جلوگیری از عدس زمانی که شما در رژیم غذایی کاندیدا – خواندن دلیل در اینجا

جلوگیری از عدس زمانی که شما در رژیم غذایی کاندیدا – خواندن دلیل در اینجا

[ad_1]

بسیاری از مردم عشق عدس, من می دانم که. اما چیزی که آنها نمی دانند این است عدس باعث مشکل خواهد شد و درد برای کسانی که هم کاندیدا یا عفونت قارچی است. در این مقاله من به شما نشان می دهد یک مورد از یک زن که تا به چیزی برای انجام با عدس. او احساس بهتر و رفت برای ناهار برای اولین بار در 3-4 هفته است. او خوردند چند mouthfuls از برنج سفید و برخی از سبزیجات در سس قهوه ای. او احساس خوب پس از آن.

برای شام او بیرون رفت و دوباره و خوردند عدس برخی از سیب زمینی و اسفناج, غذا در یک رستوران هندی. او خوردند بیش از حد–و یا چیزی! او از خواب بیدار شد با sniffles و درد شکم. حتی اگر او هیجان زده بود با این کار او واقعا خوشحال است که او به اندازه کافی حساس به می دانم که زمانی که غذا خوب نیست برای من. به تازگی او فوری در واکنش به برخی مواد غذایی که او می خواهد برای جلوگیری از یک ماه یا بیشتر قبل از خوردن دوباره.

به نظر من عدس می تواند مشکل خود را. آنها اجتناب شود در رژیم غذایی کاندیدا تا مراحل بعد زمانی که شما بیشتر شفا. یکی از دلایل این است که آنها سرشار از اسید اگزالیک و دیگر وجود دارد گوارشی, دلایل بیش از حد.

من می دانم که بسیاری از مردم عشق عدس, اما شما باید به آنها را برای یک بیت اگر چه شما احتمالا آنها را خورده قبل و نه تا به حال یک واکنش است. و یا ممکن است در واقع شما احساس واقعا خوب زمانی که شما خوردند *فقط* عدس و برخی از papads (ساخته شده از عدس). شاید تا به حال با مخلوط کردن انواع بسیاری از مواد غذایی است.

وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که در مورد لوبیا. این کتاب من را بخوانید که من شده اند با ‘دیوانه’ در تلاش برای پیدا کردن تمام شب گذشته در مورد این موضوع — می گوید که هنگامی که یک فرد برای اولین بار شروع کاندیدا پاکسازی آنها باید از غذا خوردن لوبیا مگر اینکه آنها جوانه زده اول’ برای اولین بار در در حالی که. پس از آن به دل و روده خود قوی تر می شود و پیشرفت آنها را در پاکسازی آنها می توانید آنها را به عقب. اما در عدس کتاب می گوید بدون اضافه کردن به عقب و به ترک آنها را به طور دائم.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟