بک لینک چیست و اهمیت آن در سئو – کانون تبلیغاتی بلوط

بک لینک چیست و اهمیت آن در سئو – کانون تبلیغاتی بلوط

اگر بخواهید این فرآیند را به صورت دستی انجام دهید زمان زیادی از شما می گیرد اما در انتهای این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه می توانید سرعت این فرآیند را بالاتر ببرید. می دانم شاید این مسئله عقب ماندگی تلقی شود، اما گوگل می گوید:” نظر ما تغییر نکرده است. پیدایش بکلینک به سال 1996 برمی گردد که لری پیج و سرگئی برین (بنیانگذاران گوگل) تعداد لینک های دریافتی یک وب سایت را به عنوان یکی از فاکتورهای رتبه بندی مطرح کردند و بیشتر تمرکز روی تعداد لینک ها بود.یعنی هر سایتی بکلینک بیشتری داشت ، می توانست رتبه بهتری کسب کند. بسیاری از سایت بک لینک می فروشند یا امکان لینک گرفت را برای تمامی کاربران آزاد گذاشته اند، به همین دلیل لینک های مربوط به سایت هایی که خروجی بالایی دارند برای روبات های گوگل بی اهمیت شمرده می شوند. من سایت خودمو پاپ آپ کردم روی سایت خودم با این تفاوت ک لینک رو از گوگل کپی کردم. در این روش به هیچ عنوان شما با پنالتی گوگل روبرو نخواهید شد در حالی که اگر از روش های گرفتن بک لینک پی بی ان استفاده کنید مطمئنا گوگل در الگوریتم های مختلف خود این روش شما را شناسایی خواهد کرد ، یکی از دلایلی که رپورتاژ ادز خدمات تبلیغ متنی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کند ، احتمال پنالتی شدن از لیست نتایج گوگل است ، چرا که گوگل تبلیغ های متنی و بک لینک متنی را همیشه براحتی شناسایی می کند ، این در حالی است که رپورتاژ آگهی اینگونه نیست و گوگل هیچ گاه این روش را بد نمی داند ، طوری که در الگوریتم های قبلی گوگل ، این موتور جستجو اعلام کرد که سایت های خبری و سایت های پر بازدید می توانند تبلیغات رپورتاژ آگهی و بک لینک داخل رپورتاژ آگهی را می توانند بجای لینک فالو از تگ اسپانسر استفاده کنند.

من امتحان کردم هر چن روز یه بار میام میزنم گوگل چن تاشونو شناخته اینم سایتم میتونین چک کنین . در دنیای امروزه وبسایت ها بک لینک ها از جمله مهترین مباحث در زمینه سئو و بهینه سازی سایت هستند زیرا زمانی که از سایت های دیگر به سایت شما بک لینکی فرستاده میشود گوگل به این لینک بسیار اهمیت میدهد همچنین علاوه بر اهمیت بک لینک ها در زمینه سئو میتواند در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز به مدیران وبسایت ها کمک شایانی کند. در دنیای اینترنت سایت ها رتبه بندی های خاصی دارند یک وبسایت مرجع را در نظر بگیرید که رتبه بالاتری نسبت به بقیه وبسایت ها دارد زمانی که شما از این وبسایت بک لینک با کیفیت دریافت میکنید بک لینک شما از نظر اعتبار و ارزش صد ها برابر بیشتراز بک لینک هایی است که از یک وبسایت معمولی دریافت کرده اید. چندتا از سایت هااز کار افتادند و برخی هم فیلتر شدند . هفته ای یک بار هم تکرار بشه خوبه. خیلی خوبه برای ایندکس شدن مطالب جدید. نکته پنج: خیلی از دوستان اصلا توجه به سئو داخلی نمیکنن و به قولی خوددرمانی یا به قول ما خودسئویی میکنن، خیلی از دوستان تماس گرفتن با ما و نیاز به لینک خارجی دارن، هر چند ما چنین خدماتی نداریم و کلا اختصاصی برای سایتی لینک سازی نمیکنیم و فقط تو پروژه های ۰ تا ۱۰۰ لینک سازی میکنیم ولی وقتی بررسی میکردیم میدیدیم که اون سایت اصلا نیاز به لینک نداره و انقدر سئو داخلی اون سایت مشکل داره که نیاز نیست هنوز بره سراغ لینک سازی.

در واقع ما یکی از باسابقه ترین شرکت های خرید بکلینک PBNدر ایران هستیم و شما می توانید برای خرید رپورتاژ PBN سایت های مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن کسب مشاوره در مورد این پروژه از جزییات بیشتر آن اطلاع یابید. آِا واقعا این ها به صورت بک لینک برای ما ثبت میشوند؟ هر چند وقت یک بار باید این عملیات رو تکرارا کنیم؟ در کل بیشتر وقت شما برای راضی نگه داشتن مخاطبین گرفته میشود. متشکرم که در این عرصه وقت می گذارید. با این حال کار میکنند. سپس با ارسال 10000 لینک به صفحه ویدئوی یوتیوب شما قدرت آن صفحه را بالا میبریم. روش اول فقط برای سایت هایی که متعلق به شماست قابل استفاده است و روش دوم برای بررسی بک لینک های به وب سایت یا صفحه وب دیگر است. این کار را به مدت 1 الی چند ماه انجام داده و وقتی وبلاگ از حالت خامی خارج شد می توانید در بین محتواهای خود مطلب یونیکی را نوشته و آن را با کلمه کلیدی مدنظر خود به صفحه ی مشخص شده در سایت لینک بدهید.

لینک های خراب و شکسته : بسیاری از مواقع امکان دارد ، صفحاتی که لینک آنها را در وب سایت های دیگر قرار داده اید را حذف کرده باشید در این صورت بک لینک آن صفحه شکسته و خراب می شود و اگر کاربری روی آن کلیک کند با ارور 404 رو به رو خواهد شد . اگر شما نمیتوانید توجیهی برای اینکه چرا فلان وبسایت به شما لینک داده پیدا کنید، بهتر است که این لینک را به عنوان یک لینک نامرتبط شناسایی کنید. خیر! همانطور که حدس میزنید، لینکهای ایجاد شده از همان وبسایت ارزش کمتری دارند. بک لینک به لینک های برگشتی یا لینک های ورودی گفته می شود ، بک لینک زمانی ایجاد می شود که یک وب سایت به یک وب سایت دیگر پیوند دهد؛ لینک دادن به یک وب سایت خارجی را بک لینک یا backlink می گویند. سلام سایت برای بک لینک رایگان هست؟

نظر شما چیست ؟