راهنمای سفر به دبی

راهنمای سفر به دبی

[ad_1]

دبی مشخصات:

تاریخچه مختصری

دبی می توان به برخی از 5000 سال به باستان مسیرهای بین عمان و یمن. دبی توسط توسعه داده شد Sbaid بن سعید آل مکتوم که نوادگان حکومت منطقه امروز. تجارت به طور معمول برای ماهی و مروارید است.

امارات متحده عربی متشکل از 7 متحده که یکی از آنها این است که دبی پس از به دست آوردن استقلال از بریتانیا در اوایل دهه 70's. دبی در نظر گرفته شده است به یکی از لیبرال ترین امارت متحده است. امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ادغام هفت مستقل Sheikhdoms (امارات) ابوظبی, دبی, شارجه, فجیره, ام القوین و عجمان و راس الخیمه در سال 1971. کشف نفت در دبی بهبود یافته بهبود سرعت توسعه در منطقه است. این منجر به توسعه صنعت اوقات فراغت که دبی مشهور است برای امروز.

ارز:

امارات

فرودگاه اصلی:

فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است که در Al گارهود اصلی فرودگاه خدمت دبی و عمده خاورمیانه سفر hub. این خانه 3 مشتری پایانه ها و وجود حدود 6,000 پرواز در هفته اجرا شده توسط بیش از 100 شرکت های هواپیمایی از جمله Flydubai بریتیش ایرویز هوایی هند و ایالات متحده هواپیمایی.

اصلی مکان های مورد علاقه

موزه دبی:

موزه ساخته شده بود که در 1700s واقع شده است و در آل Fahidi فورت است که تصور می شود یکی از قدیمی ترین ساختمان ها در دبی. پس از آن نوسازی در سال 1971 موزه شده است و تلاش برای به نمایش گذاشتن سنت های قدیمی از دبی. این متخصص در 'Dioramas' این مقیاس کامل کپی تصویر می کشد سنتی صحنه در دبی, تاریخچه به خصوص قبل از کشف نفت است.

سنتی عرب ابزار نیز به نمایش گذاشته. این خدمات عبارتند از, درام, فلوت lyres, پوست بز باس و دیگر سازهای سنتی استفاده می شود معمولا برای مناسبت های خاص.

دهکده جهانی:

دهکده جهانی شده است و عمده دبی جاذبه برای 15 سال گذشته. جاذبه های اصلی هستند که در این غرفه که میزبان اجرای برنامه از کشورها در سراسر جهان است. غرفه نمایندگی کشورها از جمله مصر و اسپانیا. در کنار این اجرای زنده که انجام شده توسط هنرمندان در سراسر جهان ایجاد کرد همچنین در نمایشگاه. این نمایشگاه نمایش میزبان متفاوت هنری اشکال هنر از جمله عکاسی و نقاشی ( http://www.globalvillage.ae ).

دبی کریک & ابرا سواری

دبی کریک انشعابات دبی به 2 مناطق دیره (پیر دبی) و فرز Dubar (جدید دبی). دیره است که در آن تجارت سنتی رخ می دهد و با کشورهایی از جمله ایران و بخش هایی از شرق آفریقا.

فرز دبی است که در آن شما را پیدا خواهد کرد انواع موزه ها و رستوران ها.

یک Abra یک قایق کوچک است که اجازه می دهد تا شما را به سفر در سراسر نهر بین 2 بخش مجزا است. سفر به شما می دهد نمایش های شگفت انگیز از دبی افق. این ابرا معمولا نگه می دارد تا به 20 نفر همه نشستن بر روی نیمکت های چوبی.

باغ وحش دبی

دبی باغ وحش واقع در جمیرا است که گفته می شود یکی از قدیمی ترین باغ وحش در شبه جزیره عربستان.

این باغ وحش در خانه های بیش از 200 گونه جداگانه و شامل روباه کفتار میمون و گوزن. گونه های در معرض خطر مانند Gordons ورود به Wildcat و عربستان گرگ نیز نگه داشته شود وجود دارد.

ساعات کار: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه

هزینه پذیرش: Dhs 2

اطلاعات تماس: 971 4 3440462

[ad_2]

نظر شما چیست ؟