سفارش غذای آنلاین با شکوفا!

سفارش غذای آنلاین با شکوفا!

[ad_1]

یکی از دلیل که چرا بسیاری از زنان بریتانیا, foodie, پورتال تبدیل شده اند بسیار محبوب است زیرا آنها احترام به کرامت و حساسیت از کاربر. فکر می کنم در مورد آن. هنگامی که شما سفارش غذا به صورت آنلاین از هر غذای معمول وب سایت شما می توانید یک منو ثابت از کارت که در آن شما را مجبور به انتخاب شما و سپس شما باید به محل سفارش خود را برای آنها پرداخت قیمت در صف مقابل و یا تحویل. شما ممکن است فکر می کنم که این راه راست است به انجام, اما پس چرا باید شما را مجبور به محدود کردن خود را در عرض فقط منو که به آنها داده شده است ؟ چرا می't آنلاین à la carte منوها بود گسترش یافت و در واقع شامل آنچه شما واقعا می خواهید برای دیدن وجود دارد ؟

یک سایت خوب را درک کنند و این نقطه ضعف بزرگ در آنلاین رستوران و صنعت و پس از آن می توانید آمد تا با یک طرح درخشان است که افتخارات خود را احترام در اندازه گیری کامل. یکی از این مثال شامل Dishpedia است که در حال حاضر در حال منادی به عنوان یکی از جالب ترین چیزهایی که اتفاق می افتد به دنیای آنلاین غذا سفارش.

Dishpedia می تواند در نظر گرفته به عنوان یک دانشنامه کامل از دستور العمل های مواد غذایی. وجود دارد غذاهای مختلف در اینجا از جمله افریقایی, امریکایی, آرژانتینی, بنگلادش, برزیلی, انگلیسی, کامبوج, کارائیب, Chinese, English, French, Greek, هندی, ایرانی, ایرلندی, ایتالیایی, ژاپنی, کره ای, آمریکای لاتین, لبنان, مالزی, موریس, لاتین, خاورمیانه, درهم, نپال, لهستانی, پرتغالی, اسپانیایی, تایلندی, ترکی و ویتنامی. شما فقط انتخاب کنید که کشور شما می خواهید به طعم مواد غذایی از, و سپس انتخاب از میان ده ها تن از غذاهای که برجسته هستند در هر رده.

و یا شما فقط ممکن است به سادگی دانلود کنید این دستور غذا را از مواد غذایی و سپس آماده سازی آن در خانه اگر شما تا gastronomically تمایل. این انتخاب شما است! حال چگونه است که برای احترام به خود حساسیت به جای تنه پایین گلو خود را چه در یک رستوران می خواهد به شما خدمت می کنند?

آن't end در آن است. برای بسیاری از این دستور العمل شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک رستوران در منطقه محلی خود است که باعث می شود این دقیق دیش و سپس شما می توانید آن را سفارش به صفحه اصلی تحویل داده است. مناسب پورتال است که گره خورده است با برخی از بزرگترین رستوران در شرق لندن و جنوب لندن منطقه در postcodes E1 و E8 برای شرق لندن و SE1, SE8, SE13, SE16 و SE17 در شرق لندن است. این رستوران به طور مداوم چک کردن Dishpedia و تکثیر غذاهای که برجسته وجود دارد که شما می توانید سفارشات خود را به صورت.

برخی از این رستوران ها شامل نام های بزرگ مانند کاری اکسپرس, Moja, هندی, غذای آماده, سلطنتی بنگال هند غذای آماده درخت انبه هندی, غذای آماده, صفحه اصلی رستوران چینی نودل برنج چینی غذای آماده کاخ سلطنتی چینی رستوران های تایلند رستوران, خشخاش, Hana رستوران ژاپنی و بسیاری دیگر.

آن است که نه فقط در مورد این غذاهای عجیب و غریب یا نه. در Dishpedia شما را پیدا خواهد کرد غذاهایی مانند پیتزا و کباب و حتی مانند بسیاری از نوشیدنی است. حتی این تکرار با فوق العاده رستوران در شرق لندن و جنوب لندن منطقه مانند شیدایی پیتزا پیتزا Classico و بار پیتزا.

اما بهترین بخش این است که در اینجا: که ایجاد تمام این دستور العمل است ؟ این دستور العمل های ارائه شده توسط کاربران از یک وب سایت! بله, آن است که افرادی مانند شما که خود را ارسال کنید غذای مورد علاقه خلاقیت! و سپس کسانی که شوربا توسط رستوران ها و بسیاری از مردم شانس ایستادن به منظور آن دسته از رستوران ها محبوب. این جای تعجب نیست که بسیاری از مواد غذایی علاقه مندان در لندن با توجه به سایت با دستور به بهترین شات خود را در محبوبیت است.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟