فنگ شویی در طراحی داخلی اداری – ترنجی

فنگ شویی در طراحی داخلی اداری – ترنجی

با این حال لازم است نکات مهم را در این زمینه مورد توجه قرار دهید. قرار گرفتن در معرض رنگهای آبی و سبز عملکرد افراد را در زمینه فعالیتهایی که نیاز به همکاری و خلق ایدههای نو دارد، افزایش میدهد. البته در این زمینه توافق و اتفاق نظر وجود ندارد. پارتيشن اداري در انواع متنوعي از لحاظ متريال بکار رفته در آن وجود دارند. انواع پارتيشن شامل MDF و پارتيشنهاي شيشهايي و آلومينومي هستند. مشخصههای این سبک شامل استفاده گسترده از رنگ سفید و در عین حال، فراهم آوردن محیطی گرم و زیبا است. رنگ زرد، گرم و پرانرژی است و افزاینده ی خلافیت، باعث بالا رفتن روحیه می شود و نشانه ی ذکاوت و رهبری است. از طرف دیگر رنگ قرمز برای فعالیتهایی مناسب است که نیاز به دقت و توجه بر روی جزئیات دارند. بهینه سازی اقدامی بسیار مناسب برای محیط هایی با محدودیت فضا و متراژ پایین است.

آسمان دکور یکی از شرکت­های طراح، مجری طراحی و دکوراسیون اداری، تجاری و مسکونی در ایران است که با به کارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و تفاهم­ های مدیریتی فعالیت می­ نماید، دپارتمان طراحی آسمان دکور از منسجم ترین و تواناترین تیم های موجود در کشور ایران است که از متخصصین در رشته های معماری ، طراحی صنعتی و طراحی داخلی ساختمان اصفهان بهره می طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری برد. است. مهم ترین نکته در چیدمان و نوع دکوراسیون اداری این است که شرکت و یا دفتر کار شما باید الهام بخش خلاقیت و افزایش دهنده بهره وری کارکنان باشد. در نگاه اول انتخاب رنگ برای روانشناسی محیط کار شاید ساده ترین اقدام به شمار آید اما واقعا این طور نیست؛ شاید انتخاب رنگ اولین گام باشد اما مطمئنا مهم ترین گام نیز هست. استفاده از رنگ های متنوع و شاد در دکوراسیون های مدرن هیچ وقت نباید فراموش شود. در ادامه راجع به لزوم طراحي و پيادهسازي دکوراسيون داخلي استاندارد و همچنين دستهبندي تجهيزات مورد استفاده در آن مفصلا صحبت خواهد شد. لزوم استفاده از طراحي صحيح و دقيق يک محيط، به معني توانايي شخصيت دادن به يک فضاي اداري است که براي جلب رضايت بازديد کنندگاني که به شرکت آمد و شد دارند، طراحي و پيادهسازي شده است.

به عنوان مثال نميتوان از يک کانتر پيشخوان بانکي جهت ورودي لابي يک شرکت بازرگاني استفاده نمود و يا در يک محيط اداري که پر رفت و آمد است، براي داشتن انتخابي صحيح بايد از يک ميز کارمندي ساده استفاده نمود و محدوديت فضا را در نظر گرفت. این کار احساس امنیت را از آن ها به طور مداوم خواهد گرفت. در طراحی دکوراسیون اداری باید جهت قرارگیری پنجرهها و ورود نور طبیعی به داخل دفتر را در نظر گرفت. دکوراسیون اداری دفتر کار ، برای مدیران و صاحبان شرکت یکی از مسائل مهمی است که تصمیم گیری درباره آن باید با دقت انجام شود. از این رو قبل از تصمیم گیری در مورد چیدمان دفتر کار خود، مطمئن شوید و به اهداف وظایف کارمندان و نیاز آن ها به تعامل با یکدیگر و مشتری ها و همچنین به قابلیت دسترسی به عملکردهای پشتیبانی فکر کنید. شما نیاز به مکانی دارید تا در آسایش روح و ذهن در مورد مهم ترین مسائلی که مستقیما بر پیشرفت یا عدم ترقی شما اثرگذار هستند تصمیم گیری کنید. یکی از مهمترین بخش هر مکان اداری اتاقی است که دفتر مدیریت به حساب می آید در ابتدا برای طراحی داخلی اداری یک دفتر مدیریت لازم است تا حساسیت بیشتری نسبت به سایر مکان های اداری نشان داده شود زیرا دفتر ریاست در یک دفتر اداری می بایست شیک تر و زیباتر از هر مکان دیگری باشد.

مهمترین ویژگی سبک مینیمال خلوت بودن فضا است که باعث ایجاد یک آرامش خاصی در محیط میشود. می توانید برای ایجاد تنوع ساعاتی را برای کار به یک کافی شاپ یا پارک بروید تا با تماشای طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ در ذهن و روحیه خود تغییراتی ایجاد کنید. دفاتر جدید شرکت آمازون به تازگی باز طراحیشدهاند تا محیط بیشتری جهت کار و فضای باز در اختیار کارمندان قرار دهد. در اصول طراحی داخلی اداری با انتخاب رنگهای مناسب برای دکوراسیون دفتر کار خود میتوان بر روی تعامل و همکاری کارمندان، پیشرفت کار، راندمان کار کارمندان و خلقیات آنها و مشتریها تاثیر زیادی گذاشت. از این رو اگر نیاز دارید که ساختمان و دفتر اداری خود را بازسازی کرده و یا دکوراسیون شرکت خود را تغییر دهید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با هم نحوه طراحی داخلی این نوع دکوراسیون و هم با نحوه اجرای آن آشنا شوید.

نظر شما چیست ؟