جاذبه های گردشگری در کویت

جاذبه های گردشگری در کویت

[ad_1]

کویت یک ملت مدرن با یک تاریخ غنی. واقع در شبه جزیره عربستان بین عربستان سعودی و عراق با آن ساحل در خلیج فارس آن را به یک فرهنگ را تحت تاثیر قرار مردم عربستان مرتفع Mesopotamia یونان باستان و معامله گران همراه ادویه دنباله. مدرن و روز کویت نفت ثروتمند شهرنشین امارات. بر اساس اطراف پایتخت از شهر کویت این بالندگی پس از کشف منابع طبیعی در دهه 1930 ، با یک جهان وطنی ترکیبی از قدیم و جدید, کویت ممکن است مقصد که شما've دنبال شده است که برای تعطیلات منحصر به فرد تجربه و یا حتی به حل و فصل کردن. قطعا وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و انجام است.

با توجه به گسترده خود در خلیج فارس خط ساحلی کویت ارائه می دهد بسیاری از فعالیت های در یا در اطراف آب. غواصی مروارید بود که قبلا مهم صنعت در دولت قبل از کشف نفت است. ترین غواصی در حال حاضر رخ می دهد در طول غواصی مروارید جشنواره است که در آن کویتی دوباره تصویب سنتی خود را غواصی روش قبل از گرد کردن جشنواره با آهنگ و رقص. اگر شما می خواهید برای دریافت در زیر آب خود را, کویت,'s صخره های مرجانی و جزایر ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت ها برای غواصی و تجربه زیر آب زندگی دریایی دست اول.

اگر شما'd به جای ماندن در بالای آب های خلیج فارس دریا در سواحل کویت نیز ارائه شرایط ایده آل برای مسافرت با قایق تفریحی با آب های آرام و ملایم نسیم. برای کسانی که بازدید از باشگاه قایق بادبانی در Salmiya ارائه می دهد فراوان مهار. متناوبا, شما می توانید سفر با قایق به تجربه آرامش امارت's انگشت شماری از جزایر و پیدا کردن یک نقطه آرام برای سریع شنا. این سفر نیز ممکن است ارائه فرصت به فشار در برخی از ماهیگیری است که می't بود از دست رفته است. آبهای اطراف کویت شامل فوق العاده متنوع ماهی سهام اعم از کوسه و پوماهی به تن. اگر شما're برنامه ریزی یک فعالیت در یک گروه کوچک شما حتی ممکن است ترجیح می دهند به استخدام قایق خود را و به دست آوردن کنترل کامل بر خود گشت.

برای کسانی که به دنبال مطلب بالا اقدام و سپس فعالیت وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های دیگر برای تفریح در آب از جمله اسکی روی آب, جت اسکی و موج (اگر چه شما ممکن است برای خرید تجهیزات خود را). در غیر این صورت چرا استراحت در یکی از, کویت,'s بسیاری از سواحل خیره کننده شاید Messilah ساحل, Oqialah ساحل دریا و یا ساحل در منطقة الشعب

کویت یک محل بزرگ برای در حالی که دور ساعت خود را خرید آیا شما پس از پیشرو بین المللی مارک های لباس و یا ماهی تازه. راههای مرکز خرید در شهر کویت است که دولت's بزرگترین و اگر شما طلب جدی برخی از خرید شما به راحتی می توانید صرف یک یا دو روز در فروشگاه های بین المللی با مقدار زیادی از رستوران ها و سینماها برای نگه داشتن شما را تغذیه و سرگرم در میان است. به صورت های مختلف تجربه خرید یک خنک قدم زدن از طریق تفرجگاهها از السوق شرق و محله بازار ماهی در اسکله در Safat. معماری سنتی در ایجاد یک منحصر به فرد پس زمینه به عنوان شما مغازه در بسیاری از مورد علاقه خود را رسانه ها. هنگامی که شما're آماده برای یک گودال توقف آن محل ایده آل لذت بردن از ناهار مشرف به آب در یکی از آن بسیاری از کافه ها و رستوران ها شاید نمونه کویت,'s سنتی غذاهای دریایی و ادویه حاوی ظروف. جاذبه اصلی السوق شرق باید آن نمونه نادر از عملکرد آب clock – نمی شود از دست رفته.

برای به دست آوردن درک بهتر از کویت,'s میراث و فرهنگ خود را از مقصد اصلی باید کویت,'s موزه ملی. ورودی رایگان است و آن این است که تا بحال بهترین محل برای یادگیری در مورد تاریخچه کویت و مردم آن با دادن بینش به موضوعاتی مانند غواصی مروارید و تجارت ادویه. خاص برجسته شامل غنی اکتشافات باستان شناسی در جزیره Failaka (پس از حل و فصل توسط یونانیان باستان) به مجموعه گسترده ای از هنر اسلامی و افلاک.

علمی مرکز از سوی دیگر ترکیبی از بزرگترین آکواریوم را در خاورمیانه یک مرکز برای کودکان به آزمایش با علم خود و یک IMAX تئاتر نمایش فیلم های آموزشی. آکواریوم خانه های طیف متنوعی از جانوران دریایی از کوسه ها به سمورهای آبی به پنگوئن. تماشای کوسه تغذیه در شب و یا نزدیک شدن به برخی از بومی دریای خلیج فارس زندگی است. علاوه بر این شما می توانید ببینید کویت باغ وحش در Omarrya برای دیدن انواع حیوانات بزرگ و کوچک است.

با توجه به آن تغییر اقتصادی و اقبال, کویت به ترکیبی از قدیم و جدید معماری اسلامی. یک سایت است که باید در هر بازدید کننده's کویت,'s بزرگترین, مسجد, مسجد جامع. این ساختمان پوشش داده شده با دکوراسیون زیبا و می تواند بازدید توسط همه ادیان (به عنوان طولانی به عنوان شما را به رعایت حجاب). با این حال, اگر شما به دنبال برای نمایش پس چرا سر به یاد کویت برج در شرق منطقه از شهر کویت. وجود دارد سه برج است که تبدیل به یک نماد از ملت و مقاومت آن در طول درگیری های اخیر. یک برج دوار عرشه مشاهده در ارتفاع 123 متر به شما نمایش 360 درجه از شهر کویت و فراتر از آن. و در صورتی که's کافی نیست, نگه داشتن یک چشم را برای 372 متر بالا برج آزادی یکی از بلندترین ارتباطات برج در جهان است.

اما برای عمل بیشتر مبتنی بر سرگرم کننده برای سرگرم کردن کودکان کویت دارای تعداد زیادی پارک های تفریحی از جمله بزرگترین سرگرمی, شهر Al-دوحه با آن مجموعهای از سواری و بازی های آرکید در کنار باغ ها و بی سر و صدا تر قایقرانی دریاچه ها. علاوه بر این کودکان ممکن است لذت بردن از سواری آب از Messilah آب روستا و پارک آبی (در کنار برج های کویت) و یا یخ و اسکیت سواری rinks در منطقة الشعب اوقات فراغت پارک.

با چیزهای زیادی برای نگه داشتن شما را سرگرم و با کویت مردم بودن تا به طور طبیعی استقبال و مهمان نواز به عنوان میزبان کویت واقعا منحصر به فرد مقصد هر چه دلیل خود را برای بازدید … و اگر شما وسوسه به ماندن چرا که نه نگاهی به کویت لیست اموال.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟