سواحل شنی و اسراف استراحتگاه در قطر

سواحل شنی و اسراف استراحتگاه در قطر

[ad_1]

با توجه به فوربس دولت قطر یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان است. قطر در صدر توسعه انسانی, آمار, در, عرب, و آن را مدیون آن همه را به کشف گاز طبیعی و ذخایر نفت در کشور است. چشمگیری زیبا مناطق تجاری در حال تکمیل سواحل شگفت انگیز است که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش با توجه به اکثریت منطقه تحت پوشش کویر و منطقه است.

زیبایی قطر نهفته در این موجودی که آن را حفظ بين خیره کننده تجاری سازی شهر به زیبایی های طبیعی است که با دقت بسیار پرورانده. واقع در سمت غربی خلیج فارس, قطر یک 560 کیلومتر خط ساحلی طولانی است که شامل سواحل مختلف. همراه با وسعت بیابان قطر stuns با سواحل شنی سفید است که نگهداری می شوند بسیار تمیز به عنوان یک نتیجه از سخت پاکیزگی قوانین قرار داده و به اجرای در اینجا.

یکی از بهترین و محبوب ترین سواحل در قطر آل Ghariya ساحل. واقع در 80 کیلومتری شهر دوحه این ساحل یک بار کویر اردوگاه. این است ایده آل برای کمپینگ سایت برای خانواده ها آن را به عنوان به طور کامل مجهز به تمام امکانات مورد نیاز برای یک. آب کم عمق برای کودکان و نوجوانان, اسراف, رفت و آمد مکرر ساحل و آب روشن در ساحل پاک; چه چیز دیگری می خواهید از یک خانواده تعطیلات ساحل.

این دخان ساحل, نیز معروف است, همراه با تاریخ جالب است. این مرکز از خشکی صنعت نفت و استفاده به عنوان یک فرود هواپیما در نیم زودتر از قرن 20th. پر رونق ساحل در حال حاضر دخان دارای آب تمیز منزوی محیط اطراف و یک ساحل شنی. یکی دیگر از ساحل که تقریبا جدا شده و ناشناخته است Fuwairit, ساحل, ساخته شده است که عجیب و غریب فرسایش سنگ ها که برای یک جلسه عکس. این سنگ محبوب شبیه شکل Gruyere cheese. صخره ساخته شده از اين سنگها را به coves کوچک است که ایده آل برای نقاط پیک نیک.

این Maroona ساحل و یا شناخته شده به عنوان ‘فرانسه’ و ’42 کیلومتر ساحل,’ باعث می شود یک جای خوب برای گرفتن شیب و لذت بردن از آب و ماسه است ایده آل برای تبادل چادر به عنوان آن می شود واقعا نرم است جلوگیری توریستی از lazing در اطراف و به خصوص جوانان است.

بسیاری از قطر سواحل جدا هستند اما وجود دارد فراوان فعالیت های که ممکن است درخواست تجدید نظر به جوانان است که به زمان زیادی داشته باشد. بهترین شرط بندی برای یک گروه از جوانان است که به سود اجاره انواع اتومبیل های لوکس است که قطر خودرو خدمات ارائه می دهند. می شود آن را آرامش بخش حمام آفتاب و یا لذت بردن از یک سواری جیپ و یا شن و ماسه, اسکی بازی سفر ساخته شده است بیشتر سرگرم کننده و مناسب از طریق لوکس اجاره اتومبیل.. خانواده ها و زوج ها و به خصوص جوانان می تواند تجربه یک عمر زندگی در قطر.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟