خرید در دبی

خرید در دبی

[ad_1]

دبی شهری است که مشهور است به عنوان یک خرید hotspot. همه چیز به راحتی در دسترس در اینجا.

این پورت با پایین واردات از این رو بسیاری از مارک اقلام در دسترس هستند در اینجا با قیمت پایین تر از دیگر کشورها است. این است که دقیقا به همین دلیل دبی است که به عنوان یک 'خریداران's بهشت'

مراکز خرید در دبی

وجود دارد که نزدیک به پنجاه مراکز خرید در دبی است. همه از این مراکز تشکیل شده از بالا پایان پوشاک, بوتیک, الکترونیکی, لوازم, طلا و جواهر, فرش, عطر, صنایع دستی و خیلی بیشتر. جدا از مغازه ها و مراکز خرید نیز در خانه و رستوران ها و مناطق بازی برای کودکان, سینما, سالن ها و دیگر سرگرمی عناصر. کلاس اول خدمات نیز ارائه شده در تمام فروشگاه ها.

برخی از معروف مراکز خرید در دبی می باشد:
o ابن Battutta بازار

o مرکز خرید امارات

o Wafy بازار

o Lamcy Plaza

o Mazaya مرکز

o Dierah شهر

o Al ملا پلازا

o Al بوستان مرکز

o Burjuman Center

o الکرامه مرکز

o لولو ایجاد کرد

Souks در دبی

خرید در دبی خواهد بود نه کامل بدون مراجعه به متفاوت Souks در دبی. Souks در واقع بازار سنتی مکان های که در آن شما می توانید مردم محلی haggling با کسبه خود را تکمیل معاملات روزانه. دبی souks واقع در Deirah و فروش طلا, عطر ادویه جات ترشی جات و ماهی.

Dubai Gold Souk

در میان های مختلف souks در دبی, بازار طلا جذب بسیاری از بازدید کنندگان. یک سفر را از طریق این بازار در Deirah به شما بگویم به همین دلیل دبی است که نام این شهر از طلا. انواع زیادی از طلا و جواهر هر دو طرح های سنتی و مدرن در حال ارائه در مغازه های مختلف وجود دارد. قیمت طلا نسبتا کم در بازار طلا به عنوان قیمت است که به طور عمده بر اساس وزن و نه بر اساس طراحی و ساخت. تخصص از souks در دبی است که خریدار یک فرصت برای چانه زنی برای قیمت. بنابراین در حالی که خرید طلا از بازار طلا به یاد داشته باشید به چوب به قیمت اول. در طول جشنواره خرید دبی بازار طلا است به شدت به بازار عرضه شده و فروش طلا افزایش می یابد گسترده است. حتی اگر شما نمی خواهید برای خرید هر چیزی فقط با مراجعه به بازار طلا است که قطعا ارزش آن است.

ادویه بازار

این بازار به صورت تازه و ادویه جات عربی. عطر و عطر ادویه جات ترشی جات تازه شما را احاطه کرده در ادویه السوق. میخک و هل و دارچین و آجیل و میوه های خشک وارداتی از سراسر خاورمیانه به فروش می رسد در اینجا

عطر السوق

این عطر souks هستند معروف ترین سنتی عربی عطر به نام “عطار”. بر خلاف نور عطر از غرب عطار's تند و بسیار قوی است. انواع مختلف از عطار فروخته شده است در عطر السوق. این عطر السوق نیز به فروش می رساند غربی مارک عطر.

ماهی السوق

ماهی السوق در دبی شلوغ ترین در ساعات صبح و اواخر شب به عنوان به خوبی.
ماهیگیران محلی را بارهای از ماهی تازه است که پس از آن به فروش می رسد در یک معامله بازار.

بهترین خرید در دبی

الکترونیک – دبی به عنوان یک مالیات پورت الکترونیک ارزان در دبی. بسیاری از مارک های معروف باید خود را به واحدهای تولیدی در دبی. لپ تاپ و تلویزیون های پلاسما's, تصویری, دوربین, اجاق های مایکروویو و ماشین لباسشویی ارزان در دبی.

طلا – نرخ طلا در دبی, ارزان ترین در سراسر جهان است. به عنوان ذکر شده قبل از
تنوع گسترده است در اینجا. مهم ترین عامل در مورد طلا در دبی با کیفیت است. دبی دارای قوانین سختگیرانه برای اطمینان از صحت طلا به فروش می رسد.

گوشی های موبایل – آخرین مدل گوشی از تمامی مارک های مشهور منتشر می شوند در دبی به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال راه اندازی شد.

فرش و قالیچه-اعراب از سوریه, ایران و مصر فروش با کیفیت بالا, تابلو فرش در دبی.

فروشگاه زمانبندی:

خرید ساعت در دبی از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر و پس از آن دوباره از 4 در شب تا نیمه شب. بسیاری از سوپر مارکت ها باز بماند تمام طول روز از شنبه تا پنج شنبه. همه مغازه ها, نزدیک برای نماز جمعه از 11.30 صبح تا 1.30 بعد از ظهر. مراکز خرید باز هستند به طور کلی در شب جمعه تا اواخر.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟