خرید کوچک ترین ردیاب افراد

خرید کوچک ترین ردیاب افراد

با استفاده از ردیاب مخفی کوچک میتوان تا حد زیادی امنیت سالمندان و کودکان خود را تامین کرد. با استفاده از یک جی پی اس مخفی به راحتی میتوانید خودرو خود را در سریعترین زمان ممکن روی نقشه پیدا کنید. ردیاب شخصی مخفی IR160 در ایران رهیاب در سه نمونه مختلف ارائه می شود که دارای کارایی و کیفیت کاملا مشابه هستند و تفاوت آنها در حجم باتری و میزان ساعات استفاده است. 24 مارهواره در بخش های مختلف فضای زمین در مداری خاص با فاصله حدود ۱۲۰۰۰ مایلی بالای سر ما قرار گرفته است.

این دو مدل محصول دارای کاربری شخصی و خودرو به صورت همزمان هستند و تفاوت های ظاهری و ابعاد نیز دارند. جی پی اس ردیاب، دارای مدل های شارژی مانند ردیاب شخصی کوچک و یا ردیاب آهنربایی نظامی می باشد که بدون نیاز به سیم کشی می توانید به زیر خودروی مظنون متصل کرده و یا داخل کیف فرزندتان قرار دهید و هر لحظه از موقعیت آن ها مطلع شده و امنیت و آرامش را به عزیزانتان هدیه دهید. شما می توانید با خرید ردیاب شخصی و انداختن آن به گردن فرزندتان اجازه دهید فرزندتان بیرون برود و از راه دور مواظب آنها باشید.

قیمت خرید مینی جی پی اس و یا سایر مخصولات مشابه، بر مبنای پارامترهای مختلفی تعیین می شوند؛ به عنوان مثال اندازه آن، وسعت منطقه این که می تواند سیگنال آن را ارسال نماید، برند تولید کننده و … سالمندان ، افراد ناتوان و بیماران مبتلا به آلزایمرعزیزانی هستند که نیازمند مراقبت ، کنترل و مکان یابی دقیق در خارج از منزل بصورت غیر مستقیم و کاملا نا محسوس میباشند ، همیار جی پی اس این امکان را به شما می دهد تا لحظه به لحظه و در هر مکانی در کنار این عزیزان حضور داشته باشید تا رفاه و آسایش را برایشان به ارمغان بیاورید.

امروزه به راحتی میتوان با تبدیل گوشی به جی پی اس دستی هر کسی را مجهز به این فناوری مدرن کرد. خرید و نصب این دستگاههای کوچک و مفید، هر خودرویی را به مدرنترین ابزار امنیتی مجهز جی پی اس شخصی کوچک خواهد کرد. ماهواره های GPS توسط انرژی خورشید تغذیه میشوند آنها مجهز به باطریهای قابل شارژ اتوماتیک برای زمانهای بارندگی یا خورشید گرفتگی می باشند.

نظر شما چیست ؟