مرغ مزه آن متولد شد در سس

مرغ مزه آن متولد شد در سس

[ad_1]

زمانی که مردم از من بپرسید به فکر می کنم از رستوران های مورد علاقه من بالای سر من برای برخی از دلیل من فکر می کنم به ناچار از باغ تخکو اول. من نمی رفتن وجود دارد در اغلب موارد واقعا تنها برای وعده های غذایی خاص اما حافظه من فقط نمی خواهد اجازه رفتن از تمام رنگ ها و طعم های شگفت انگیز این وست هالیوود نقطه را ارائه کرده است.

متاسفانه من نه تنها یکی است که آسین عاشق باغ تخکو بنابراین پارکینگ می تواند یک کمی کثیف. وجود دارد مقدار زیادی کوچک در جلوی رستوران که تقریبا همیشه کامل و پارکینگ خیابان را می توان روی حیله و تزویر در این محله است. بهترین شرط بندی شما است به جلو بروید و پرداخت 4 دلار برای پارکینگ نوکر. من قول می دهم آن را به ارزش آن است.

باغ تخکو در خدمت باور نکردنی ترین و پر کردن پنج دوره سنتی غذای مکزیکی شما تا کنون داشته است. طعم بسیار ظریف و غیر از آن هیچ چیز مانند سیراب چرب مزخرف شما در پیدا کردن محبوب ترین ها و مزه های زنجیره ای. حتی قبل از غذای اصلی آنها خارج کردن غذا از ادویه ترشی سبزیجات تازه و چیپس ترتیلا با سالسا خانگی یک quesadilla با Oaxacan و پنیر در خانه guac یک فریبنده enchilada و تند سوپ. و دسر (موز کرم پودینگ با گیلاس و تعریف لیوان شری) آنقدر غنی است که حتی اگر شما پر شود شما اتاق را برای آن.

در حالی که هر ارائه در باغ تخکو است marvelously با چاشنی و اصیل با طعم آنچه شما باید از دست ندهید در هر ظرف با خط و خال. مول خدمت در این رستوران خوب است مثل هیچ چیز شما تا کنون حتی از خواب و به عنوان انسانی منوی روایت است که “بهترین مول در شهر است.”

باغ تخکو ارائه می دهد انواع شراب و آبجو به جفت با یک مکزیکی پالت و سانگریای daiquiris توسط پارچ به نگه داشتن حزب پر جنب و جوش.

جو اینجا سخت است برای تعریف است. جداول کوچک و غرفه در سراسر پایین-روشن, رستوران, صندلی هر دو احزاب بزرگ و صمیمی خرما.

شما احساس خواهد شد حمل و نقل های عجیب و غریب درخشان زمین با تلفیقی از اسپانیایی و مکزیکی دکور. محیط پر جنب و جوش است

بدون اینکه بیش از حد با صدای بلند و یا افراطی و رومینگ خواننده ماریاچی که آرام strums گیتار خود را باعث می شود باغ تخکو عاشقانه جای خود را به یک تاریخ. هیچ منوها وجود دارد به سادگی یک مرد است که وجود دارد پس از روز افتتاحیه که بخواند منو به عنوان یک شعر حماسی و طرح های خود را شب ناهار خوری دلخوشیها در اطراف سلیقه شخصی شما.

شما نمی دانید چه انتظار هنگامی که شما راه رفتن را از طریق درب-فضای غریب و در عین حال غم انگیز و پر جنب و جوش و در عین حال تصفیه. فقط می دانم که شما درمان خواهد شد و مانند یک VIP و مزه هر نیش ظریف و غذاهای منحصر به فرد.

باغ تخکو

1113 شمالی هارپر Ave.

غرب هالیوود, Ca 90046

(323) 654-1746

سه شنبه-پنجشنبه و خورشید: ساعت 4:30 pm-11 pm

Fri/نشسته: 4:30 بعد از ظهر-نیمه شب (رزرو توصیه می شود در تعطیلات آخر هفته)

P. S. من همیشه یکی برای تخفیف من احساس شرم در ترویج باغ نسخه از “پرنده زود هنگام” خاص است. اگر شما سه شنبه-پنج شنبه قبل از 7 ساعت, شما می توانید این دوره پنج وعده غذایی نصف کردن. چک کردن وب سایت خود را برای جزئیات بیشتر در مورد کوپن به آنها ارائه دهد.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟