ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 – سبدجت

ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 – سبدجت

این ردیاب دارای باطری داخلی است و نیاز به اتصال به سیستم برق را ندارد و به دلیل اینکه آنتن آن نیز داخل خود دستگاه است نیاز به نصب ندارد و خیلی سریع استفاده می شود. ردیاب مگنتی مدل 108b یکی دیگر از محصولات ردیاب این شرکت و یکی دیگر از پرقدرت ترین ردیاب های مگنتی و قابل حمل بازار میباشد شما به وسیله این ردیاب می توانید بدون نیاز به اتصال به سیم کشی خودرو اقدام به ردیابی وسیله نقلیه مورد نظر نمائید. ردیاب مگنتی ردیاب پرتابل ردیاب مغناطیسی مدل g902. سیم کشی آن ها نیز به متخصص جهت نصب ردیاب دارند.

این باتری ها قابلیت چسبیدن به هر نوع ابزار فلزی را دارند. باتری های ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 خاصیت آهنربایی دارند. این امر فقط توسط متخصص انجام می شود اما ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 از این مورد استثناست. یعنی هم میتوانید به عنوان ردیاب قابل حمل وشارژی از ردیاب استفاده نمایید و هم روی خودرو نصب نموده تا از مزایای آن مانند استفاده از باطری خودرو بجای باطری داخلی جهت ردیابی وسیله نقلیه مورد نظر بهره ببرید. روی ماشینم سیستم ردیاب نصب کرده بودم ولی به دلیل دزدیده شدن تلفن همراهم، به نرم افزار جی پی اس دسترسی نداشتم.

داستانی که تا حدودی وحشت انگیز و ترسناک بود ولی در انتها به لطف نصب ردیاب درون آن خودرو ختم بخیر شد. خودمان را جای آن ها تصور کرده و توقف کردم تا به آن ها کم کنم ولی… آن زن و مرد سوار خودرو شدند و از محل فاصله گرفتند و نکته بدتر این بود که خودروشان پلاکی هم نداشت که شماره آن را حفظ کنم. این بار اما میخواهیم با شما راجع به یک سرقت خودرو مسلحانه به ظاهر موفقیت آمیز صحبت کنیم که در انتها نا کام ماند. هنگام سحر در نزدیکی مقصد بودیم که با یک خودرو متوقف شده در کنار جاده مواجه شدیم .

در ادامه با هم خواهیم دید که این اتفاق چگونه رخ داد. پرسیدم : “خوب بعد چه شد.” اینگونه ادامه داد: “توقف کردم و به همراه همسرم از ماشین پیاده شدیم. از محمدرضا در مورد اتفاقات پس از حادثه سوال کردم و او اینگونه پاسخ داد: “مدتی در جاده ماندیم تا بلاخره یک خودرو البته پس از بی محلی چند خودروی رد شده از آنجا برای ما نگاه داشت و وقتی حال و روزمان را دید ما را به نزدیکترین پاسگاه پلیس رساند. وجود دارد. این ردیاب ها جهت افزایش امنیت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. حالت استند بای یعنی اگر وسیله مورد نظر هیچ حرکتی نکند، دستگاه نیمه فعال می ماند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از فروش ردیاب آهنربایی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر شما چیست ؟