خانه معماری – طراحی داخلی

خانه معماری – طراحی داخلی

[ad_1]

Albina Nazimova دکوراتور داخلی و ایلیا Piganov هنرمند را مورد تاخت و تاز “جنش الاقداس” با مصونیت از مجازات. این جایی است که شما نمی توانید فقط قدم زدن به خارج خیابان (در هر جهت). وجود دارد هیچ نشانه چیزی است که به خصوص پیشرفته socialites ممکن است به عنوان فوق العاده مرسوم ، جو است که هنوز درست و آرام و عاری از شور و بی سر و صدا مانند باشگاه. اعضای اتحادیه معماران (که این ساختمان است) همچنان به نظر می رسد در اینجا – حداقل یک بار در ماه زمانی که آنها می آیند به پرداخت حق عضویت خود را. رستوران خانه معماران در Granatny pereulok است از زمان اتحاد جماهیر شوروی شناخته شده برای مخلوط آن از انحصار و دموکراتیک تحمل مانند تمام رستوران ها در خلاق اتحادیه اتفاقا.

زمانی که تصمیم گرفته شد برای بازسازی آن طراحان مواجه شد با دو مشکل. اولین نیرویی بود که از سنت است که تشویق مردم به توجه به این به عنوان یک نوع از باشگاه های خصوصی عمدتا برای معماران و دوستان خود را. دوم شد و فضا را بدون ابهام و ساختار سفت و سخت. این سنت تا به حال به نگهداری در برخی از راه; معماری به سمت چپ دست نخورده. از ابتدا تصمیم بر آن شد که بزرگ “اصلی” اتاق های قدرتمند شبه عتیقه ستون تقسیم دومی از کوچک “side-کلیساهای کوچک” و کافه های کوچک ” در “راهرو” حفظ می شود. اما آن را دشوار است به این باور است که یک فضای داخلی ساخته شده در سال 1970 در یک یادآور سبک تر از شوروی سابق و کشورهای بالتیک از مسکو — بیشتر از Jurmala از پلنگا – یک مردانه به طور طبیعی تهاجمی داخلی می تواند بسیار تبدیل شده است. و تبدیل بدون دخالت یک معمار حرفه ای. خروج از معماری دست نخورده داخلی-دکوراتور Albina Nazimova ساخته شده است که این رستوران بیشتر “زنانه” نرم تر و پیچیده تر است.

یک اشاره از پژمرده چند قطره از bourgeoiserie ضعف نوستالژی برای از میان رفت امپراتوری بزرگ. موجود نوعی شراب رقیق شده با خاکستری; این ultramarine رقیق شده با رنگ خاکستری و سبز و همچنین رقیق شده با خاکستری. نتیجه این است که ظریف و رنگ پریدگی به عنوان اگر همه چیز بودند تحت پوشش با یک لایه از موزه گرد و غبار – که غیر متخصصان توصیه نیست به لمس است. Albina Nazimova می گوید او می خواست “اصلی پالت و احساسی رنگ برای استخراج از چه ایلیا Piganov انجام شد”. این رستوران دارای ده پانل توسط این به خوبی شناخته شده مسکو هنرمند. همه در حال عکس-کلاژ متوجه شدم از طریق روش پیچیده است که Piganov خود را اختراع کرد. این آثار متناسب با منظمی به مشکل فضا. Piganov اشیاء هستند از یک سو و پیچیده و دقیق و پر زحمت ساخته شده است.

می تواند یکی از زل زل نگاه کردن در آنها را برای همیشه به عنوان با فارسی مینیاتور یا فوق العاده الگو تصویر زمینه در یک شب بی خوابی. از سوی دیگر آنها ساده هستند و به راحتی محو در پس زمینه هنگامی که مردم مایل به تمرکز بر روی چیز دیگری – کیفیت مهم در هنر است که به توان در یک فضای عمومی است. نه تنها رنگ بلکه مبلمان و روشنایی موفق هستند. رستوران مهره و میز و مبل ها و صندلی های خریداری شده در چین (پس از مصرف اروپا توسط طوفان ایده سفارش طراحی مبلمان از مشرق زمین ساخته شده است تاخت و تاز به روسیه بیش از حد) تمام قدرت روشن توسط طراح چراغ. اینگو Maurer کلاسیک لوستر (که تبدیل به استاد کارت تلفن) عهده خوبی با سقف بلند. Chellini استاندارد لامپ همین کار را برای طول و عرض اتاق.

Granatny pereulok, 7, خانه معماران

[ad_2]

نظر شما چیست ؟