سنسور های فعال در کولر گازی جنرال 36000

سنسور های فعال در کولر گازی جنرال 36000

یکی از امکان های اساسی کولر گازی جنرال 36000 وجود سیستم سنسور کار کشته و کاربرد آن در تولید هوا می باشد. قابلیت این سنسور به همین شکل هست که اصلی به کارگیری از اشعه ماورا بنفش هر نیم ساعت یکبار گوشه و کنار را اسکن خواهد کرد و در صورتی که کسی درون محفظه نباشد دور موتور به رخ مداد قلیل می شود.

این عمل هنگامی قابل به کار گیری می باشد که افراد پس از خروج از منزل و یا گوشه و کنار عمل فراموش می نمایند تا کولر را خاموش نمایند. فراموشی در خاموش نمودن کولر، سبب مصرف بی راه در  انرژی می شود و همچنین سبب ساز ساخت فشار مضاعف به کولر به شکل مدت طولانی نیز می شود. در سرانجام شرکت سازنده کولر گازی جنرال 36000 مهم استعمال از این سنسور ها تا حدی از از مصرف انرژی در مواقع مختص جلوگیری کرده است.

 

سیستم اسکنر کولر گازی جنرال 36000

یکی دیگر از امکان های اتومات کولر گازی جنرال 36000 وجود اسکنر در فرآورده است. همانطور که گفته شد عملکرد سنسور های تعبیه شده در موتور کولر گازی به جور ای می باشد که در صورت فقدان کسی در گوشه و کنار دارای دور کندتری به حرکت در می آیند. در رخ کپی گوشه و کنار و شناسایی تعداد مضاعف افراد در محفظه دور موتور را به صورت اتومات ارتقاء خواهد داد. حتی در زمان خواب نیز می اقتدار دکمه منحصر به فرد حالت خواب را فعال کرد و در زمان خواب اهمیت توجه به دمای اتاق دور موتور را کاهش یا افزایش خواهد داد.

 

گاز مصرفی کولر گازی جنرال 36000

جالب هست بدانیم که در کولر گازی جنرال 36000 نوعی از گاز مصرفی به کارگیری شده است که سبب ساز بالا رفتن کارایی دستگاه می شود. گاز R410a در اسپیلت جنرال جور 36000 به کار برده شده است که کارایی دستگاه حساس دقت به همین گاز در حد عالی می باشد. پره های کولر گازی به رخ مداد بالا و ذیل می رود که همین فعالیت هم سبب ساز بازدهی فوق العاده دستگاه در خنک کردن یا گرم نمودن گوشه و کنار می شود. از دیگر قابلیت های همین پره ها تهویه هوا می باشد و بوی بد و یا نامطبوع را از گوشه و کنار منزل به خارج می کشد.

 

طراحی کولر گازی جنرال 36000

کولر گازی جنرال 36000 از دو بخش داخلی و بیرونی تشکیل شده هست که همانطور که می دانیم بخش درونی که بر روی دیوار کارگزاری خواهد شد حساس طراحی زیبا و منحصر به فرد به فردی است. هنگامی که اسپیلت شروع به عمل می کند پره های آن به آرامی گشوده می شود و چرخش هوا را طبق میل به کار گیری کننده به جریان در خواهد آورد. علاوه بر آن نورهای زیبایی روشن می شوند که همین خویش جلوه ای مختص را به اسپیلت می بخشد. نصیب بیرونی کولر گازی جنرال 36000 در بخش بیرونی و در فضای گشوده کارگزاشتن می شود. کمپانی سازنده به جهت استحکام همین قسمت از بدنه فلزی و شالوده های محکم به کارگیری کرده است.

این گونه از کولر گازی به عامل داشتن موتور توانمند و قدرتمند و امکان چرخش فراوان موتور به جهت محفظه های تبارک و خانه های بزرگ فراوان مطلوب است. ولی کمپانی جنرال اقدام به ساخت کولر گازی هایی اساسی موتور قدرتمند کرده هست که برای مساحت های مضاعف تبارک مناسب می باشد. پس در روزگار خرید کولر گازی جنرال 36000 حتما به متراژ مورد به کار گیری و مکان خود دقت داشته باشید. استفاده از همین کولر گازی به جهت محفظه های اصلی مساحت ریز سبب می شود که دمای هوا به شدت کاهش پیدا نماید و محفظه سرد شود به طوری که اشخاصی که در همین مکان هستند اذیت شوند.

کولر گازی جنرال را اینجا خریداری کنید.

نظر شما چیست ؟