تخم مرغ من

تخم مرغ من

[ad_1]

اساسی ترین غذاهای پروتئین با کیفیت بالا, بدون برچسب به عنوان خوانده شده, gluten-free, اقتصادی, خالص و بدون عارضه است. ساده تخم مرغ. بسیاری از گونه های مختلف ذخیره کردن تخم مرغ برای تولید مثل, اما زمانی که ما فکر می کنیم تخم مرغ, ما فکر می کنیم پرندگان و به طور خاص جوجه. اولین مصرفی تخم مرغ آمد از مرغان خورده طولانی قبل از تاریخ ثبت شده در میان بسیاری از فرهنگ های مختلف. آنها به راحتی جمع آوری شده در هر کجا که پرندگان ساخته شده از لانه خود. در نهایت مرغ اهلی از مرغان بومی در جنوب شرقی آسیا و هند احتمالا قبل از 7500 سال پیش از میلاد.

در کشور هند, وحشی مرغ شد اهلی در حدود 3200 سال قبل از میلاد توسط مصریان و چینی که شروع به دیدن ارزش داشتن تخم مرغ تازه در دسترس روزانه. اروپا بود کمی آهسته تر با تاریخچه نشان می دهد که مرغ نشان داد حدود 600 قبل از میلاد (احتمالا در فرانسه. آنها می خواستند برای شروع ساخت آن محبوب املت بریزید و سس مایونز.) قبل از جوجه وحشی تخم مرغ بلدرچین بودند غالبا خورده اگر یکی بود به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن آنها را در جنگل. این روزها بلدرچین تخم مرغ ظرافت در نظر گرفته و در نظر گرفته نمی شود یک بخشی از بسیاری از کشورهای روزانه آشپزی. هنوز در خاص لذت بردن از تخم مرغ از دیگر مرغان اما آمریکایی ها تمایل به چوب با تخم مرغ. ضمنا تفاوت وجود دارد بین سفید و قهوه ای و تخم مرغ آنها فقط می آیند و از انواع مختلف مرغ. (جای تعجب نیست که فرانسه نمی خواهد خرید سفید تخم مرغ است.آنها در نظر آنها پست تر است.) زرده تخم مرغ و رنگ متفاوت با توجه به مرغ’ رژیم غذایی. آن است که مشترک برای تغذیه مرغهای تخمگذار ذرت و گل گل همیشه بهار برای تولید رنگ زرد طلایی رنگ. (من که تا?)

زمانی که کریستف کلمب مجموعه بادبان برای کشف دنیای جدید وجود دارد نشانه آن است که او تا به حال تخم مرغ در هیئت مدیره. و شما می توانید مطمئن باشید که جوجه های در حال اجرا در اطراف در عرشه هنگامی که فلاور فرود در ماساچوست در 1620. استعمارگران با استفاده از تخم مرغ به عنوان یک ماده اولیه در پخت و پز و پخت و تخم مرغ می تواند جمع آوری روزانه سال دور برای مقدار مورد نیاز مواد غذایی است.

در اواخر 1800s خشک شده تخم مرغ شروع به نظر می رسد به عنوان یک جایگزین مناسب و تا حد زیادی افزایش یافته در طول جنگ جهانی دوم برای تغذیه سربازان در حال حرکت است. برای جلوگیری از ترک خوردگی در طول حمل و نقل کوشا کانادا اختراع کارتن تخم مرغ در سال 1911.شگفت آور چین است که عمده صادر کننده مرغ و تخم مرغ مشکلات ناسازگار بودن در 25 میلیون تن (نه تخم مرغ) در سال است. آمریکا دور دوم تولید نزدیک به 6 میلیون نفر است. مصرف ایالات متحده کاهش یافت و از 404 تخم مرغ برای هر نفر در سال در سال 1945 به 220 در سال 1991. در حال حاضر در ظهور دوباره ما در حال غذا خوردن در حدود 250 سال به ازای هر فرد است.

چند دهه پیش و تخم مرغ رو رپ ادم بیکار و تنبل بودن کلسترول خطر. Fuggedaboutit. وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ. چهل سال از تست به این نتیجه رسیدند که مصرف تخم مرغ کمی و یا بدون تاثیر بر روی یک فرد سلامت قلب با چربی اشباع شده بیشتر احتمال دارد تبه کار در بالا بردن کلسترول سرم. اگر شما هنوز هم نمی متقاعد انتخاب کردن به جای سفیده تخم مرغ فقط با یک زرده تخم مرغ پرتاب در برای اندازه گیری خوبی. سفیده تخم مرغ املت بریزید می تواند بسیار خوشمزه, اضافه کردن برخی از سبزیجات خرد شده و کمی پنیر و شما رو مغذی پروتئین بالا غذا.

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم تخم مرغ است که واقعا شگفت انگیز است. زرده شامل غنی پودینگ ها و موس. شلاق سفیده ایجاد نوعی کیک میوه دار و فرشته غذا کیک. آنها بخشی حیاتی از پخت, صبحانه, ساندویچ پر کردن سس سالاد و حتی whisked به آسیا سرخ شده با برنج و سوپ. با استفاده از آنها بی پایان هستند و آنها فضل هر گوشه و مخفیگاه از ما غذاهای. بنابراین شما تشکر می کنم برای این که اول مرغ. یا اینکه اول تخم مرغ ؟

[ad_2]

نظر شما چیست ؟