قیمت خرید و فروش اسانس مایع اسطوخودوس

قیمت خرید و فروش اسانس مایع اسطوخودوس

این اسانس می تواند برای آروماتراپی نیز مورد استفاده قرار بگیرد زیرا با خواص انرژی بخشی به سرعت خستگی های مزمن را برطرف کرده و تاثیر مثبتی بر روحیه و افزایش هوشیاری افراد دارد. این اسانس با خواص ضد میکروبی و ضد قارچی برای حفظ بهداشت دهان و دندان مفید است و می توان از آن برای رفع بوی بد دهان استفاده کرد.

اسانس ها مسئولیت ایجاد رایحه و بوی خوش در تمام شوینده های صنعتی یا خانگی را بر عهده دارند. به دنبال صحبت های کلی که در قسمت مقدمه درباره اسانس مواد شوینده ارائه شد لازم است خاطرنشان کنیم که اسانس ها، عطر و رایحه، جزء جدایی ناپذیر از محصولات بهداشتی و شوینده ها محسوب می شوند.

اسانسهای موجود در بازار که خرید و فروش میشوند تمامی مجوزهای لازم از وزارت بهداشت را دارند و با اضافه کردن اسانس به مواد غذایی طعم و عطر آنها را بیشتر میکنید. علاوه بر این می توان از این ترکیب برای رفع خشکی پوست و مرطوب کردن آن استفاده کرد.

حالت تهوع ناشی از بارداری ، شیمی درمانی و عمل جراحی را می توان به راحتی با استعمال موضعی این اسانس در اطراف بینی ، قفسه سینه و پشت گوش یا اسپری کردن آن در هوا برطرف کرد. در اثر این سرما، بخارات، متراکم شده و به حالت مایع تبدیل می شوند. اسانس نعناع باعث افزایش خنکی بدن شده و می توان از این اثر هنگام ورزش یا زندگی در آب و هوای گرم بهره مند شد برای این منظور کافی است چند قطره از آنرا داخل آب مصرفی خودتان خرید اسانس خوراکی خارجی ریخته و بنوشید. اثر درمانی نعناع و اسانس آن برای مشکلات معده از جمله سوزش سردل و ریفلاکس کاملا شناخته شده است و استفاده از آن به صورت محلول در آب می تواند بسیار تسکین دهنده باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید اسانس کارامل وب سایت خود باشید.

نظر شما چیست ؟