لزبین, علاقه, فیلم, با یک عطر و طعم

لزبین, علاقه, فیلم, با یک عطر و طعم

[ad_1]

این علاقه به فیلم و صنعت ساخته شده است که چند پیشرفت در 20 سال گذشته. در اینجا برخی از علاقه به فیلم های هندی با خانواده.

من نمی توانم فکر می کنم مستقیم. یک فیلم توسط Shamim Sarif منتشر شده در سال 2008. طلا یک ایرانی است که قدمت و با توجه به ازدواج علی. همه چیز کمی چپ چپ زمانی که طلا در دیدار علی بهترین دوست لیلا و وجود فوری جاذبه بین آنها. این فیلم به بررسی درگیری بین طلا به ارزش های خانواده و خانواده اش را موافق در مقابل او در حال رشد محبت برای لیلا.

جهان نهان. همچنین توسط Shamim Sarif و منتشر شده در سال 2007. این تمرکز در آفریقای جنوبی جامعه هند است و در سال 1952. Amina رایگان روحیه و زن مدرن اجرا می شود که یک رستوران دیدار و سقوط در عشق با میریام که برای تمام مفاهیم و اهداف سنتی هندی, زن خانه دار است. پرتاب به تصویر پس زمینه از آپارتاید که امکانات در این فیلم شما یک فیلم که نه تنها چالش های روابط جنسی, اما مسابقه مسائل از دوران بررسی شده است.

نینا لذت آسمانی. فیلم Pratibha پالمر در سال 2006 منتشر شده. نینا یک ایرانی که در گلاسکو اما در حال حاضر زندگی در لندن برای جلوگیری از ازدواج ترتیب داده شده. در مرگ پدرش او را مجبور به بازگشت به گلاسکو به مرتب کردن امور خود را که شامل یک رستوران هندی. این رستوران در مالی مشکل و سعی کنید به آن را ذخیره کنید و خود را به انجام برسانند و پدران خواسته او وارد رستوران در یک رقابت پخت و پز. رستوران شرکت متعلق به لیزا و در طول آماده سازی برای رقابت لیزا و نینا توسعه جاذبه های رو به رشد برای هر یک از دیگر. یک مانع عمده به روابط در حال توسعه است نینا ترس از چگونه مادر خود را واکنش نشان می دهند به او به عنوان یک لزبین.

آتش. یک فیلم توسط Deepa Mehta در سال 1996 منتشر شد. یک دنباله جارچی منتشر شده در هند به شورش و تظاهرات به دلیل لزبین محتوا. آتش سوزی یک فیلم در مورد یک سنتی هندی دختر که ازدواج می شود اما به زودی در می یابد جدید شوهران توجه هستند در غیر این صورت اشغال کردند. تازه weds حرکت در با شوهران برادر و همسرش. که ازدواج نیز مشکلات خود را که می تواند نسبت به عدم توانایی خود را به کودکان. یک رابطه به زودی توسعه بین زنان است که با توجه به ارزش ها و جامعه به نظر می رسد محکوم به پایان دادن به فاجعه است.

اینها فقط تعداد انگشت شماری از علاقه فیلم با یک عطر و طعم.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟