرداخت یک مبلغ مشخص پول به منظور تضمین خلافی های احتمالی ماشین در زمان اجاره (این مبلغ نیز می تواند با توجه به مدت زمان اجاره متفاوت باشد). بد نیست بدانید خیلی از شهروندان در تهران همچنان با ماشین دندهای در رفت و آمد هستند. همانطور که گفته شد قیمت ماشین های خارجی در کیش حتی به نصف قیمت آنها در سایر نقاط کشور نمی رسد و همین باعث می شود که افراد بتوانند با قیمت های مناسبی ماشین مورد نظر خود را برای مدتی اجاره کنند. همراه با شما یک راهنما وارد قلعه می شود که تنها نقش به همراه داشتن چراغ قوه را دارد و در طول مسیر هیچگونه کمکی به شما نخواهد کرد. شما در یک سفر هوایی از تهران تا کیش باید یک مسافت 1043 کیلومتری را بگذرانید که یک ساعت و 48 دقیقه بعد به این مقصد می رسید و البته در این صورت شما مسافران در فرودگاه تهران وارد هواپیما شوید و در فرودگاه کیش و در مقصد مورد نظر پیاده خواهید شد.

بعدها این جزیره و جزیره هرمز به دست پرتغالی ها افتاد و امام قلی خان که سپهسالار شاه عباس بود ، خلیج فارس و بحرین را فتح کرد و جزایر آن را مال ایران کرد و بعد از آن شد که کیش رسما به یکی از جزیره های ایرانی تبدیل شد ، بعد از این که محمدرضا پهلوی به حکومت رسید ، کیش مرکز صید ماهی و مرکز تجارت مروارید خلیج فارس به شمار می رفت ولی با ورود مروارید ژاپن به بازار ایران ، مروارید کیش دیگر اهمیت قبل را نداشت و به دنبال آن جزیره کیش هم اهمیت قبلی خود را از دست داد ، در سال ۱۳۴۹ با توجه به ویژگیهای طبیعی ، سواحل زیبای مرجانی و آبهای زلال ، جزیره کیش مرکز توریستی بینالمللی عنوان گرفت و دوباره پر اهمیت شد ، محمدرضا شاه با بودجه دولت جزیره کیش را توسعه داد و تمامی زیرساختهای مدرن از جمله هتل ، نمایشگاه بینالمللی ، فرودگاه بین المللی کیش ، کازینو و اقامتگاه خانواده سلطنتی را ساخت ، تا این که جزیره کیش در سال ۱۳۶۱ عنوان نخستین منطقه آزاد اقتصادی کشور را از آن خود کرد و در حال حاضر اقتصاد این جزیره برپایه گردشگری و تجارت می چرخد.

البته باید توجه داشت که این پول ها و چک ها امانت بوده و بعد از اتمام قرارداد اجاره نامه می توان آنها را پس گرفت. افراد می توانند از چندصدهزار تومان در روز تا چند میلیون تومان برای اجاره ماشین ها هزینه کنند. اجاره ماشین در فرودگاه کیش یکی از بهترین روش ها می باشد که فرد می تواند از بدو ورود به کیش با ماشین مورد نظر خود رفت و آمد کند. اجاره ماشین ایرانی در کیش نیز می تواند یک گزینه بسیار مقرون به صرفه برای افراد باشد چرا که در مقایسه با ماشین های لوکس و خارجی با قیمت های بسیار کمتری می توان از آنها استفاده کرد. از مهترین خودرو های موجود در این جزیره که به گردشگران اجاره داده خواهد شد، می توان به ماشین های اسپرت و کروک همچون موستانگ و مازاراتی اشاره نمود. کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری همواره دارای طیف وسیعی از خودرو های روز جهان می باشد؛ بنابراین شما می توانید با کرایه اتوموبیل های منحصر بفرد در این شهر، تجربه رانندگی لذت بخشی داشته باشید.

نظر شما چیست ؟