راهنمای انتخاب کرم پودر • انتخاب کرم پودر مناسب با پوست شما وبلاگ واسط کالا

راهنمای انتخاب کرم پودر • انتخاب کرم پودر مناسب با پوست شما وبلاگ واسط کالا

حتی جواهرات و لباسهای شما نیز می توانند در راهنمای انتخاب کرم پودر کمکی شما باشند. خرید عمده و تکی برای کرم پودرهای قشم اینورا امکان پذیر است. این کرم ها گه مخصوص پوست های خشک می باشند بسیار مرطوب و غنی هستند و بافت سنگینی دارند بنابراین هنگام استفاده باید با یک اسفنج مرطوب این کرم ها را به پوست بمالید و اطمینان یابید که کرمتان جذب پوست شده است. کرم پودری دارای بافت کرمی و سبک است که پوست را مات کرده و منافذ پوست را یک دست می کند و نتیجهی نهایی طبیعی دارد. همچنین، بافت بسیار سبک و فاقد چربی کرم پودر میبلین، مناسب برای انواع پوستها بوده و باعث بسته شدن منافذ پوست نمیشود.

اول از همه یک کرم به عنوان نرم کننده و آبرسان و روی آن یک ضد آفتاب و در آخر هم کرم پودر خود را استفاده کرده اید . به عنوان یک اصل اساسی از الان تا به همیشه نزدیکترین کرم پودر را به تناژ رنگ صورتتان انتخاب کنید؛ چرا که قرار نیست با خرید کرم پودر ماسک بر صورت بزنیم! چرا که ترکیبات ان سرعت ساخت و ساز سلول های پوستی را افزایش می دهند و حتی پس از چند هفته استفاده از ان می توانید تغییرات بسیاری را در زمینه جوان شدن پوست خود ملاحظه کنید. بسیاری از متخصصان پوست ان را پیشنهاد می کنند چرا که حاوی ویتامین آ و عاری از لانولین بوده و تمام افراد با پوست های مختلف می توانند از خواص ان بهره مند شوند.

این کرم برای افرادی که پوستی چرب یا نیمه چرب به سمت نرمال دارند پیشنهاد می شود. با او راجع به کارهای روزمرهی پوستی صحبت کنید. کرمپودر الارو مدل «Anti Age & Light Ma» با تن رنگ «Natural Beige» به شمارهی 03 و حجم 30 میلیلیتر فاقد چربی است که نتیجهی استفاده از آن داشتن پوستی صاف بدون ایجاد چین و چروک خواهد بود. اس پی اف نمره ۱۵ موجود در این کرم هم جز خصوصیات بسیار مهم این کرم است که باعث می شود در ردیف کرم های روزانه قرار بگیرد تا از پوست در برابر اشعه های مضر افتاب محافظت کند.

اmatrixyl tm، ماده اولیه این کرم است که خواص مهمی در ایجاد لیفتینگ و جلوگیری از پیری صورت دارد. و دارای طیفهای مختلفی از رنگ بژ روشن، بژ طبیعی، گندمی و سبزه است. این کرم پودرها مناسب پوستهای چرب و مختلط است و ممکن است به پوستهای خشک جلوهی خوبی ندهد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم پودر 50 میل لدورا لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر شما چیست ؟