خرید و قیمت لوله فولادی گالوانیزه

خرید و قیمت لوله فولادی گالوانیزه

این امر آن را برای کاربردهای دریایی و حمل و نقل آب سرد و گرم به طور یکسان ایده آل میکند. یکی از سوالات مهمی که در هنگام خرید برای مشتریان لوله های گالوانیزه مطرح می شود تفاوت گالوانیزه سرد و گرم در لوله ها است. توجه نمایید که زانوی گالوانیزه در سایز های ریز همچون سایز 1/2 اینچ و 3/4 اینچ برای اتمام لوله کشی گالوانیزه و اتصال نمودن انواع شیر پیسوار در زیر سینک آشپزخانه و زیر سینک روشویی نیز استفاده لوله گالوانیزه درزدار میگردد . 4آیا لوله گالوانیزه برای هر کاری مناسب است ؟ یکی دیگر از موارد استفاده از لوله گالوانیزه انتقال آب و گاز در گلخانه ها و یا زمین های کشاورزی است. مانند اکثر تصمیمات در زمینه تولید ، هر دوی این گزینه ها در درجه اول از نظر هزینه ارزیابی می شوند. در نظر داشته باشید که باید محل اتصال دودکش به وسایل گازسوز را بررسی نمایید و از استحکام و ثابت آنها مطمئن باشید. هنگامی که اختراع شد، این نوع لوله جایگزینی لولههای سرب برای خطوط آبرسانی بود. لولههای گالوانیزه لولههای فولادی هستند که برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی در پوشش محافظ روی، فرو رفتهاند.

لوله هایی که در سیستم آبرسانی و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد به شرح ذیل می باشد . در هنگام خرید لوله گالوانیزه توجه داشته باشید که از اتصال لوله های گالوانیزه به روش جوشکاری باید پرهیز نمود زیرا بر اثر حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه (آلیاژ روی) دود غلیظ و سفیدی تولید می شود که محیط کار را آلوده می نماید و تنفس آن ایجاد مسمومیت کرده و موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی لوله گالوانیزه درزدار می شود. پس با توجه به توضیحاتی که در این زمینه داده شده قیمت روز لوله گالوانیزه در پاسی از روزهای سال متغییر است، اما فراموش نکنید که مهمترین عاملی که در قیمت این محصول تاثیر گذار است ماده اولیه ای می باشد که در ساخت آن بکار برده می شود. همچنین در بازار این لوله ها را بر اساس نمره می شناسند . بر اساس نوع لوله مورد استفاده در این فرآیند، لوله های گالوانیزه به دو دسته بندی کلی لوله های گالوانیزه فولادی و لوله های گالوانیزه آهنی تقسیم می شوند.

لوله های گالوانیزه خود به دو دسته تقسیم می شوند : لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه این دو نوع در بازار به لوله های آهنی سفید معروفند و عموماً بین این دو فرقی گذاشته نمی شود ،در صورتیکه لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی آن سبک تر و براق تر هستند . لوله های گالوانیزه به دو دسته لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه که به لوله آهنی سفید نیز معروف هستند تقسیم میشوند و روش تولید هرکدام نیز مختلف است. فروش اتصالات گالوانیزه مک به صورت دنده ای وبه دوصورت ( اتصالات گالوانیزه سفید واتصالات گالوانیزه سیاه) تولید و درصنایع آب، گاز، بخار، هوا وصنایع مختلف مورداستفاده قرارمیگیرد .روش ساخت اتصالات گالوانیزه به دو صورت (گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد) صورت میپذیرد. این شرکت لوله های پایه، لوله های دقیق و فوق دقیق مورد نیاز برای صنایع مختلف را به صورت درز مخفی تولید می کند. بعد از تولید لوله گالوانیزه فولادی ، برای مقاوم کردن این لوله در برابر زنگ زدگی ، پوسیدگی و خوردگی ، و همچنین محافظت در برابر اسیدها ، لوله ها را در یک وان حاوی فلز روی قرار می دهند. علاوه بر این بدلیل مناسب بودن قیمت لوله گالوانیزه در ساختمان سازی استفاده های فراوانی از آن می شود.

هدف اصلی استفاده از لوله سیاه فولادی، انتقال پروپان یا گاز طبیعی به داخل منازل مسکونی و ساختمانهای تجاری میباشد از آنجایی که این لوله بدون هیچ درزی تولید میشود حمل گاز توسط آنها راحتتر میباشد. لازم به ذکر است که لولههای گالوانیزه را به دو صورت سرد و گرم آبکاری میکنند که در میان لولههای آبکاری گرم عمر بیشتر نسبت به سایر لولهها دارند. هر چند تشخیص این لوله ها چندان کار سختی نبوده و تنها با بررسی چند فاکتور ساده می توان به تفاوت میان آن ها پی برد. ما خانه هایی را دیده ایم که لوله های آب رنگ شده اند ، بنابراین تشخیص آن در نگاه اول دشوار خواهد بود. به دلیل شرایط محیطی که لوله های گالوانیزه در آن قرار می گیرند. در ابتدا که لوله گالوانیزه نصب می شود ، رنگ لوله شبیه نیکل است. با این حال امروزه ما متوجه شدیم که دهه ها قرار گرفتن در معرض آب ، می تواند باعث زنگ زدگی و خوردگی داخل لوله شود.

نظر شما چیست ؟