تابلو مولتی استایل و قیمت آن

تابلو مولتی استایل و قیمت آن

ورق های مولتی استایل در چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای دارای ویژگی پشت چسب دار و بدون چسب هستند که بسته به نوع محیط می توان از هر کدام استفاده نمود. زیبایی بی نظیر پلکسی گلاس ترانسپارنت می تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند اما این تنها مزیت این ورق ها نیست بلکه پلکسی های ترانسپارنت با ویژگی ها و مزیت های قابل توجه تری می توانند سبب شوند تا بهترین ها را برای خود رقم بزنید.

از متریال های پرمصرف در دکوراسیون داخلی و یا چاپ تابلوهای تبلیغاتی ورق های مولتی استایل رومیزی مولتی استایل است. جنس قاب دنده های کارگاهی میتواند از ورق های نازک چوب ام پی، یا پلاستیک پلکسی گلس و مولتی استایل باشد. به دلیل اینکه ورق مولتی استایل کاربردهای زیادی در حوزه تابلوسازی دارد ، این متریال در تابلوسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شود . این دسته از ورق های پلکسی گلاس در حال حاضر در سراسر دنیا به محبوبیت ویژه ای دست یافته اند.

برخی ممکن است با این پرسش که بیشترین ضخامتی که برای این ورق ها وجود دارد به چه صورت می باشد مواجه گردند که برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم در بازار کنونی بیشترین میزان ضخامت برای ورق های ترانسپارنت معادل با 8.2 میلی متر م باشد البته پلکسی هایی با ضخامت بالاتر نیز وجود دارد اما عمدتا برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و شما به راحتی نمی توانید این نمونه از ورق ها را در سطح بازار پیدا کنید. اگر متریال شما بدون چسب بود می توانید از چسب های مخصوص استفاده کنید. شما می توانید این محصول را در اندازه های مختلفی در سطح بازار تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

چاپ و برش مولتی استایل در چه حوزه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ تنوع طرح و رنگ برای این ورق ها در سطح بازار قابل مشاهده می باشد و شما می توانید برحسب علاقه خود هر کدام را که دوست دارید انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. از ورق های خش دار استفاده می گردد. چراغ ها معمولا در سه رنگ سفید، آبی و قرمز و یا بصورت هفت رنگ و ریموت دار است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مولتی استایل رنگی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر شما چیست ؟