جاهایی برای خوردن غذا در تهران

جاهایی برای خوردن غذا در تهران

[ad_1]

محبوب موضوع بحث میان دوستان من بر اساس اطراف این تفکر وجود دارد که مکان های خاص در تهران است که باید بازدید. داشتن بازدید همه این مکان ها است که تقریبا مانند یک نشان افتخار.

برای مدتی در حال حاضر من سعی کردم به کامپایل یک لیست از این مکان و جای تعجب نیست که در بر داشت که آن را به یک لیست بزرگ و نه. بنابراین در اینجا یک لیست از 19 مکان هایی که برای یک دلیل و یا یکی دیگر از نمایندگی ناب تهران تجربه غذا خوردن. من متوقف در 19 چون من مطمئن هستم که بسیاری از پیشنهادات برای تعداد 20! لیست به ترتیب حروف الفبا:

1. اکبر مشتی

منشا و منبع ملی ایران بستنی موضوع را به بحث است. زعفران و گلاب با طعم بستنی برای اولین بار خدمت در خیابان ری (جنوب تهران) در یک مغازه که هنوز هم عامل. اما اکبر مشتی می توان در شهرداری بین خیابان تجریش و قدس مربع. و این در واقع یک اصل درست.

2. بهار کباب

در پایان Bahar Street, فقط قبل از تقاطع بهار-e-شیراز خیابان مسلما یکی از تهران بهترین منابع خرد (Koubideh) کباب. آن زیبا نیست اما ترکیبی از داغ کباب و نان تازه از خاک رس فر باعث می شود برای یک وعده غذایی خوشمزه.

3. کافه نادری

به عنوان یکی از تهران نمادین ترین رستوران/کافه کافه نادری احترام است برای آن “Chateaubriand” استیک و البته انتخاب خود را از قهوه. پس از مشهور بودن قطع از تهران literati کافه نادری است که واقع در خیابان جمهوری نزدیک فردوسی تقاطع در حال حاضر بیشتر استفاده می شود برای خدمت به گردشگران و دیپلمات.

4. Estakhr ونک

این روش ساده و کارآمد رستوران مشهور است برای آن بهار جوجه کباب. وجود دارد به نظر نمی رسد به هیچ چیز پیچیده در مورد آن, اما به نوعی آنها را مدیریت را بهتر و جوجه کباب از هر جای دیگری در تهران.

5. Feraidoon ساندویچ

این محبوب در فروشگاه ساندویچ معمولا بسیار unflattering نام (که باید بلا استفاده باقی می ماند در اینجا). آنها در خدمت یک مجموعه معمولی از گرم و سرد از جمله ساندویچ مرغ, استیک و زبان. آن است که به خصوص برای آن معروف بزرگ برش سیب زمینی سرخ کرده که فوق العاده هستند. مغازه واقع در پایین Eshgyar خیابان (نام دیگر نیلوفر) در نزدیکی خیابان خرمشهر است و فورا قابل تشخیص از ارزش ها و لوحه.

6. Dizisara (ایرانشهر)

اعتقاد بر این توسط بسیاری از مردم به بهترین مکان در تهران برای سنتی آبگوشت (گوشت خورشتی) این رستوران یک محل که در آن مردم از تمام جنبه های زندگی گرد هم می آیند برای یک وعده غذای دلچسب در تنظیمات سنتی. این سرویس در ligtht سرعت در جهت مقابله با ثابت صف مشتریان خارج است. به خصوص جذاب برای بازدید از محل به صورت غیر ایرانیان. Dizisara واقع در خیابان آذرشهر بین خیابان ایرانشهر و قرنی و خیابان است.

7. Dizi در میدان تختی

هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چه این مکان نامیده می شود و هیچ کس را اذیت بپرسید. همه شما باید بگویم این است که “Dizi در تختی مربع” و آن را روشن می شود. این رستوران در عمل تنها برای چند ساعت در طول ناهار. قبل از ناهار dizi است که هنوز هم پخت و پز و حدود 2.00 pm آنها به فروش می رسد. تقاضای فوق العاده ای است, بنابراین شما باید برای رفتن زود است. محل دقیق این است که در Vatani خیابان زیر یک فروشنده ماشین.

8. یوسف ساندویچ

این آشپزخانه کوچک در این مغازه کوچک (واقع در همان خیابان به عنوان Feraidoon) موفق به خدمت به یک جای تعجب تعداد زیادی از ساندویچ در یک روز. این سالاد الویه ساندویچ یکی از مورد علاقه های من در تهران هر چند یوسف نیز بسیار معروف آن سرد-کاهش ساندویچ. آیا می شود جای تعجب نیست اگر مرد پیش از شما در صف سفارشات 30 ساندویچ. کسانی که در حال معمولی یوسف مشتریان.

9. Khoshbin

این یک رستوران اگر چه شما نمی دانید که در آن از تعداد زیادی از مردم کهنه داخل. Khoshbin است که واقع در خیابان سعدی فقط گذشته را دریافت کردند و خیابان است که معمولا به عنوان حسن رشتی. در بسیاری از بازدیدکننده داشته است من هرگز ملاقات حسن و واقعا نمی دانم اگر او در همه وجود دارد اما اصالت رشتی مواد غذایی است که فراتر از شک. سعی کنید شور ماهی تخم مرغ و گردو برای استارت و سپس سفارش هر چیز دیگری در منو است. آن است که خوب است.

10. خسروی

برخی از مواد غذایی در این لیست هستند و نه ناسالم و نه برای همه سلیقه. خسروی در خدمت یک ایرانی اقتباس از عمیق سرخ شده روسی Pirozhki ارائه می دهد و آنها را با انواع قیمه مانند شیرین, سیب زمینی و گوشت است. آن است که واقع در خیابان جمهوری فقط قبل از تقاطع حافظ. اگر شما وجود دارد گرفتن یک تاکسی به دلیل جدا از ضرب و شتم ترافیک شما می خواهید به پیاده کردن آن خوشمزه کالری است.

11. موبی دیک

بسیاری از ما شنیده و فوق العاده اعیاد پدر و مادر ما مصرف در موبی دیک که امروز غذا به توده ها در یک “سلف سرویس” فرمت. این سیستم مانند یک مدرسه و سالن غذا. شما را با شتاب و سینی و راه رفتن در امتداد یک بوفه قرار دادن سفارش خود را از سرور های پشت پیشخوان. انتخاب شامل انواع زیادی از تازه پخته شده ایرانی و غذاهای بین المللی با قیمت مناسب. اکثر مردم وجود دارد برای معروف موبی دیک Lgkern-کباب. رستوران واقع در خیابان قرنی.

12. Moslem

به عنوان یکی از بسیاری از رستوران ها در بازار بزرگ, Moslem واقع در میدان در ورودی بازار. زودتر این است که پای خود را در داخل مجموعه و شما shepherded طبقه بالا را در یک خط شما گرفتن یک سینی شما می توانید نوشیدنی خود را, شما می توانید خود را از طرف شما سفارش مواد غذایی خود را که دست به شما در عرض چند دقیقه.

13. نایب (وزرا)

در میان دوستداران مواد غذایی تهران آن تقریبا یک گناه برای بازدید کرده اند, پیر نایب وزرا در خیابان و هنگامی که شما طعم فیله کباب (برگ) شما را در درک که چرا این شاخه از نایب چنین قوی زیر است.

14. رضا Loghme

آن را تعجب آور نیست که چگونه بسیاری از مردم که می دانند از رضا Loghme نیست و در واقع آن را سعی کردم. این ساندویچ فروشگاه تنها در خدمت یکی از آیتم های اصلی شناخته شده به عنوان Loghme که سرخ شده گوشت چرخ شده پیچیده شده در نازک لواش flatbread. آن را یکی از ارزان ترین وعده های غذایی در شهر و این است که احتمالا منعکس شده در کیفیت گوشت. اما طعم و مزه گوشت آبدار تساوی بنابراین بسیاری از مردم به 30th خیابان سی تیر که آن را به یک مبارزه واقعی را به محل سفارش خود را.

15. Reyhoon

نام این گیاه که به همراه همه آن غذاهای Reyhoon ارائه می دهد انواع کباب است که تنها در خدمت با نان تازه پخته شده. هر چند قیمت ها کم نیست تقریبا هر آیتم در منو کاملا پخته شود. شروع با خرد کباب و سپس کار راه خود را از پایین منو.

16. سهند

برخی از مردم با آن آشنا نیست سهند حتی اگر آن را تا به شهرت بسیار قوی برای خدمت یکی از بهترین Lgkern-کباب در شهر است. منوی خود را یادآور رستوران در تبریز و شامل برخی از گزینه های جالب از مرغ یا کباب بره. منحصر به فرد آنها همچنین پخت های کوچک خود را به اندازه Sangak bread. سهند واقع شده است و در مفتح شمالی خیابان قبل از تقاطع مطهری.

17. سید مهدی

این نیمه شب پاتوق معروف برای سه چیز سنتی, بستنی داغ آش و باعث ترافیک سنگین ترافیک در امتداد خیابان ولی عصر و خیابان است. سید مهدی است که در واقع دو مغازه در کنار یکدیگر یک وعده بستنی و Faloudeh (سرد فرنگی) دیگر به فروشگاه در خدمت داغ براث (Aash) و فرنی گندم (حلیم). آنها فقط پس از نیمه شب و باز تنها چهار ساعت بعد. شما می توانید پیدا کردن سید مهدی به عنوان شما سر در جنوب از میدان تجریش در امتداد خیابان ولی عصر و خیابان است.

18. شاندیز

این رستوران همه چیز در مورد لغو احکام صادره ی گوشت بره. البته آنها خدمت تمام انواع کباب, اما تقریبا همه می رود وجود دارد برای معروف خود را لغو احکام صادره ی گوشت بره خوابانده شده و کبابی سنتی شاندیز/مشهد راه است. بسیار کمی وجود دارد مکان خدمت گوشت با این کیفیت در تهران. من شخصا دیده کسی مصرف 3.5 سیخ کباب (که 18 لغو احکام صادره ی گوشت بره) در یک نشسته است.

19. یگانه

پله به یگانه است و مانند پله به عقب در زمان از آنجا که آنها در خدمت همان سبک و ساندویچ که محبوب بودند طی روزهای دوران کودکی ما. آیا شما می خواهید ساندویچ مغز یا گرم سوسیس بندری, شما می توانید مطمئن باشید که آن رفتن به سنگین و چرب و خوشمزه منحصر به فرد.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟