قلعه Huachuca AZ: یک همسر را نقد کنید

قلعه Huachuca AZ: یک همسر را نقد کنید

[ad_1]

دانستن اینکه شما پست بعدی ضروری است به سرعت نسبى به خانه جدید خود را. همه ما نگاه در رسانه های اجتماعی, گوگل, پست بعدی/شهر و بررسی تمام لینک ها در صفحه وب رسمی. اما ما همچنین می دانیم که همه این پژوهش این است که فقط به اندازه کافی نیست. هیچ کس و هیچ چیز می تواند آن را به شما می خواهم یکی دیگر از همسر نظامی. بنابراین در اینجا بررسی من از قلعه Huachuca AZ.

1. مسکن

مسکن در فورت Huachuca است در حال گذار. بنابراین آن را سخت به یک بررسی دقیق فیزیکی خانه. اما در هر محله حداقل یک زمین بازی وجود دارد و بیشتر واقع شده در اطراف پست. این فوق العاده است برای خانواده ها با کودکان نوپا سن از طریق مدرسه. دفتر مسکن مفید است و نگهداری نشانی از یک کار خوب.

مسکن محدود است راست, در حال حاضر, بسیاری از در حال زندگی کردن پست در شهرستان سیررا ویستا. این جامعه بسیار نظامی پسند ارائه می دهد و مسکن مناسب برای خود را BAH.

وجود دارد به طور موقت اسکان در حال حاضر در دسترس است که نسبتا خوب است. وجود دارد یک هتل جدید در حال ساخت است که وعده داده می شود بسیار خوب است.

2. امکانات رفاهی در پست

امکانات رفاهی در پست خوب هستند. این هنر به طور کامل مواجه نگردند بیشتر از زمان. وجود امکانات تمرین یکی با منطقه بازی کودکان است. وجود استخرهای سرپوشیده و فضای باز و همچنین چندین مراکز اجتماعی. وجود دارد محدود رستوران ها در پیکسل و پیکسل است متوسط اندازه. کوچه بولینگ خوب است اما سینما بسته شده است. مرکز آموزش خوب است و وجود دارد بسیاری از کلاس های ارائه شده در هنر و صنایع دستی مرکز (شامل سنین نوپا از طریق بزرگسالان).

Cochise دانشگاه های ماهواره ای تسهیلات در پست است که خوب و راحت است. وجود ایستگاه های گاز یکی باز 24 ساعت و به اندازه مناسب و معقول فروشگاه صرفه جویی. ACS در دسترس فوق العاده است و بسیار توصیه می شود.

3. امکانات کردن پست

سیررا ویستا جامعه خارج از پست. آن را ارائه می دهد فقط در مورد هر چیزی که شما نیاز دارید. آنچه که نمی توان در سیرا ویستا می توان در توسان (حدود یک ساعت دور) و یا ققنوس (کمتر از 2 ساعت). Kmart, خارج شده, Lowes انبار یک مرکز خرید انواع فست فود و نشسته و رستوران ها مواد غذایی و فروشگاه های محموله.

وجود یک کتابخانه در پست به طوری که محلی سیرا ویستا کتابخانه است که در آن شما نیاز به رفتن. آن بزرگ است و بسیار خوب است. همچنین با استفاده از کتابفروشی که در آن شما می توانید خرید و یا دریافت به صورت رایگان اهدا کتاب.

4. پزشکی

قلعه Huachuca ندارد خدمات اورژانس یا بیمارستان در پست. شما باید با استفاده از مراقبت های فوری استروژن و خدمات بیمارستان در سیررا ویستا. اما آنها فراموش کرده اند دکتر در دفاتر پست. آن است که کارآمد و کارکنان دوستانه است. شما نیاز به قرار ملاقات تقریبا یک ماه در پیش است. وجود دارد دو داروخانه در پست به عنوان به خوبی به عنوان یک سالن ماساژ. هر دو دوستانه و کارکنان آگاه.

5. مهد کودک

وجود امکانات متعدد برای مراقبت از کودکان است که ارائه تمام وقت و مراقبت به ساعت و مراقبت از آنها در حال گسترش است. در لیست انتظار به عنوان به زودی به عنوان شما می دانید که شما در حال حرکت هستند در اینجا. این لیست بسیار طولانی است. این امر به آسمان کلاس به عنوان به خوبی.

وجود دارد مقدار زیادی از مهد کودک کردن پست و همچنین هر دو مذهبی و غیر مذهبی. و وجود دارد بسیاری از پارک ها و کلاس های در دسترس به عنوان به خوبی. بسیاری از این می توان در این شهر دولت سایت.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟