دستگاه اکسیژن ساز جیبی

دستگاه اکسیژن ساز جیبی

باتری Respironics Evergo

در این سیستم نقص های زیادی وجود دارد و من واقعاً هیچ مثبتی در مورد نحوه انجام این کار نمی بینم (من بیش از 10 سال است که در این صنعت بوده ام) به جز اینکه فروشنده کوچک “مادر و پاپ” بیشتر از همه زمان واقعاً به بیمار اهمیت می دهد و آنچه را که صحیح است انجام خواهد داد تا مطمئن شویم بیمار آنچه را می خواهد دریافت کند و دقیقاً آنچه را که دستورالعمل می خواهد انجام دهد. خوب برای استفاده این واقعیت است که آنها بی سر و صدا هستند. در گذشته ، بسیاری از غلظت دهنده های اکسیژن خانگی بسیار بلند بودند. این نه تنها مزخرف وقتی مردم سعی در تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی داشتند ، بلکه خوابیدن را نیز دشوار کرده است. این مسئله نه تنها برای شخصی که شبانه روز از دستگاه استفاده می کرد ، بلکه برای همسرشان که در همان تخت خواب بودند صدق می کرد. برای تأمین همیشه اکسیژن مورد نیاز خود می توانید روی هر دو دستگاه حساب کنید. اگر هر چیزی به درستی کار نکند ، توسط یکی از دو چراغ نشانگر به شما اطلاع داده می شود. نور زرد به این معنی است که میزان اکسیژن شما کم است اما هنوز هم قابل قبول است. در صورت بروز مشکل مهمی ، فوراً با یک چراغ قرمز مطلع خواهید شد. Concentrator.jpg_350x350.jpg “width =” 350 “/>

کلید قادر به سفر و هنوز اکسیژن مورد نیاز شما استفاده از یک کنسانتره قابل حمل اکسیژن است. با استفاده از این نوع دستگاه ، لازم نیست نگران گیر شدن در جایی بدون دسترسی به اکسیژن مورد نیاز خود باشید. چه نیاز به استفاده از اکسیژن در تمام طول روز داشته باشید و چه از بعضی اوقات ، یک کنسانتره قابل حمل قادر خواهد بود به اندازه نیاز شما را تأمین کند. نکته جالب در مورد استفاده از کنسانتره این است که نه تنها می توانید از شدت علائم آمفیزم خود کاسته شوید ، بلکه در واقع روزانه بسیار بهتر احساس خواهید شد.

CO2 یک مولکول سخت ، تقریبا بی اثر است. تمرکز انرژی در یک فضا و گرم کردن آن به اندازه کافی برای شکستن پیوندهای مولکولی نیاز به دمای زیادی دارد ، بسیار بیشتر از آن عملی است که با یک کنسانتره اکسیژن خرید خورشیدی تولید شود.

Oxilife Independence- الگوی استقلال Oxilife حالت پالس 1-6 LPM و حالت جریان مداوم 1-3 LPM. وزن آن 14/85 پوند است و در یک خروجی استاندارد یا آداپتور ماشین 12 ولت کار می کند. یک باتری شارژ 3 ساعت جریان پالس یا 1 ساعت جریان مداوم را می دهد. هنوز تأیید FAA برای استفاده از هواپیمایی دریافت نکرده است.

در حالی که اندازه کوچک و گزینه های چندگانه قدرت آن برای جلب علاقه بیشتر مردم در این دستگاه کافی است ، اما تعداد بسیار بیشتری برای ارائه دارد. نه تنها کوچک است بلکه بسیار ساکت است. از آنجا که کمتر از 50 dBA تولید می شود ، می توانید بدون ایجاد مزاحمت از آن استفاده کنید. غلظت اکسیژن موجود در آن از 87٪ تا 93٪ متغیر است. به دلیل کیفیت اکسیژن موجود ، به محض شروع استفاده از این دستگاه ، بهبود در نحوه استفاده از کنسانتره اکسیژن را که احساس می کنید ، متوجه خواهید شد. و به شما آرامش کامل می دهد ، هنگام خرید این دستگاه اکسیژن ساز به شما سه سال ضمانت می دهید.

در طول تحقیق خود در مورد COPD ، شانس یافتن علائم رایج مرتبط با این شرط برای بررسی ، یکی از علائم اصلی وزش باد است. در حالی که طبیعی است که هنگام انجام فعالیتهای شدید مانند چندین مایل ، باد خیس شوید ، طبیعی نیست که هنگام کارهایی مانند تمیز کردن نور در اطراف خانه خود باد کنید. دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی دیگر از نشانه هایی که ممکن است شما به این بیماری مبتلا شوید این است که اگر سرفه دارید که از بین نمی رود. سرفه نه تنها با COPD مداوم است ، بلکه به طور مرتب مخاط ایجاد می کند

نظر شما چیست ؟