درمان ورم به دو صورت انجام میشود

درمان ورم به دو صورت انجام میشود

زیرا باید با تمرینات هوازی چربی اضافه بدن از بین برود و از طرف دیگر با برنامه بدنسازی به فکر فرم دادن به عضلات سینه ای باشد. یعنی اگر بدن کسی به این بیماری مستعد باشد با مصرف داروهای هورمونی بیشتر در معرض این بیماری می باشد. برخی بیماری ها که در بروز ژنیکوماستی تأثیر دارند شامل: بیماری مزمن کبدی، نارسایی کلیه و دیالیز، مصرف ماری جوانا (یا حشیش)، درمان هورمونی سرطان پروستات، پرتودرمانی برای تومورهای بیضه، عوارض جانبی برخی از داروها (مانند کتوکونازول، اسپیرونولاکتون، مترونیدازول، سایمتیدین)، کمبود هورمون مردانه تستوسترون و اختلال در کار کرد تیروئید می شود. ایشان برای کوچک کردن سینه بزرگ در مردان (ژنیکوماستی) از دستگاه ویزر ساخت شرکت سوند سرجیکال امریکا استفاده می کند و برای جلوگیری از عوارض و خطرات بیهوشی عمومی معمولا از بیحسی موضعی و بندرت از داروهای آرامبخش (سدیشن)استفاده می کنددکتر جهانگیر تقی پور با استفاده از محلول تاموسنت سینه را بی حس کرده و سپس از طریق یک سوراخ کوچک سه میلی متری برای هر سینه از دستگاه ویزر شرکت سوند سرجیکال امریکا برای کوچک کردن سینه استفاده می کند.

این کار از نظر دیداری باعث میشود که شما به مدت طولانیتری احساس سیری کنید اما اگر اشتهای زیادی دارید، وعدههای بزرگی از میوه ها و سبزیجات با شاخص گلیسمی پایین نوش جان کنید. برخی از پسران و مردان، در قفسه سینه ی خود بافت چربی زیادی دارند و ممکن است این بافت چربی طوری به نظر برسد که انگار پستان ها بزرگ شدهاند. بزرگ شدن سینه، اگر علت چاقی باشد برخی از پسران و مردان، در قفسه سینه ی خود بافت چربی زیادی دارند و ممکن است این بافت چربی طوری به نظر برسد که انگار پستان ها بزرگ شدهاند. اگر ژنیکوماستی به علت تجمع چربی ها ایجاد شده باشد و همچنین اگر فرآیند رشد سینه ها در فرد کامل شده باشد ، می توان لیپوساکشن را یکی از بهترین راه ها برای رفع مشکل ظاهری سینه و همچنین درمان ژنیکوماستی در نظر گرفت . بزرگ شدن سینه به علت مصرف داروهای بدنسازی همانطور که در ابتدا مطرح شده است، ژنیکوماستی تعریفی از بزرگ شدن سینه در مردان است. همانطور که در ابتدا مطرح شده است، ژنیکوماستی تعریفی از بزرگ شدن سینه در مردان است. بزرگی پستان که شدید و نامتقارن باشد و خود به خود برطرف نشود، ممکن است برای پسر نوجوان بسیار ناراحت کننده باشد.

گاهی اوقات این عارضه به خودی خود از بین میرود و نیازی به درمان خاصی ندارد و گاهی نیز باید به فکر درمان بود. برخی اوقات با قطع مصرف دارویی که به ژنیکوماستی منجر شده است مانند مواد دوپینگ ، مشکل برطرف میشود.در موارد نادری، درمانهای دارویی برای ژنیکوماستی استفاده میشوند، مخصوصا اگر درد و حساسیت وجود داشته باشد. هر چند به ویژه در مردان چاق یا با اضافه وزن ممکن است بدلیل افزایش بافت چربی دراین ناحیه ،بزرگ شدن پستانها مشاهده شود. به طور طبیعی بافت سینه مردان در ابتدای خلقت ساختمانی مشابه با خانم ها دارد. این بیماری در میان بدنسازان بسیار شایع است که در آن غدد شیری موجود در سینه تحت تأثیر هورمون قرار می گیرند و شروع به رشد می کنند.به طور طبیعی بافت سینه مردان در ابتدای خلقت ساختمانی مشابه با خانم ها دارد. هر جراحی تجربه منحصر به فردی دارد و نوع پانسمان نیز به تجربه جراح بستگی دارد.

بعلاوه اکسزیون در مواقع کوچک کردن هاله ، و تغییر نوک سینه به موقعیت طبیعی مردانه لازم خواهد بود . خطرات ایجاد بزرگ شدن سینه های مردانه مربوط به بیماری ها و شرایط خاص (مانند سیروز کبدی) همان عوامل خطری هستند که مستعد آن شرایط هستند. این دلایل باعث میشود که این عمل راحتترین و مطمئنترین روش برای اصلاح دائمی سینههای مردانه بزرگ باشد. این عمل با تزریق مخلوطی از مواد به لایهای از بدن بین پوست و عضلات آغاز میشود. اما ژنیکوماستی هایی که با درد و حساسیت همراه هستند و یا گاهی دیده می شود از نوک پستان ترشحاتی خارج می شود نیاز به درمان دارند. یک توده، تورم یا درد و ناراحتی در بیضههای شما میتواند نشانه ناباروری در مردان باشد. ژنیکوماستی ، پدیدهای است سهل و ممتنع، یعنی هم ساده و طبیعی است (فیزیولوژیک) و نیازی به درمان ندارد و هم میتواند جدی و نشانهای از یک بیماری ژنیکوماستی ارومیه صعبالعلاج باشد.

نظر شما چیست ؟