دستگاه اکسیژن ساز جیبی

دستگاه اکسیژن ساز جیبی

سلامتی خود را با یک کنسانترن اکسیژن قابل حمل صرفه جویی کنید

این یکی از قدیمی ترین انواع سیستم های تحویل است. این کار به سادگی با فشرده سازی اکسیژن خالص در سیلندرها کار می کند. سیلندرها از آلومینیوم ساخته شده اند. اندازه های مختلفی برای این استوانه ها در دسترس است. درست از 4lb تا 8.5 پوند ، شما می توانید هر اندازه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

آیا صرفه جویی در پول منطقی نیست و صرفاً خرید کنسانتره اکسیژن به طور کامل برای بیمار؟ امروز ، مدیکر یک بار پرداخت می کند و صندلی چرخ برقی را با قیمت 4000 دلار خریداری می کند. به همین دلیل می توانید t.v. خود را روشن کنید. و یک کالای تجاری ویلچر برقی رایگان را به شما پیشنهاد می دهد. چرا فقط یک کنسانتره اکسیژن را به طور مستقیم خریداری نکنیم و اگر اتفاقی برای آن افتاد ، فقط دستگاه را جایگزین کنیم؟ جمعیت ما پیرتر می شود و اگر دولت ما پول خود را دور بیندازد ، دیگر هیچ کس برای بیماران اکسیژن درمانی در حال ظهور باقی نمی ماند. . نه تنها انتخاب گسترده تری به صورت آنلاین وجود دارد بلکه ساده ترین راه برای یافتن بهترین معاملات موجود است. اگر تصمیم دارید که بخواهید یک کنسانتره را بصورت آنلاین خریداری کنید ، می خواهید مطمئن شوید که فقط با فروشندگان معتبر سروکار دارید. اگرچه این یک ایده خوب برای هر خریدی است که قصد دارید بصورت آنلاین انجام دهید ، این امر به ویژه در هنگام خرید کنسانتره اکسیژن قطعه ای از تجهیزات پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

Invacare Solo2 نمونه عالی یک کنسانتره است که اجازه می دهد برای ادامه لذت بردن از زندگی با سرعتی که می خواهید زندگی کنید. این دستگاه به قدری قابل حمل و ایمن است که تأیید رسمی از FAA را در مورد نحوه استفاده از غلظت اکسیژن هنگام پرواز دریافت کرده است. اگر مبتلا به آمفیزم هستید اما هنوز هم می خواهید سفر کنید ، مجاز خواهید بود که این وسیله را با خود در هواپیما ببرید. در گذشته ، افرادی که نیاز به اکسیژن داشتند ، محدود به مسافرت با ماشین بودند. اگر می خواهید برای مسافت کوتاه رانندگی کنید خوب است ، اگر می خواهید در سراسر جهان یا به کشور دیگری سفر کنید ، پرواز یک ضرورت است. با کمک این دستگاه قابل حمل ، شما هنوز هم قادر خواهید بود دقیقاً آنچه را که می خواهید با زندگی خود ببینید و انجام دهید. نوع دستگاه قصد دارد آنها را به خانه خود وصل كند. اگرچه این یک نگرانی معتبر است ، اما در واقع مسئله ای نیست. دلیل این امر این است که اکنون چندین کنسانتره وجود دارد که برای استفاده در هر مکانی طراحی شده اند. این کنسانتره های قابل حمل به اندازه کافی کوچک هستند که می توانند در طول روز با شما حمل کنند. علاوه بر این ، به دلیل ماندگاری بالای باتری آنها ، دیگر نیازی به متوقف کردن شارژ آنها نخواهید بود. شما می توانید صبر کنید تا آنها را شارژ کنید تا عصر به خانه بیایید. و اگر هنگام شارژ دستگاه خود به اکسیژن احتیاج دارید ، می توانید همزمان از آن استفاده کرده و آن را شارژ کنید.

نوع دستگاه اکسیژن که خریداری می کنید به نیازهای خاص شما بستگی دارد. وقتی فهمید کدام یک برای شما مناسب است ، ممکن است از برچسب قیمت دستگاههای جدید اکسیژن غافلگیر شوید. در حالی که ماشینهای خانگی کمتر از دستگاههای قابل حمل هزینه دارند ، ماشینهای خانگی هنوز ارزان نیستند. موقعیت اکسیژن ساز اگر نگران توانایی تهیه یک دستگاه اکسیژن هستید ، یکی از گزینه های مورد نظر خرید یک دستگاه استفاده شده است. در حالی که یک وسیله با کیفیت استفاده می کند و به عنوان یک دستگاه جدید کار می کند ، تقریباً هزینه ای نیز برای شما به همراه نخواهد داشت. می خواهید آزادی خود را فدا کنید ، می توانید با استفاده از یک دستگاه اکسیژن قابل حمل ، بیشترین استفاده را از زندگی خود داشته باشید.

نظر شما چیست ؟