سالن عقد فضای باز روف گاردن در تهران – تشریفینو

سالن عقد فضای باز روف گاردن در تهران – تشریفینو

این دفترخانه با 15 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری عقد محضری در منطقه سعادت آباد تهران واقع شدهاست. محضر عقد و ازدواج 427 قلهک در سال 1377 تاسیس شدهاست. آنچه که اهمیت زیادی در سفره عقد دارد، نحوه تزیین و گل آرایی آن است. مجموعه مهرافزا دارای سالن فضای باز (باغ) و سالن VIP در شعبه سالن عقد قصر کیان گاندی خود است. چیدمان صندلی ها در این سالن نیز به گونه ای انجام شده است که فضای زیادی را اشغال نمی کند و سالن عقد فضای باز خواهد داشت که به راحتی می شود رفت و آمد کرد.

ظرفیت سالن در دفتر مرکزی مهر افزا 50 نفر است و امکاناتی همچون کافیشاپ، گلآرایی ، شمع آرایی، بادکنک آرایی را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این لحظه ناب در زندگی شما فراهم نموده است. ما در پیدا کردن زیباترین و مناسبترین دفتر عقد محضری، کار شما را راحت کردهایم .

مسلما یکی از زیباترین لحظات زندگی را تجربه خواهید کرد و پس از مدتها استرس و هیجان به آرامشی نسبی خواهید رسید. به همین جهت در این بخش نکات مهمی که باید درخصوص آن بدانید را بررسی میکنیم تا بدون هیچ مشکلیف زیباترین محضر عقد روف گاردن را انتخاب کنید و عکسهای خاطرهانگیزی ثبت کنید. مینی تالار هانی مون با ظرفیت 100 نفر، امکان پذیرایی در محیطی فوقالعاده شیک و لوکس را به شما میدهد. دفتر عقد هانی مون، دارای سالن مناسبی جهت پذیرایی از میهمانان شما است. همچنین درصورت تمایل، میتوانید از خدمات فیلمبرداری،عکاسی و موسیقی زنده مجموعه هانی مون، با هماهنگی و رزرو استفاده نمایید.

امکان انتخاب دیزاین سفره عقد بر اساس سلیقه خود، دیزاین، گلآرایی ، شمع آرایی سالن عقد، امکان پذیرایی شام یا ناهار از میهمانان شما و همچنین ارائه خدمات عکاسی و فیلبرداری حرفهای از این لحظه باشکوه فراهم میباشد. همچنین برای سرو غذا نیز فضای مناسبی درنظر گرفته شدهاست. فضای سالن پذیرایی بسیار حائز اهمیت می باشد، به همین دلیل در هنگام انتخاب محضر عقد در کیانشهر حتما از فضای سالن پذیرایی نیز دیدن کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سالن عقد اکسیر وب سایت خود باشید.

نظر شما چیست ؟