“بالشتک آن را” بیش از نوشتن داستان

“بالشتک آن را” بیش از نوشتن داستان

[ad_1]

تا کنون برداشت یک رمان آن را بخوانید و به این نتیجه رسیده بود که خیلی از معامله بیش از حد طولانی و پر از شکوفه و حاوی کمی گوشت ؟ I've انجام آن اغلب و بدون شک تحمل آن را دوباره. I've را بخوانید بیش از چند داستان کوتاه است که شده و خالی کردن و منتشر شده به عنوان رمان's یا حتی کامل خانه رمان. شاید من دارای چه همینگوی به نام “ساخته شده در گه آشکارساز” به عنوان من می توانم حس این بالشتک به طور غریزی. آن's تبدیل شدن به یک تغییر ناگهانی که موجب تحریک من.

من به تازگی خواندن در کیندل, یک رمان در جرم, هیجان انگیز, ژانر است. هر چند شایستگی نوشته شده آن را با بسته بندی های غیر ضروری صحنه sub-توطئه میز شام گفت و گو توضيحات و نظرات در ظروف در حال خدمت. خوب, جدی, ویرایشگر را قطع این واضافه کردن و کاهش آن به داستان کوتاه است که آن را واقعا بود.

این تورم انجام شده توسط تصادف و یا طراحی ؟ I'd می گویند هر دو اما اغلب توسط حادثه. I'm مطمئن شوید که بسیاری از نویسندگان به سادگی انجام دور با درخشندگی و احساس آنها فقط باید برای قرار دادن همه این مسائل در; آنها آن را دوست دارم پس چرا برنده't خواننده است ؟ من احساس می کنم آن را در خودم نوشتن توصیفی چیزهای که می خواند اما نمی't پیشبرد داستان یک نقطه و حتی مسدود کردن همه چیز. آن's یک ویرایشگر محتوا's کار ما را به بازگشت به زمین است. اما اگر ما مانند آن وجود دارد و همین't می خواهید به پایین آمده است ؟ در این زمان از دیجیتال خود چاپ و نشر این یک مشکل است, راست? ما فقط پیش بروید و انتشار است.

بسیاری از نویسندگان در این سن از روشن شدن رد سردبیران دیدن آنها را به عنوان مزاحمان قصد از بین بردن خلوص خود را از ایده ها و روایت جریان است. چرا کسی به پرداخت و برش کار خود را به روبان و تبدیل داستان خود را به آنها? و امروز چنین نویسندگان و رایگان برای رد کردن همه سرمقاله خویشتن داری و منتشر شده است. یک خانه چاپ و نشر خواهد اعمال کنترل بیش از این حماقت و استخدام خود را در خانه ویراستاران.

از سوی دیگر من've شنیده سردبیران تشویق نویسندگان به “فله تا” کار خود را در جهت خاموش: “آن's خوب است, اما آن's کمی لاغر است. می't شما آن را پر کنید کمی. اضافه کردن برخی از صحنه های شخصیت های بیشتر. “It's اشتباه من باور دارم.

یکی از Elmore Leonard's 10 نکته برای نویسندگان است:” همیشه ترک کردن بخش مردم تمایل به جست و خیز و don't بخوانید .” یک قطعه خوب از مشاوره پیدا کنم. و با آن در ذهن من سعی می کنم به درخواست دقیق خود نظم و انضباط.

آن's مهم برای نویسندگان به رسمیت شناختن آنها چه کسانی هستند و چه آنها قادر به. و نویسنده ای که خود را می داند محدودیت ها دارای یک دارایی قدرتمند. چند نویسندگان به طور جدی می تواند در یک جنگ و صلح . آن زمان نابغه به تولید دیوید کاپرفیلد A Tale of Two Cities و A Christmas Carol اما مانند تولستوی دیکنز شد یک نابغه است. این نویسندگان در حال نازک بر روی زمین است.

جدا از توانایی ارسال و داستان, یک داستان نویسنده باید تخیل خوب. او باید قادر به وزن یک داستان ایده برای آنچه در آن's ارزش است. چه ممکن است فوق العاده داستان کوتاه ممکن است تبدیل به یک فقیر رمان است که نیاز به بالشتک را به وزن. اما از آن خواهد't پانچ وزن خود را.

اخیر داستان کوتاه از معدن ایجاد یک جزئی احساس زمانی که من آن را منتشر کرده در تایلند سایت. من ایمیل های پیشنهاد من به نوبه خود آن را به یک رمان. من فکر کردم به طور جدی در مورد آن. من می تواند آن را انجام دهد اما این امر't بود همان داستان دیگر و بنابراین من رد این ایده است. آن's یک داستان کوتاه و it's رفتن را به ماندن در آن راه.

برخی از نویسندگان به مقصد برای داستان کوتاه. جک لندن همیشه نویسنده های مورد علاقه من بود. جک که یک نویسنده بزرگ اما هرگز او نوشت: یک رمان است. او آیا نوشتن یک رمان: The Call of the Wild ادبی پیروزی که's هرگز از چاپ و فیلم برداری شده است بسیاری از بار. اما آن's فوق العاده خود را در داستان های کوتاه, قصه های از یوکان طلا راش و جزایر جنوب اقیانوس آرام او یاد می شود ، خود قطعه کوتاه: برای ساخت یک آتش رای داده شده است به بهترین داستان کوتاه از همه زمان. اما سعی کنید برای پیدا کردن رمان های خود را.

روشن شدن led, indie در, انقلاب به پایان رسید که بی عدالتی از انتشارات دیکتاتوری هیچ حامی قوی تر از من. اما نه آونگ چرخش بیش از حد? برای آن بیش از حد حرکت نزولی آن; آن's کاملا undisciplined. در حال حاضر هر کسی می تواند هر چیزی. و آنها انجام دهد.

دیدار با پریسیلا آن مورد 22 سال کار در Costco خط پرداخت در چینن وایومینگ. او's هرگز نوشته شده است و چیزی بالاتر از یک ایمیل اما او's مورد برای نوشتن یک, عاشقانه, ماوراء الطبیعه, حماسه مملو از خون آشام ها و نئو نازی ها سفید supremacists در قالب دو هزار کلمه bodice پاره سه گانه است. او حتی ممکن است انتشار هر کتاب به چهار بخش جعبه تنظیم شده است. برای آن دختر بچه وجود دارد,'s چیزی برای متوقف کردن تو.

یک ضرب المثل قدیمی است که اگر شما را به یک صد هزار شامپانزه ها به هر یک سه پایه بوم و یک پالت از رنگ در یک سال شما'll دریافت رامبراند. در indie در جهان به نظر می رسد ما're هنوز منتظر ادبی ما Rembrandts. اما صبر کنید. شاید آنها're وجود دارد; زیبا به خوبی نوشته شده است کتاب در تمام ژانرهای انتظار داشت پنهان در زیر سطح است که غم دریا از نفخ حد وسط است که آمازون's دوغاب شمع.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟