ردیاب آهنربایی IR1500 – فروشگاه اینترنتی

ردیاب آهنربایی IR1500 – فروشگاه اینترنتی

ردیاب آهنربایی ارزان IR1500 باقابلیت نصب آسان، برد بالا و ظرفیت مناسب باتری میتواند تمامی دغدغههای امنیتی را رفع کند. همچنین این ردیاب ها نیازی به نصب ندارند و با در صورت داشتن باطری با شارژدهی بالا کار را برای شما راحت می ردیاب آهنربایی ارزان کنند. همچنین انواع ردیاب های آهنربایی از نظر نوع کارکرد و امکانات تفاوت دارند. ردیاب آهنربایی IR1500 از این نوع ردیاب هاست. موقعیت یاب آی آر 1500 بهترین و کامل ترین نوع از ردیاب هایی است که در بازار داخلی وجود دارد. ردیاب مغناطیسی جی آر 800 همچنین بهخوبی در برابر آب، رطوبت و گردوخاک عایقبندی است، بطوریکه تا عمق 5 متر نیز ضد آب خواهد بود.

همچنین شخصی سازی اپلیکیشن امکان ردیابی چندین خودرو را همزمان ممکن می کند. همچنین تمامی اپراتورها تلفن همراه را نیز پشتیبانی می کند. قابلیت تعریف چند کاربر نیز از امکانات قابل توجه آن است. اپلیکیشن فارسی این ردیاب سهولت استفاده از آن را ممکن می کند. محافظت از خودرو در برابر سرقت یکی از دغدغه های صاحبان خودرو می باشد.

ردیاب نظامی بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو است و دارای قابلیت تماس با مالک در لحظه تشخیص سرقت خودرو می باشد. جی پی اس GR800 با داشتن قابلیت آهنربایی دارای گارانتی 12 ماهه تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش است. این ردیاب دارای شنود آنلاین می باشد. از ضروری ترین تجهیزات جهت محافظت و نظارت بر خودرو ردیاب خودرو می باشد. از بهترین نمونه های این تجهیزات می توان به انواع ردیاب خودرو آهنربایی اشاره کرد. 2- ردیاب بدون نیاز به سیم کشی درون خودرو و صرفا با یک آهنربای بسیار بسیار قوی در هر جای خودرو به سادگی و در عرض 5 ثانیه مخفی می شود.

ردیاب آهنربایی (ردیاب مگنتی) بدون نیاز به نصب و تنها با خاصیت آهنربایی بسیار قوی به خودرو می چسبد. البته که خیلی راحت می توان این ردیاب را بین خودروهای خود جابجا کنید. از عمده کاربرد این دستگاه می توان به انواع ردیاب خودرو اشاره کرد که به منظور ردیابی خودرو و تامین امنیت ماشین در هر ساعت از شبانه روز می باشد. برای اطلاع از دیگر کاربرد های این ردیاب آهنربایی (ردیاب مگنتی) با ما تماس بگیرید. امروزه دیگر ردیاب های خودرویی که به وسیله تکنولوژی جی پی اس سوژه را ردیابی و مکانیابی می نمایند برای اکثریت افراد شناخته شده است.

نظر شما چیست ؟