ردیاب ایرانی بخرم یا ردیاب خارجی؟

ردیاب ایرانی بخرم یا ردیاب خارجی؟

در بحث تولید ردیاب پارامترهایی همچون طراحی سخت افزار، طراحی نرم افزار، تهیه قطعات الکترونیکی با کیفیت، تولید برد الکترونیکی با کیفیت، مونتاژ با کیفیت قطعات و در نهایت QC بسیار حائز اهمیت هستند. با توجه به اهمیت ویژه و مزایای غیر قابل انکار سیستم های ردیابی و موقعیت یابی و همچنین تاثیر بسزای استفاده از اینگونه سیستم ها در بهینه شدن کیفیت نظارت و مدیریت ناوگان های حمل و نقل، حرکت خودروها، افراد یا اشخاص(کودکان و سالمندان) و یا هر شی متحرک دیگر؛ در این راستا ” شرکت شلر ” ماژول های الکترونیکی و دستگاه هایی را جهت ردیابی و تعیین موقعیت جغرافیایی طراحی، تولید و ارائه کرده که در آن ترکیبی از زیرسیستم ها و فناوری هایی همچون موقعیت یاب جهانی(جی پی اس/GPS) و GPRS و RTLS و RFID را بکار گرفته. با استفاده از این ردیاب قادر خواهید بود تا در هر لحظه موقعیت خودروی خود را به صورت آنلاین و با خطای حداکثر ۱۰ متر دریافت نمایید.

ناحیه امن این امکان را به شما می هد تا یک ناحیه شعاعی بر روی نقشه تعریف نمایید و در صورت خارج شدن خودرو از آن ناحیه پیام هشدار دریافت کنید. در اواخر دهه ۸۰ شمسی برخی از ناوگان مجهز به دستگاه ردیابی به سبک امروزی شدند. اما اگر دارای خودروی بسیار گران قیمت بوده و یا صاحب شرکت حمل و نقلی هستید که در شرکت محموله های گران قیمت و باارزش جا به جا می شود، می توانید از مدل ردیاب پلیسی GM300 استفاده کنید و به صورت لحظه ای مکان خودرو و یا کامیون های حامل بار خود را مشاهده کنید. همچنین ردیاب و GPS وایزر این امکان را به شما می دهد که به هنگام باز شدن درب خودرو با ارسال یک پیامک شما را مطلع سازد. ، دوست دارید تا از حرکت خودرویتان از پارکینگ مطلع شوید؟ دستگاههای ردیاب خودرو، یکی از پرکاربردترین راهکارهای حفاظت و کنترل خودرو بشمار میآید.

مدیریت مصرف سوخت: شما میتوانید مصرف سوخت همه یا تک تک ماشینها را کنترل کنید. اما چگونه می توانیم این عناصر را شناسایی کنیم؟ گروه وایزر ارائه دهنده بهترین و به روزترین ردیاب های خودرو با قابلیت های منحصربه فرد ردیابی ماهواره ای و لحظه ای وسیله نقلیه شما می باشد. از این محصول در حال حاضر استفاده های زیادی میشود که بیشترین استفاده را بر روی خودروها، موتورسیکلت ها، حیوانات خانگی و اشخاص دارد اما در این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما، به معرفی مشخصات بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار خواهیم پرداخت. نصب ردیاب خریداری شده را به چه کسی بسپارم؟ به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ردیاب خودرو وسیلهای است که روی آن سیم کارت نصب میشود و با کمک آن میتوان از محل خودرو با خبر بود و آن را ردیابی نمود. از مزایای این ردیاب میتوان به عدم استفاده از سیم کارت اشاره کرد و اینکه دیگر برای شما ارتباط با اینترنت از طریق ردیاب مهم نیست و فقط ارتباط با ماهواره های موقعیتیاب جهانی در این شرایط حائز اهمیت خواهد بود.

هر یک از این سیستم ها امکانات ویژه و قابلیت های منحصربفرد مربوط به خود را دارند که با توجه به دانش فنی موجود در ” شرکت شلر ” این ویژگی ها و قابلیت ها بر اساس خواست و نیاز مشتری قابل سفارشی سازی نیز می باشند. با توجه به امکانات جالب و نصب سریع و راحت این ردیاب، قیمتان نیز کاملاً مقرون و بهصرفه است و با پرداخت هزینهای اندک می توانید آن را خریداری کنید. دقت در ردیاب ماشین بسیار بالا است و به راحتی تمام مسیرها، حتی نقاط کور را ذخیره و ارسال میکند. ردیاب خودرو به وسیله ماژول GPS موقعیت جغرافیایی را دریافت کرده و با بستر ارتباطی که توسط سیم کارت تعبیه شده در دستگاه فراهم شده است، به سمت سرور نرمافزار ارسال میکند. این ردیاب دارای یک میکروفن است که از طریق آن می توانید به صدای سارقان گوش کرده و خودرو را از راه دور خاموش کنید.

سیستم موقعیت یابی، ردیابی و ناوبری متحرک ها از دو بخش اصلی سخت افزار و نرم افزار تشکیل می شود که با استفاده از فناوری ماهواره، سامانه موقعیت یاب جهانی ( جی پی اس / GPS ) و GPRS و RTLS و RFID و همچنین با تکیه بر زیرساخت GIS ( سیستم های اطلاعات جغرافیایی ) امکان تعیین موقعیت و ردیابی همزمان و حتی غیرهمزمان اشیاء، افراد، خودروها و یا هر متحرک دیگر را میسر می سازد. از این رو ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با بهترین ردیاب های خودرو در سال 2020 آشنا سازیم که طبیعتا با خرید هر یک از این دستگاه ها می توانید امنیت را برای اتومبیل خود تامین کنید. جهت سفارش و خرید ردیاب خودرو کریوت می توانید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و در ارتباط با کارشناسان فروش اطلاعات کاملتری را دریافت نمایید. در آیندهای نه چندان دور کارخانهها برای ارائه خودروهای هوشمند، ردیابهایی را به صورت خودکار روی خودروها نصب خواهند کرد. ماهوارههای جی پی اس اینگونه عمل میکنند که در سراسر دنیا ۲۴ ساعته کار میکند و از آن میتوان در همه جهان استفاده کرد.

نظر شما چیست ؟