جایی که دبی واقع شده است ؟

جایی که دبی واقع شده است ؟

[ad_1]

دبی یکی از هفت امارت کشور امارات متحده عربی است که در خلیج فارس. دبی واقع شده است در شمال شرقی سواحل امارات متحده عربی در 25.2697° N 55.3095° E در جهان است. دبی با مساحت 4,114 km2 است و 16m بالاتر از ميانگين سطح دریا است.

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است, خاورمیانه, فدراسیون, هفت کشور واقع در جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در جنوب غربی آسیا و در خلیج فارس هم مرز عمان و عربستان سعودی است.

دبی ارائه می دهد چیزی برای هر بازدید کننده با توجه به تنوع جاذبه های آن .گردشگری است که بخش مهمی از دبی اقتصاد است. یک شهر تمیز و امن خیابان و عالی سیستم حمل و نقل. لیست دبی جاذبه شامل مایل معصوم سواحل زیبا و کاملا عجیب و غریب عرب,میراث, الهام بخش عظمت صحرا پر جنب و جوش بین المللی, میله, رستوران ها و کاباره ها – یک بازدید کننده به دبی تضمین یک تجربه باور نکردنی است.

مراحل گرفتن ویزا برای ورود به امارات متحده عربی نسبتا ساده و بدون هیچ زحمتی رایگان و اگر تمام اسناد در پس از آن ویزا صادر شده است ظرف مدت 72 ساعت. در موارد فوری ویزا نیز صادر شده و در عرض یک روز.وزارت داخله دبی تابعیت و اقامت گروه (DNRD) تنها قدرت اداری مسئول صدور ویزا برای اتباع خارجی که مایل به بازدید از این کشور

دبی دارای یک فرهنگی جمعیت حدود 4 میلیون با 25% محلی Emratis و تعادل مهاجران از بیش از 150 کشور متشکل از دید ایرانیان فیلیپین, پاکستانی و غیره. عربی زبان ملی است اما زبان انگلیسی است که اغلب مورد استفاده برای اهداف کسب و کار.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟