قیمت و خرید برانکارد ریکاوری

قیمت و خرید برانکارد ریکاوری

جراح یا پزشک بیهوشی ممکن است بلافاصله بعد از عمل دستوراتی مانند بالا نگه داشتن “برانکارد ریکاوری” یک عضو، تزریق آنتی بیوتیک و یا داروی ضد تهوع داشته باشند که باید دقیقاً آن را اجرا نمود. معمولا جنس آن از آلومینیوم است نوعی از این برانکاردها به صورت صندلی می باشد. قطر چرخ ها حدود 200 میلی متر بوده و مجهز به ترمز به صورت مورب است. از جمله ویژگی های این خرید برانکارد ریکاوری عبارتند از: صفحه ی متحرک بالایی ( شکن زیر سر) با قابلیت تنظیم شیب در قسمت زیر سر بیمار دستگیره بالابر محکم و قوی برای تنظیم شیب زیر سر بیمار دارای چرخ های محکم، با قدرت و بسیار روان برای حداقل تکان و حرکت بیمار و بدون ایجاد صدا با چرخش عالی در تمام جهات و دارای ترمز جهت ایجاد امنیت بیشتر بیمار ظرفیت عالی حمل و نقل برانکارد ریکاوری با اسکلت فلزی و بسیار مستحکم، این محصول را برای حمل بیماران با هر محدوده وزنی ( حتی بیماران سنگین وزن) مناسب می سازد.

برانکارد ریکاوری

این برانکاردها معمولا دارای چهار چرخ بزرگ بیمارستانی است که دو عدد آن به طور ضربدری دارای ترمز می باشد و رنگ چرم آن معمولا سبز است. برانکاردها دارای انواع مختلف هستند. در چهار طرفی که روی زمین قرار می گیرد چهار پایه کوچک قرار گرفته تا پس از قرار گرفتن مصدوم بر روی برانکارد بتوان آن را حمل نمود و در بالا و پایین دو اهرم برای فیکس کردن قرار گرفته است و زمان جمع شدن دارای مفصلی تاشو می باشد. معمولاً در این حالت زیر عضو بالشی قرار داده میشود و یا از Sling آویزان میشود. تجویز یک داروی ضدتهوع، موجب برطرف شدن این حالت و حفظ آرامش بیمار می گردد. تشک این برانکارد در اثر استفاده طولانی مدت توسط بیماران مختلف دچار فرورفتگی یا پوسته پوسته شدن نمی شود.

هنگام خرید این برانکارد باید دقت شود که دارای رویه ضد زنگ باشد و تشک آن نیز به مرور دچار فرورفتگی و آسیب نشود. ۱- بلوک براکیال: در صورتی که بیمار تحت بیحسی موضعی مانند بلوک براکیال جراحی شده شده باشد، باید به او اطمینان داد که اثر بیحسی بالاخره برطرف خواهد شد – اندام بیحس ممکن است در حین جابجائی و انتقال دچار صدمه شود و به بیمار باید آموزش داد که خود او نیز مراقب اندام مذکور باشد. حرکات اضافی در نتیجه تهوع و استفراغ موجب افزایش فشار داخل چشم میشود که ممکن است صدمات جدی و غیر قابل جبرانی به چشم وارد سازد. این مراقبت در برابر اثرات داروهای بیهوشی که ممکن است به صورت آنی بروز کند میباشد که در اغلب بیمارستانها به ازای هر اتاق عمل حداقل 1 یا 2 تخت ریکاوری نیاز است.

در صورت استفاده از سوند ادراری محل آن از نظر خم شدگی، انسداد و اتصال محکم به کیسه ادرار بررسی و رنگ ادرار از نظر خونریزی کنترل می گردد. دارای پایه ی قوی و مستحکم که در صورت جا به جایی با سرعت بالا و برخورد به دیوار توان تحمل تنش و کوبش را دارد . دارای پایه سرم برای قرار گیری سرم می باشد. مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استحکام برای افراد سنگین وزن نیز مناسب است و استفاده از فلز به جای چوب در قسمت زیرین تشک، باعث مقاومت برانکارد شده است. بدسایدهای آکاردئونی این برانکارد باعث شده تا بیمار ایمنی کامل را داشته باشد و همچنین محلی برای قرارگیری کپسول اکسیژن دارد. بیماری که تحت تزریق داروی ضد درد قرار گرفته است باید از نظر بروز عضلانی مانند اسپراسیون تنفسی – تهوع و استفراغ دقیقاً کنترل شود و پس از اطمینان کامل نسبت به انتقال او اقدام گردد.

برانکارد ریکاوری در بخش ریکاوری و پس از عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. پس از بیداری بیمار، برای کاهش فشار داخل چشم زیر سر او دو بالش قرار داده میشود. دارای گارد برای تسهیل در جا به جایی، نگهداشت بیمار و نصب وسایل و تجهیزات ارتوپدی بر روی آن دارای قلاب های محافظ در قسمت های بالایی و پایینی برانکارد ریکاوری باعث حمل آسان، سریع و ایمن می شود نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخش های عفونی بیمارستان ها می باشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری می نماید.

نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخشهای عفونی بیمارستانها میباشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری مینماید. لوله ای بدن از نظر خارج شدن – کلمپ و تاشدگی بررسی شود تا در جریان آزاد ترشحات مانعی بوجود نیاید. بدساید(Bed Side) این برانکارد از نوع آکاردئونی است و قابل جدا شدن می باشد و از افتادن بیمار جلوگیری می کند. اگر بیمار از درد شکایت دارد، باید علائم حیاتی آن کنترل و ثبت شود و با مراجعه به پرونده بایستی از نوع داروی مخدر قبل و حین بیهوشی مطلع باشد – همچنین اطلاع از نوع داروی ضد درد تجویز شده ضروری است.

ترشحات آن به هنگام ورود به ریکاوری اندازه گیری و ثبت میشود تا میزان ترحمی اضافه شده آن معلوم باشد. علائم سردی، رنگ پریدگی، سیانوز در اندامهایی که جریان خون آنها کافی نیست، مشاهده میشود. جهت تامین روشنائی حتماً از نور سفید استفاده شود زیرا در این شرایط هرگونه تغییر رنگ بیمار، سریعاً توجه را جلب می نماید. این تخت ها معمولا در ۲ مدل معمولی و ارتفاع زن تولید می شوند که هر کدام از آن ها مشخصات و ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. هنگام انتقال، همیشه پرستار همراه در قسمت سر برانکارد حضور دارد و بیمار بر در قسمت پای برانکارد کمک می نماید. پرستار ریکاوری در هنگام تحویل بیمار در مورد نوع جراحی – داروهای تجویز شده و سایر اقدامات توضیحات مختصری به پرستار بخش می دهد.

برانکارد ریکاوری برند TSN علاوه بر استفاده در بخش ریکاوری، در بخش های دیگر بیمارستان و در شرایط اورژانسی جهت انتقال بیماران نیز استفاده می شود. برانکارد ریکاوری، این برانکارد مخصوص اتاق عمل و پس از عمل جراحی استفاده می شود. ریکاوری به این منظور است که، از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، مراقب شود. هدف از ریکاوری با دقت مراقبت کردن از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، می باشد. از آن جایی که برانکارد ریکاوری برای بیماران پس از عمل جراحی استفاده می شود، بایستی کیفیت بالایی داشته باشد تا راحتی بیماران تضمین شده و موجبات رضایت ایشان را فراهم نماید. دارای پایه سرم برای راحتی استفاده و محلی برای کپسول اکسیژن ساخته شده است، همچنین دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نقل و نگهداری وسایل همراه بیمارمی باشد.

نظر شما چیست ؟