بهترین کاربرد هیلتی چیست ؟

بهترین کاربرد هیلتی چیست ؟

بهترین کاربرد هیلتی چیست ؟

وقتی صحبت از این هیلتی XtremepowerUS می شود، می توان گفت که ساختاری محکم با ساده ترین طراحی دارد. با طراحی شیک خود، می تواند ارگونومی بیشتری و در نتیجه عملکرد بهتری نسبت به سایرین ارائه دهد.

 

این خودرو در شش نوع مختلف، از 2200 وات تا 2800 وات با تغییرات مختلف موجود است. اما همه این ویژگی ها را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید!

 

این ابزار دارای یک موتور قوی برای تسهیل هدف تخریب است. با توان 6 وات، از 5 نوع از 2200 نوع، قدرت کافی برای خاک اره یا سنگربرداری مانند آجر، بلوک یا بتن تولید می کند. یک هیلتی خرد شده

 

موتور را می توان در 120 ولت و 60 هرتز کار کرد. این رتبه بندی برای ایالات متحده عالی است و بنابراین می توانید از آن در هر پریز برق در خانه یا صنعت خود استفاده کنید.

 

1900 پالس در دقیقه بدون بار ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید قدرت کافی برای تسهیل هدف خود را بدست آورید.

 

شما همچنین مجموعه ای از لوازم جانبی را دریافت می کنید تا کار را آسان تر کنید. مجموعه شامل اسکنه نوک تیز، اسکنه ضایعاتی با اسکنه تخت، اسکنه آسفالت و همچنین بیل سطلی است.

راهنمایی دوم

یک جعبه قالب برای محافظت از کل نصب وجود دارد. همچنین می توانید از آنها برای نگهداری دستگاه در داخل محفظه سخت استفاده کنید. این امر طول عمر دستگاه را تضمین می کند. همچنین، عملکرد کلی خودرو از تمام این ویژگی های برتر برخوردار است.

 

اشکالات

 

مردم از مشکلات داغ شدن بیش از حد ابزار شکایت کرده اند. دلیل اصلی آن سیم کشی ضعیف است.

 

آن را در آمازون بررسی کنید

 

 

 

2. هیلتی هیلتی برقی F2C

چرا این را انتخاب کردید؟

 

اگر با کارهای تخریب سنگین و مواجهه با آجر، دال های بتنی یا کاشی های گرانیتی سر و کار دارید، این ابزار ممکن است ایده خوبی باشد.

 

با موفقیت های قدرتمند و طراحی آسان برای استفاده، می تواند تجربه ای راحت ارائه دهد که قطعاً می تواند شما را به یک تجربه خوشایند برساند.

 

این ابزار به صورت یک مجموعه کامل ارائه می شود. با این عوارض، یک اسکنه نوک تیز و یک اسکنه صاف با دستکش و تعداد زیادی لوازم ضروری دیگر دریافت می کنید. به علاوه، همه اینها در یک مورد سخت به دست می آید.

 

این بدان معناست که لباس های منظم تری برای کار خواهید داشت. طول عمر ابزار نیز تضمین می شود زیرا پوشش قالب دمنده در اینجا قرار دارد تا از آرایش کلی در برابر هر گونه اختلال خارجی محافظت کند.

 

این ابزار قدرتمند در فرکانس 110 ولت و 60 هرتز کار می کند. این هیلتی پاور برای استفاده در داخل خانه یا در صنعت مناسب است.

 

این دستگاه 1900 پالس در دقیقه را بدون بار در هر کجا که به آن نیاز دارید ارائه می دهد. بله، یک ویژگی کاملا قدرتمند برای یک هیلتی معمولی.

 

با دیدن دسته D هیلتی آزمایشی مسحور خواهید شد. به لطف این طراحی لغزنده، ارگونومی کلی و در نتیجه هندلینگ ابزار افزایش یافته است.

 

یک دسته کمکی با چرخش 360 درجه برای لذت بیشتر اضافه شده است. در مجموع، خروجی احتمالا بهینه به راحتی تایید می شود.

 

اشکالات

 

مانند قبل، تمایل به گرم شدن بیش از حد دارد. به همین دلیل است که نمی توانید مدت بیشتری با این ابزار کار کنید و بنابراین چرخه کار خیلی طولانی نخواهد بود.

 

آن را در آمازون بررسی کنید

 

 

 

3. هیلتی برقی موفرن

چرا این را انتخاب کردید؟

 

اگر برای شکستن سطح سخت به نیروی شدید نیاز دارید، این هیلتی نمایشی می‌تواند شما را با تمام توان خروجی که فراهم می‌کند خوشحال کند.

 

شما می توانید این خودرو را در دو نوع مختلف تهیه کنید. یکی 2200 وات و دیگری 3600 وات. هر چه عدد بزرگتر باشد، ابزار قدرتمندتر است!

 

با فرکانس ضربه 1800r در دقیقه، شکن به اندازه کافی محکم است تا هر سطح جامدی را که به قدرت بیشتری نیاز دارد خرد کند. علاوه بر این، این هیلتی قدرتمند مجهز به فناوری هسته قدرتمند است. این فناوری می تواند نیازهای اکثر فرآیندهای تشنه قدرت را برآورده کند.

 

اگر به این فکر می کنید که چگونه این جانور قدرتمند را کنترل کنید، پس خبر خوبی برای شما وجود دارد. این دستگاه دارای دو دسته مختلف برای استفاده راحت می باشد. با یک دسته چرخشی 360 درجه شروع می شود.

 

شما این فرصت را دارید که زوال هر سطحی را از هر جهت کنترل کنید. علاوه بر این، دسته عقب برای جذب لرزش وجود دارد و در نتیجه خستگی اپراتور را کاهش می دهد.

 

در مورد اسکنه های ارائه شده، شما خوشحال خواهید شد که در مورد آن بیاموزید. این ابزار دارای یک اسکنه تخت 16 اینچی و یک اسکنه نوک تیز 16 اینچی است. البته از نظر اندازه بزرگتر از سایرین.

 

اگر اسکنه ها به درستی بسته شوند، اطمینان حاصل می شود که خطر سقوط صفر است. دوام با ساختاری لغزنده اما به اندازه کافی محکم تضمین می شود. همچنین کاور دارای هواکش است تا گرما را به سرعت دفع کند.

 

اشکالات

 

ممکن است در درک دستورالعمل ها و کتابچه راهنمای کاربر ارائه شده توسط سازنده برای دستگاه مشکل داشته باشید.

 

آن را در آمازون بررسی کنید

 

 

 

4. هیلتی ماکیتا HM1307CB

چرا این را انتخاب کردید؟

 

وقتی ماکیتا ابزاری را راه اندازی می کند، کیفیت برتر تضمین می شود! آنها استاد ابزار سازی هستند. این بار آنها یک هیلتی قدرتمند تخریب پیدا کردند. چرا این ابزار در فهرست نهایی ما قرار دارد؟ صرفاً به دلیل ویژگی‌های شگفت‌انگیزش، از قدرتی که ارائه می‌کند شروع می‌کند تا قدرتی که برای اجرا نیاز دارد.

 

شما فقط دو نوع مختلف برای وسیله نقلیه دریافت می کنید. یکی با یک بسته گرد و غبار و دیگری بدون آن ارائه می شود.

 

نظر شما چیست ؟