بالا 10 معروف شمال هند خوراک

بالا 10 معروف شمال هند خوراک

[ad_1]

غنی خوشمزه gravies بخار در ادویه جات ترشی جات معطر و مجموعهای از دسر خوش طعم ترین و فریبنده از تمام غذاهای موجود در هند و مدیون میراث خود را به ایالت های شمالی کشور مانند.

1. Chole Bhature

نشات گرفته از سنتی آشپزخانه پنجاب این غذاهای عالی ارائه می دهد یک نفیس غذا Chole Bhature همراه با نخود پخته شده در بخار و مخلوط ادویه جات ترشی جات هند است. یکی از یک نوع این غذا بسیار عجیب ارائه برای بسیاری شمالی رستوران هندی.

2. مرغ دام بریانی

آهسته پخته شده در مناقصه گوشت مرغ این flavoury ظرف مشخصه غیر از دستور العمل های گیاهی است و بیشتر به دنبال پس از ظرافتهای در شمال هند است. غنی مخلوط ادویه جات ترشی جات ارائه بهترین دهان آبیاری عطری و تا حد زیادی کمک در ساخت روز خود را بهترین از همه.

3. مرغ کره

این ظرف خامه را با آن کاملا پخته شده و مرغ مزه دار شده با ادویه جات ترشی جات معطر را ترک خواهد کرد شما ولع مصرف برای اطلاعات بیشتر از این لذت طعم و مزه.

4. Malai ولی فرنی

به کسانی که برای طلب یک دندان شیرین به خوبی شما رو یکی! برنج فرنی با غنی khoya و خوشمزه و آجیل و این malai ولی فرنی آخرین چیزی که شما نمی خواهید به دست در تمام جهان است. دریافت یک دسته کوچک موسیقی جاز پیشنهاد درس اصلی, نوشیدنی و خاص این دسر به عنوان تنها Rs 449 در نقل قول, Delhi.

5. روگان جاش

اگر شما گوشت گوسفند دیوانه این غذا خوشمزه است که قطعا برای شما. بومی به کشمیر این ارائه می دهد ادغام انواع ادویه جات ترشی جات اضافه شده در سمت راست مقدار به تحویل مورد پسند و لذت طعم و به جوانه های چشایی خود را بسیار معطر تجدید نظر شود.

6. Navrattan کرما

تا آنجا که شما تمایل به فکر می کنم این غیر گیاهی ظرف این است که بیشتر در پی پس از توسط گیاه خواران ارائه می دهد و غیر قابل توضیح fusion نه انواع مختلف سبزیجات با ماست و خامه. در اشکال مختلف در دسترس این لذت آشپزی در دسترس است در تخفیف های جذاب ارائه می دهد و در بسیاری از رستوران ها در شمال هند است و کاملا این روند ظرف روز!

7. شاهی Paneer

خاص این آشپزی مدیون ریشه های خود را به نواب از لکنو و می آید در اشکال مختلف با اختلاط انواع مختلف از ادویه جات ترشی جات برای کسانی که اضافه flavoury دهان آبیاری سلیقه همه زمان ها است. این است که یک ظرف گیاهی است که آن را نگه داشته savories رو به غنای خود را از طعم و مزه است و محبوب ترین غذاهای شمال هند خانه.

8. بادام malai kulfi

این دسر خوش طعم پخته شده است در میوه های خشک مقدار زیادی از شیر تغلیظ شده و به بالا از آن خاموش است زعفران را اضافه می کند که غنی سازی طعم به کل از ظرافت. این ظرف خاص خدمت در matki و شادی است در شکل خاص خود را دارد!

9. Aloo tikki

در این شب میان وعده با ارزش است ولع مصرف خود را با سیب زمینی آب پز آغشته به طعم تند و خدمت گرم با سفارشی ساخته شده سس. داشتن ریشه های خود را در لکنو این غذا یکی از محبوب ترین خیابان تنقلات است و تمام زمان های مورد علاقه از foodies وجود دارد.

10. Litti Choka

بیشتر شبیه به دال batti راجستان این ظرافت را تحسین کرد از ایالت بیهار و Jharkhand و مشتق آن مرزه ریشه های سنتی از sattu و chana خدمت با چوخا تالاواری است که ساخته شده از سیب زمینی و گوجه فرنگی و دیگر سبزیجات. دفعه بعد شما در پتنا مطمئن شوید که برای گرفتن دست خود را بر روی این ظرافت!

[ad_2]

نظر شما چیست ؟